Dodaj do ulubionych

Królestwa na nowy rok

30.12.18, 00:56
Każdemu, kto się zgłosi do 24.00 w Nowy Rok, wyciągnę Ukryte Królestwo.
Obserwuj wątek
   • baba_potwor joanna9969 31.12.18, 21:27
    Królowa Łabędzi. Pojawia się, kiedy nadchodzi czas, żebyś zwróciła się ku swojemu wnętrzu i przestałą wątpić w swój wewnętrzny głos. Odpowiedzi szukaj w sobie, nie na zewnątrz. To odpowiednia chwila na medytację i prośbę o wizję. Nie bój się zmiany, bo kurczowe trzymanie się przeszłości zniekształca naturalny porządek rzeczy. Bądź łagodna dla siebie i bez obaw zmień swój punkt widzenia.
   • baba_potwor caro-caro 31.12.18, 21:35
    Diamentowy Marzyciel. Zapowiada korzystną materialną manifestację niematerialnego. Upewnij się, że na pewno chcesz tego, o czym marzysz, bo Diamentowy Marzyciel spełnia twoje marzenia. Wszelkie okoliczności będą Ci sprzyjać. Możliwe są przyjemne niespodzianki finansowe. Odnajdź bogactwo również w tym, co niematerialne.
   • baba_potwor malamiss 01.01.19, 18:30
    Mądra Kobieta z Krainy Czarów. Nagradza Cię za to, że jesteś szczera i wierna sobie. Jeżeli będziesz w ten sposób postępować, wyniki będą wspanialsze niż oczekujesz. Nawet jeżeli Ci się wydaje, że coś w ten sposób tracisz, to tylko pozory, bo nie możesz stracić tego, co należy do Ciebie.
   • baba_potwor bronxi 01.01.19, 18:39
    Kapłanka Ołtarza. Rozpoczyna pełen szacunku rytuał porozumienia ze światem przyziemnym. We wszystkim zobacz świętość, a każde działanie potraktuj jak medytację i modlitwę - to Cię doprowadzi do właściwej odpowiedzi na Twoje pytanie. Zawsze ufaj swojej intuicji. Kiedy kierujesz się swoim wewnętrznym głosem, zawsze zyskujesz. Szanuj sama siebie i wierz w swój cel.
   • baba_potwor pannanikt_1 01.01.19, 18:44
    Feniks. Pojawia się, aby uczcić Twoją drogę i sukces, nawet jeżeli masz poczucie porażki. Feniks ciągle tworzy siebie na nowo, po każdej śmierci odradza się jeszcze potężniejszy. Być może coś w Twoim życiu się kończy - praca, związek, nawyki i przyzwyczajenia. Może jesteś zmęczona swoim dotychczasowym życiem i czujesz, że czas iść naprzód. W każdym przypadku stare musi odejść, a nowe należy przyjąć. Nowe narodziny są tu, tuż. Nie bój się zmiany, bo tylko dzięki niej stworzysz coś lepszego.
   • baba_potwor algaria 01.01.19, 20:35
    Mistrz Strzały. Skoncentruj się na swoich intencjach i pragnieniach i połącz je z Duchem. Niech strzała Twoich zamiarów leci swobodnie. Nie próbuj wpływać na jej tor zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. Nie goń strzały i nie szukaj drogi na skróty. Mistrz Strzały mówi czasem, że potrzebujesz nowego celu i nowego zestawu strzał - wtedy na pewno trafisz.
   • baba_potwor meda08 01.01.19, 20:38
    Kapłanka Ołtarza. Zaczyna rytuał pełnego szacunku porozumienia ze światem przyziemnym. W każdej rzeczy dostrzeż świętość,. każde działanie traktuj jak medytację i modlitwę - wtedy dotrzesz do właściwej odpowiedzi na Twoje pytanie. Ufaj swojej intuicji i kieruj się głosem wewnętrznym - wtedy zawsze zyskasz. Szanuj sama siebie i wierz w swój cel.
   • baba_potwor inguszetia_2006 01.01.19, 21:28
    Pan Wdzięczności i Służby. Przybywa, aby Ci pomóc odnaleźć prawdziwy cel. Drobne uczynki i bezinteresowna służba sprawią, że wejdziesz na swoją najlepszą ścieżkę, nawet jeżeli nie od razu to sobie uświadomisz. Służenie i okazywanie wdzięczności zrodzą bogactwa, o ile bogactwa te nie są same w sobie Twoim celem. Służ innym, nie oczekując niczego w zamian. Okaż wdzięczność za radość i za łzy. Wdzięczność przyciąga miłość we wszystkich jej postaciach.
   • baba_potwor babowa 01.01.19, 23:28
    Wypadła z talii Pani Pioruna, która niesie potężne zmiany. Może się zmienić Twoje życiowe położenie, może się pojawić ktoś, kto przyniesie ze sobą zmiany, możesz nagle zrozumieć coś, co przewróci Twoje życie do góry nogami. Czasem zmiana ma charakter burzy - jeżeli tak będzie, przeczekaj ją i ufaj, że wszystko będzie dobrze, nawet jeżeli początkowo nic na to nie wskazuje. Pamiętaj, że po burzy zawsze przychodzi spokój, pogoda i odświeżenie atmosfery.
   • baba_potwor re.ne 01.01.19, 23:33
    Skrzydlaci Mędrcy. Symbolizują wsparcie wszystkich aniołów. Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Niezależnie od okoliczności miej wiarę, bo czuwają nad Tobą niebiańskie istoty. Przyjrzyj się swoim myślom przez medytację, słuchaj swojej intuicji - to pomoże Ci rozwiązać sprawy z przeszłości, zrozumieć teraźniejszość i zobaczyć przyszłość.
   • baba_potwor niki.x 01.01.19, 23:37
    Król Koni. Zawsze pojawia się po to, żeby dać Ci moc. Dzięki niej pokonasz długą drogę bez względu na pogodę i na pewno dojdziesz do szlachetnego celu. Ktoś lub coś pojawi się w odpowiedniej sytuacji, żeby Ci pomóc w staraniach, bo jest Ci przeznaczone, aby tej części podróży nie odbywać samotnie. To także czas na przekazanie władzy innym, żeby mogli Ci pomóc. Nie trzymaj się przekonania, że wszystko możesz i musisz robić sama - przyciągasz teraz potężnych ludzi, którzy mogą Cię odciążyć, tylko im na to pozwól. Zrezygnuj z kontroli, a wydarzą się niezwykłe rzeczy.
   • baba_potwor ewaseba 01.01.19, 23:48
    Kosmos. Symbolizuje kreatywność w każdej postaci. Mówi, żeby skupić się na twórczych projektach, a okażą się one sukcesem. Nie zapominaj, że zawsze jesteś współtwórcą wraz z Bogiem. Kosmos symbolizuje też bezkres energetycznej wymiany świadomości i uczy, że każdy nasz zamiar wpływa na innych. Przypomina, abyś się otworzyła na źródło kreatywności, które masz głęboko w sobie. Bądź też świadoma swoich myśli i działań, bo wpływają na Twój zewnętrzny świat, i nie ustawaj w dążeniu do celu, bo Kosmos odpowiada w doskonały sposób, aby spełnić Twoje najwyższe Przeznaczenie. Spłynie na Ciebie natchnienie, a Ty wpłyniesz na innych swoimi dziełami.
   • baba_potwor liu.jo 01.01.19, 23:52
    Król Koni. Przychodzi, aby dać Ci moc, dzięki której pokonasz długą drogę niezależnie od pogody. Dzięki jego pomocy dotrzesz do szlachetnego celu. Ktoś lub coś pojawi się w odpowiednim momencie, żeby Ci pomóc w staraniach. Przekaż władzę innym, aby mogli Cię odciążyć. Nie upieraj się, że wszystko możesz i musisz zrobić sama. Przyciągasz teraz potężnych ludzi, którzy mogą Ci pomóc w realizacji marzeń - nie odrzucaj ich wsparcia. Zrezygnuj z kontroli, a staną się rzeczy zadziwiające.
   • baba_potwor roksana8888 01.01.19, 23:56
    Król Koni. Przybywa, aby dać Ci moc, dzięki której pokonasz daleką drogę niezależnie od pogody. Z nim na pewno dojdziesz do szlachetnego celu. Ktoś lub coś pojawi się w odpowiedniej chwili, aby Ci pomóc. Przekaż władzę innym, aby mogli Cię odciążyć. Przyciągasz teraz potężnych ludzi, którzy mogą Ci pomóc w realizacji marzeń, tylko im na to pozwól i nie odrzucaj ich wsparcia. Nie upieraj się, że wszystko możesz i musisz zrobić sama. Jeżeli zrezygnujesz z kontroli, staną się rzeczy zadziwiające.
   • baba_potwor chizuru 02.01.19, 00:02
    Królowa Światła. Zwiastuje sukces we wszystkich przedsięwzięciach, oświetla drogę, gdy stawiasz na niej najważniejsze kroki, i przypomina, jak znakomitym, inteligentnym i natchnionym człowiekiem jesteś. Zostaną zaspokojone wszystkie Twoje potrzeby. Pamiętaj, że jesteś narzędziem boskiego światła, które lśni na tym świecie dzięki Tobie. Znajdujesz się na właściwej drodze do najwyższego dobra. Królowa wskaże Ci kolejny właściwy krok. Nadchodzą nagrody za wytrwałość i chęć zdobywania wiedzy. Rozbłyśnij własnym światłem, nie ukrywaj się i nie bój się odrzucenia. Nie kieruj się pragnieniami materialnymi i nie przywiązuj się do celu - jeżeli jest Ci pisany, to Cię nie ominie.
   • baba_potwor zaklepany 02.01.19, 00:35
    Diamentowy Marzyciel. symbolizuje pomyślny przejaw niewidzialnego w widzialnym świecie. Upewnij się, że na pewno chcesz tego, o czym marzysz, bo Diamentowy Marzyciel spełni Twoje marzenia. Wszelkie okoliczności będą Ci sprzyjały. Będziesz zawsze wiedzieć, co zrobić, aby spełnić swoje pragnienie. Ujrzysz jego namacalne efekty; mogą to być zmiany materialne i finansowe. Diamentowy Marzyciel pomaga również dokonać właściwych wyborów, aby to, co niewidzialne, przebudziło się i dokonało w Twoim imieniu rzeczy niemożliwych. Nie przywiązuj się zanadto do rzeczy i nie daj się zahipnotyzować powierzchownemu bogactwu; odnajdź bogactwo również w tym, co duchowe. We wszystkich Twoich relacjach możliwe jest teraz pozytywne porozumienie z drugą stroną.
   • baba_potwor pentameron 02.01.19, 00:40
    Drzewo Odpoczynku. To znak, żeby przestać planować i koncentrować się, bo czas na odpoczynek i relaks. Kluczem do połączenia się z Drzewem Odpoczynku jest cierpliwość. Drzewo Odpoczynku prosi, żeby zwolnić, usiąść wygodnie i podziwiać, jak rozkwitają kwiaty i jak ptaki na łące szukają pożywienia. Jeszcze nie czas, bu ruszyć dalej. Usiądź, kontempluj dobry los i zapomnij o wszystkim. Wejdź w przestrzeń między dwoma oddechami. Na tę chwilę zrobiłaś wszystko, co byłaś w stanie. Czas się odprężyć i pozwolić, żeby historia sama się rozwijała. Zasłużyłaś na odpoczynek. Jeżeli z niego skorzystasz, pojawią się wspaniałe pomysły.
   • baba_potwor laskabezpaska 02.01.19, 00:45
    Pani Lustra. Prosi, abyś spojrzała na siebie w lustrze, którym są wydarzenia Twojego życia. Przypomina, że jesteś tym, co do siebie przyciągasz. Nie chodzi o to, abyś się obwiniała, ale abyś spróbowała się odnaleźć w sieci Twojego życia zrobionej ze związków, szans, pragnień, sukcesów i pozornych niepowodzeń. Przyjrzyj się swoim reakcjom na małe i duże wyzwania. Zaakceptuj rzeczy takimi, jakie są, z miłością. Pani Lustra prosi, abyś uszanowała każdy składnik swojej historii jako niezbędny dla Twojego rozwoju. Czy widzisz siebie w miejscu, w którym powinnaś się teraz znajdować? Czy podoba Ci się to, co widzisz w lustrze? Czy dostrzegasz swój udział w swoich reakcjach i swojej obecnej sytuacji? Odpowiedź znajdziesz w szczerej samoocenie.
   • baba_potwor nagietek123 02.01.19, 00:52
    Królowa Lodu. Zjawia się po to, aby dla Twojego najwyższego dobra powstrzymać Twoje działania. Pozwól, aby Twoje pomysły zostały zachowane na później. Możesz do nich wrócić za jakiś czas - wtedy zrobisz z nich najlepszy użytek. Królestwo Królowej Lodu to kraina bezruchu. Czas zobaczyć, jak daleko doszłaś, zweryfikować i ponownie określić swoje najważniejsze cele. Nie spiesz się za bardzo do celu. Jeżeli przystaniesz na chwilę i spędzisz zimę z Królową Lodu, może się pojawić cel jeszcze lepszy. A może robisz kilka rzeczy naraz? To dobry czas, żeby się skupić tylko na jednej. Królowa Lodu powie, kiedy najlepiej wrócić do pozostałych.Nie przywiązuj się do rzeczy materialnych. Bądź wdzięczna za to, co otrzymałaś, i ciesz się tymi darami.
   • baba_potwor dzastirbiber 02.01.19, 00:57
    Książę Tęczy. Po burzy, która miała miejsce podczas podróży, Książę Tęczy ofiaruje Ci dzban złota na końcu tęczy. Mówi, żeby nawet w czasie burz, które mogą wprowadzać smutek do Twojego życia, nie przestawać patrzeć w niebo. Podążaj za swoim szczęściem, w stronę dzbana ze złotem. Wytrwałość się opłaca, a nagroda będzie wspanialsza niż sobie wyobrażasz. Pamiętaj o zachowaniu równowagi dawania i brania.
   • baba_potwor mieszkaanka 02.01.19, 01:05
    Tancerka Spirali. Porusza się we własnym rytmie i kroczy w takt muzyki, którą tylko ona słyszy. Zabiera Cię na wijącą się, krętą drogę. Zapewnia, że to, co uważasz za komplikacje, to tak naprawdę spiralna droga do góry. Nie idziesz do tyłu, tylko zataczasz koła, ciągle idąc wzwyż na drodze sukcesów, przygód i przeżyć. Idź za Tancerką, bo tańczy na magicznej drodze. W związku pozwól, by ktoś inny zaczął prowadzić, i pamiętaj, że każdy człowiek to nauczyciel, który dzieli się z Tobą cennymi lekcjami, nawet jeżeli się wydaje, że każde z Was tańczy w zupełnie innym kierunku. Być może czas na chwilę wytchnienia i popatrzenie z boku, dopóki rytm znów nie wezwie Cię do tańca. Nie ma niedoskonałych kroków. Tancerka Spirali przypomina, że droga przeznaczenia rzadko bywa prosta.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka