Dodaj do ulubionych

Nietypowa prośba...

14.01.20, 18:21
Może któraś z Was mnie trochę nakieruje. Zapodziała mu się teczka że wszystkimi dokumentami całej mojej edukacji. Poruszyłam niebo i ziemię w poszukiwaniach. Nie ma.... Załamana jestem totalnie. Może byście postawiły dla mnie karty , może jakieś sugestie one mi dadzą gdzie szukać. Wiem,że może dziwne pytanie ale pamiętam że już kiedyś pomagalyscie komuś cis znalesc. Każda sugestia jest dla mnie na wagę złota. Bardzo Was proszę..... Może jakaś wskazówka pozwoli mi odświeżyć w głowie ci mogłam z tym zrobić.
Obserwuj wątek
    • andera11 Re: Nietypowa prośba... 15.01.20, 08:55
      Proszę... Zerknijcie. Jestem załamana. One muszą gdzieś być. Diabeł ogonem przykrył. Jestem po przeprowadzce ale te dokumenty były na 100 juz w nowym miejscu. Korzystałam z Nich tutaj.. proszę.... Nie mam pomysłów gdzie jeszcze szukać. Nie będę w stanie tylu lat nauk odtworzyć. Masakra
      • inguszetia_2006 Re: Nietypowa prośba... 15.01.20, 20:12
        Witam
        Już szukamwink Wskazówki mam takie - 7 monet (po drzewem?smile. Masz w nowym mieszkaniu jakąś rozłożystą roślinę, może obok jest jakaś "skrytka"? As kielichów - pod światłem lampy.
        U mnie kielich świeci i w dodatku odwrócił się, więc wygląda jak wielka latarka. Paź mieczy - miejsce nauki może być, albo miejsce ostatniej sprzeczki, burzliwej wymiany myśli.
        Powodzenia
        Ing
    • niki.x Re: Nietypowa prośba... 15.01.20, 10:55
      gdzie jest teczka z dokumentami andera 11 ? As kielichów, 4 monet (o), Świat.
      As kielichów to wszystkie miejsca nad wodą. 4 monet to dom ale ta 4 była odwrócona, czyli tak jakby te dokumenty nie były w domu. Świat to wszystko co jest poza miejscem zamieszkania. Nie brałaś ich ze sobą np. do pracy ?

--
      "Crede, quod habes, et habes" smile
    • nagietek123 Re: Nietypowa prośba... 15.01.20, 22:05
      Szanse na odnalezienie dokumentów.

z przełożenia: Papież, 4 mieczy, Gwiazda
      To są szanse na odnalezienie dokumentów:
      sedno- 2 mieczy
      to są te szanse: Wieża, 9 kielichów, Paź kielichow
      to nie są te szansę: 5 kielichów, Sprawiedliwość, Cesarzowa
      rada: Cesarz
      Wynik: 8 kijów, Król mieczy, Słońce
      Ta Wieżą mnie intryguje, nie masz w domu budowli przypominającej wieże? Wieża to nagła spraw, coś niespodziewanego. To zmiana, a może kradzież? W wyniku jest Król mieczy, może w przychodni zostawiłaś?
      Kuchnie i jadalnie bralabym pod uwagę patrząc na 9 kielichów. A może w jakimś lokalu, w którym coś jadłaś?
      Jako wskazówkę masz Cesarza. Pomysł z kim możesz porozmawiać w swojej sprawie: szef, właściciel? Cesarz ma duże możliwości i nie zostawia bez odpowiedzi. To ktoś z pozycją i nastawiony pozytywnie do Ciebie. Może to być też ojciec, mąż.
      Patrząc na końcową kartę myślę, że je znajdziesz i odetchniesz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka