Dodaj do ulubionych

Czego się spodziewać?

20.12.19, 20:02
Proszę o pomoc, czego mogę się spodziewać po powrocie do pracy po urlopie w styczniu?: ŚWIAT, CESARZ, 9 MONET. W pracy źle się dzieje, ciągłe roszady na stanowiskach, afery i zwalnianie nawet dobrych pracowników. Mam złe sny już nie wiem na co się nastawiać gdyż moje stanowisko wydaje się najbardziej zagrożone. Ja w tych kartach widzę kilka możliwości:
1. zmiana kierownictwa - zostanę przeniesiona pod nowego szefa ale to będzie dla mnie dobra zmiana
2. otrzymam nową ofertę pracę, w innej firmie (regularnie wysyłam cv jak dotąd bezskutecznie)
3. czarny scenariusz - zostanę zwolniona z pracy o czym może mówić karta ŚWIAT, ale szybko sobie znajdę coś nowego, ale bardziej skłaniam się do 1 możliwości, zwłaszcza że mój obecny przełożony zaczął mnie traktować inaczej niż do tej pory tak jakby miał mnie gdzieś.
Co o tym myślicie?
Obserwuj wątek
  • inguszetia_2006 Re: Czego się spodziewać? 20.12.19, 20:52
   Witam
   Bardzo dobre karty. Nie martwiłabym się niczym wyciągając taki układ. Jeśli czujesz się zagrożona i masz powody, żeby tak myśleć, to można by to interpretować tak, że dostaniesz odprawę (na bogatowink), albo faktycznie zmieni się kierownictwo, Cesarz jest hojny, jak widać w 9 monet, tyle że rządzi po cesarsku i nie znosi sprzeciwu. Nie będziesz swoich pomysłów forsować, podporządkujesz się to czeka cię nagroda w 9 monet. 9 monet martwiłaby mnie o tyle, że to karta egoizmu, więc szef może oczekiwać niekoleżeńskiego zachowania, niestety.
   Twarz ma się jedną, pamiętajwink
   Pzdr.
   Ing
   • biala_magnolia2018 Re: Czego się spodziewać? 20.12.19, 21:25
    Dzięki za Twoją interpretację. W sumie z tą odprawą to by się zgadzało, gdyż mam ją zapisaną w umowie w przypadku gdy firma mnie zwolni więc wg mnie ta opcja też jest bardzo prawdopodobna. Dzisiaj zwolnili koleżankę z mojego działu, bardzo sumienną osobę, najprawdopodobniej by zrobić miejsce na osoby zatrudnionej po znajomości, stąd moje obawy nasiliły się sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka