Dodaj do ulubionych

Ukryte Królestwa na Nowy Rok

31.12.19, 05:23
Komu?
Obserwuj wątek
   • baba_potwor Re: Ukryte Królestwa na Nowy Rok 31.12.19, 22:23
    Królowa Rzeki. Zrezygnuj ze sztywnej postawy, z przywiązywania się do zachowań, poglądów, rytuałów. Płyń z prądem, daj się ponieść wodzie. Daj sobie spokój z perfekcjonizmem. Więcej osiągniesz, jeżeli dasz się ponieść i będziesz omijać przeszkody jak woda głazy. Nawet jeżeli trafisz na wodospad, Królowa Rzeki nie pozwoli, żeby stała Ci się krzywda - dalej otworzą się przed Tobą spokojne wody. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile.
   • baba_potwor pannanikt_1 31.12.19, 22:30
    Opiekunka Marzeń. Czas przypomnieć sobie o swoich marzeniach i pasjach. Pozwól, by pojawiły się ponownie. Jeżeli rzeczywistość zacznie przypominać zły sen, pamiętaj, że Bóg Cię z niego wyciągnie. Poproś Ducha o ujawnienie Ci specjalnego marzenia tylko dla Ciebie i pamiętaj, że swoimi myślami i reakcjami na życiowe wyzwania kształtujesz swoją rzeczywistość. Szczęśliwego 2020 smile.
   • baba_potwor caro-caro 31.12.19, 22:35
    Królowa Lodu. Prosi cię o powstrzymanie Twoich działań dla Twojego najwyższego dobra. Czas odłożyć swoje plany i pomysły na później. Za jakiś czas zrobisz z nich lepszy użytek. Przyjrzyj się temu, jak daleko zaszłaś, i ponownie określ swoje najważniejsze cele. Nie spiesz się z ich realizacją. A jeżeli przez zimę odpoczniesz z Królową Lodu, pojawi się jeszcze lepszy cel. Nie rób kilku rzeczy naraz. Skup się na jednej. Królowa Lodu podpowie, kiedy wrócić do pozostałych. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile.
    • caro-caro Re: caro-caro 01.01.20, 11:44
     To jest kolejne przesłanie dla mnie mówiące o zachowaniu spokoju i cierpliwości. Już jestem ciekawa do czego ta cierpliwość mi potrzebna... To są mądre rady i zastosuję się do nich, bo "co nagle to po diable".
     Dziękuję za wróżbę i za życzenia. Życzę Ci szystkiego co najlepsze!
     🙂
   • baba_potwor niki.x 31.12.19, 22:41
    Tak jak Ledzie, wyszła Ci Królowa Szachów. Masz wszystko, czego potrzebujesz, żeby podążyć do szczęścia i dostatku. Pozwól się prowadzić do niego Bogu, nie przejmuj na siłę kierowniczej roli. Jeżeli zgodzisz się na plan, który Bóg ma dla Ciebie, będziesz dostawać wiadomości, dzięki którym zawsze będziesz wiedzieć, w którą stronę iść. Poproś o cuda przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.
    • baba_potwor kashaa_35 31.12.19, 23:02
     Z talii wypadł Metalowy Król. Przynosi Ci tarczę i zbroję, których nikt nie przebije i które obronią Cię przed wszelkimi atakami i zazdrością. Czas nakreślić wyraźne granice między sobą a innymi. Nie pozwól, żeby emocje innych ludzi w Ciebie wsiąkały - z empatią też nie wolno przesadzać. Nie rzucaj się z pomocą, jeżeli nikt o nią nie prosi. Nie uzależniaj swojego samopoczucia od tego, czy uda Ci się pomóc innym. Dbaj o zdrowe poczucie własnej wartości i bądź dumna ze swoich osiągnięć. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile.
   • baba_potwor chizuru 31.12.19, 22:56
    Kapłanka Ołtarza. Rozpoczyna pełen szacunku rytuał porozumienia ze światem materialnym. We wszystkim dostrzeż świętość, całe życie traktuj jako medytację, a każde działanie jako modlitwę. Gdy nauczysz się tak widzieć świat, otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie. Świętość dostrzeż także w sobie. Miej odwagę, szanuj siebie, wierz w swój cel i nie pozwól sobie odbierać swoich przekonań. Ufaj swojej intuicji. Twoim zadaniem jest pokazać się z jak najlepszej strony - doskonale to potrafisz. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku smile.
   • baba_potwor re.ne 31.12.19, 22:49
    Metalowy Król. Przybywa, żeby dać Ci swoją tarczę i zbroję, których nikt nie przebije. Niezależnie od tego, kto Cię krytykuje, atakuje albo Ci zazdrości, nic złego Ci się nie stanie. Czas nakreślić zdrowe granice dla dobra własnego i innych. Emocje innych ludzi nie są Twoimi emocjami, nie pozwól, żeby w Ciebie wsiąkały. Nie biegnij z pomocą, dopóki nie zostaniesz o nią poproszona, i nie uzależniaj swojego samopoczucia od tego, czy udało Ci się poprawić czyjąś sytuację. Pomyśl też o budowie zdrowego poczucia własnej wartości i bądź dumna ze swoich osiągnięć. Udanego 2020! smile
   • baba_potwor joanna9969 31.12.19, 23:12
    Pan Słowa. Używa tylko pozytywnych słów, wychwala wszystko, co widzi, przypomina, że kiedy błogosławisz świat, sama jesteś błogosławiona. Gdy wypowiadasz afirmujące słowa, niosą one ze sobą energię, która powraca do Ciebie w materialnej postaci. Pamiętaj, że każde słowo ma moc manifestowania się w namacalnej formie, również w Twoim ciele. Podziwiaj je za jego zdrowie i piękno. Mów o sobie tylko dobrze. Dziękuj za usługi, które otrzymujesz, a Twoja zdolność do zapłaty za nie będzie rosnąć. Nie przejmuj się cudzymi opiniami i nie przyciągaj do siebie ludzi, którzy Cię nie wspierają. Jeżeli zachowasz optymizm, Pan Słowa we wszystkim Ci pomoże.
   • baba_potwor bronxi 31.12.19, 23:18
    Mistrz Analizy. Przypomina o zwracaniu uwagi na szczegóły - drobne detale każdej wykonywanej pracy, mały druk w umowach, szczegóły zachowania innych ludzi, które pozwalają odkryć ich prawdziwe zamiary. W drobiazgach zobaczysz też prawdziwe piękno - ciesz się małymi rzeczami, żyj chwilą, dostrzeż to, co malutkie. Pora na małe uczynki - czas na wielkie dzieła przyjdzie później. Wszystkiego najlepszego w 2020 smile.
   • baba_potwor dzastirbiber 02.01.20, 02:12
    Tancerka Spirali. Tańczy we własnym rytmie do melodii, którą tylko ona słyszy. Zabiera Cię w pełną zakrętów drogę w górę. Kiedy wydaje Ci się, że kręcisz się w kółko, tak naprawdę idziesz wzwyż. W relacjach z innymi ludźmi zrezygnuj na chwilę z przewodzenia, pozwól, żeby inni teraz poprowadzili taniec. Szczęśliwego Nowego Roku smile.
   • baba_potwor algaria 02.01.20, 02:20
    Siostry Pór Roku. Przypominają, że wszystko ma swój naturalny cykl zgodny z wyższym prawem. Próby jego zmiany, przyspieszania albo odwracania nie prowadzą do spełnienia pragnień i nie przynoszą niczego dobrego. Idź swoją drogą śmiało, obserwuj otaczający świat i pozwól sprawom toczyć się swoim naturalnym biegiem. Twoje szanse i możliwości też mu podlegają - najpierw zwalniają, by potem przyspieszyć. Jeżeli pozwolisz Siostrom Pór Roku manifestować się we właściwej kolejności, zaznasz szczęścia. Wszystkiego naj, naj, najlepszego w 2020! big_grin
   • baba_potwor nagietek123 02.01.20, 02:29
    Kartograf Przeznaczenia. Daje do zrozumienia, że masz szansę przekształcić Los, czyli wydarzenia i doświadczenia zapisane na Twojej życiowej drodze, w Przeznaczenie, które pozwoli doskonale je wykorzystać. Stajesz w obliczu relacji albo sytuacji, którą zsyła Los. Może to być nowa bratnia dusza, nowe przedsięwzięcie, a nawet problem albo niepowodzenie. To, w jaki sposób zamanifestuje się Przeznaczenie, zależy od Twojej reakcji na Los. Los jest mapą, a Przeznaczenie trasą, która na tej mapie wybierasz. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! smile
   • baba_potwor ferrero85 02.01.20, 02:35
    Tancerze Słońca. Wszystko, na czym skupiasz uwagę, przyniesie nowe doświadczenie. Spodziewaj się tego, co najlepsze, i wychwalaj to zawczasu. Dzięki temu wyzwala się magia energii przyciągająca okoliczności, dzięki którym stworzysz rzeczywistość zgodną z Twoimi wyobrażeniami. Nie zatracaj się w myślach o tym, co będzie albo może być - ciesz się tym co jest i zachwycaj się chwilą. Już teraz podziękuj za łaskę o dobrą wolę Boga. Zatańcz taniec zwycięstwa i pozwól działać Bogu. Pamiętaj, że jutro też jest dzień i wzejdzie Słońce, które ogrzeje i oświetli wszystko, co światła i ciepła potrzebuje. Wszystkiego dobrego w 2020 smile.
   • baba_potwor czeresniaczka89 02.01.20, 02:42
    Mądra Kobieta z Krainy Czarów. Przypomina, że dopóki jesteś szczera i dotrzymujesz słowa, ona troszczy się o Ciebie. Warto być uczciwym i wiernym, przede wszystkim wobec siebie. Sprzeniewierzenie się samej sobie nie jest dobrym rozwiązaniem, natomiast pozostanie na swojej drodze przyniesie radość. Jesteś ważna. Domagaj się dobra, nigdy nie zadowalaj się niczym gorszym. Nie bój się. Po co sprowadzać na siebie kolejne rozczarowania, skoro kolejne szanse i wspaniałe przeżycia są w zasięgu ręki? Najlepszego w 2020 smile.
   • baba_potwor mieszkaanka 02.01.20, 02:53
    Święty Związek. Piękne, prawdziwe partnerstwo, dzięki któremu widzisz, że Duch słucha i zawsze jest przy Tobie, pomagając ci spełniać Twoje największe pragnienia. Nie jesteś sama na drodze - gdy potrzebujesz pomocy, jest przy Tobie Bóg. Przyjrzyj się swoim obecnym związkom - czy otrzymujesz w nich te dary? Czy nie wikłasz się w relacje nie służące rozwojowi Twojej duszy? Jeżeli tak jest, zrób krok w tył - otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci w dokonaniu wyboru służącego Twojemu przeznaczeniu. Wszystkiego dobrego w 2020 smile.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka