Dodaj do ulubionych

Zagadka-łóżeczko

08.06.20, 12:31
Dla chętnych do ćwiczeń zapraszam☺
Jakie nowe łóżeczko kupiłam dla córki
Wygląd, cechy charakterystyczne, kolor.
W zestawie było 5 bajerów/dodatki jakie??
W związku z zakupem musiałam zrobić dwie rzeczy jakie?
Powodzenia😉
Obserwuj wątek
    • inguszetia_2006 Re: Zagadka-łóżeczko 09.06.20, 22:14
      Witam
      Ale trudne, o matulu! Wygląd - paź buław. Cechy charakterystyczne - Koło fortuny, kolor - Księżyc. Bajery - 10 kielichów, 8 monet, paź monet, 8 kielichów. Co do bajerów, wymiękam. Z kart wychodzi, że łóżeczko napoi, zabawi, opowie bajkę i będzie mówić - jesteś zwycięzcąbig_grin Za resztę się biorę. Okrągłe, obrotowe, koloru błękitnego lub srebrnego, tylko po co ten paź buław? Drewniane? A jakie ma niby być?;-P
      Pzdr.
      Ing
      • freya_v Re: Zagadka-łóżeczko 13.06.20, 16:27
        inguszetia_2006 napisała:

> Witam
        > Ale trudne, o matulu! Wygląd - paź buław.
        Ciekawe bo mi też często paź buław wychodził tu chyba chodzi o tą mobilność bo to był ważny aspekt dla mnie

Cechy charakterystyczne - Koło fortun
        > y, kolor - Księżyc. Bajery - 10 kielichów, 8 monet, paź monet, 8 kielichów. Co
        > do bajerów, wymiękam. Z kart wychodzi, że łóżeczko napoi, zabawi, opowie bajkę
        > i będzie mówić - jesteś zwycięzcąbig_grin
        Piesek zabawka gra miga kolorami i wibruje
        Za resztę się biorę. Okrągłe, obrotowe, ko
        > loru błękitnego lub srebrnego,
        Srebrny był blisko
        tylko po co ten paź buław? Drewniane? A jakie ma
        > niby być?;-P
        > Pzdr.
        > Ing
    • caro-caro Re: Zagadka-łóżeczko 12.06.20, 18:41
      Musiałam mieć trochę czasu i się zastanowić, a i tak zadanie nie stało się łatwiejsze.
      Łóżeczko
      wygląd - 5 mieczy
      cehy charakterystyczne - 9 kielichow
      kolor - Koło
      5 bajerów - Diabeł, As buław, 8 kielichów, Paź monet, Królowa monet
      co musiałaś zrobić - 2 kielichy, Królowa buław

Wygląd w tych 5 mieczach mnie niemiło zaskoczył. Wiem, że to wygląd, ale mam takie odczucie, że łóżeczko jest "przymusowym" miejscem pobytu.
      Charakterystyczny jest jakiś powtarzający się wzór, kojarzący się z odpoczynkiem i zadowoleniem.
      U mnie Koło ma kolor brązowo - beżowy, a na karcie kamienne motywy starożytnego Egiptu. Łóżeczko w barwach naturalnego drewna.
      Diabeł to jakieś oszustwo, sztuczki dla zwrócenia uwagi i wzbudzenia zainteresowania, może coś na łańcuszku, albo zmyślna konstrukcja łóżeczka - przecież są różne poziomy, ustawienia, może krutsze-dłuższe.
      As buław to coś co wzbudza wybuch energii, Mała aż podryguje z zachwytu.
      8 kielichów to dla mnie karuzela, elementy odchodzą i wracają.
      Gorzej z pazikiem i królową monet. A może to właśnie najpierw dla malucha później dla starzała? Może jakieś elementy edukacyjne PM i ozdobne na bogato QM?
      Co musiałaś zrobić - 2 kielichy. Tu mam skojarzenia kaduceusza ze śrubokrętem hehe połączyłaś elementy łóżeczka.
      Królowa buław siedzi na tronie. Próbowałaś wygodę materaca, właziłaś do srodka? Czerwonej pościeli raczej nie dałaś, ale mogłaś zawiązać kokardę.
      Ufff nie było łatwe.
      • freya_v Re: Zagadka-łóżeczko 13.06.20, 16:35
        caro-caro napisała:

> Musiałam mieć trochę czasu i się zastanowić, a i tak zadanie nie stało się łatw
        > iejsze.
        > Łóżeczko
        > wygląd - 5 mieczy
        > cehy charakterystyczne - 9 kielichow
        > kolor - Koło
        > 5 bajerów - Diabeł, As buław, 8 kielichów, Paź monet, Królowa monet
        > co musiałaś zrobić - 2 kielichy, Królowa buław
        >
        > Wygląd w tych 5 mieczach mnie niemiło zaskoczył. Wiem, że to wygląd, ale mam ta
        > kie odczucie, że łóżeczko jest "przymusowym" miejscem pobytu.
        > Charakterystyczny jest jakiś powtarzający się wzór, kojarzący się z odpoczynkie
        > m i zadowoleniem.
        > U mnie Koło ma kolor brązowo - beżowy, a na karcie kamienne motywy starożytnego
        > Egiptu. Łóżeczko w barwach naturalnego drewna.
        > Diabeł to jakieś oszustwo, sztuczki dla zwrócenia uwagi i wzbudzenia zaintereso
        > wania, może coś na łańcuszku, albo zmyślna konstrukcja łóżeczka - przecież są r
        > óżne poziomy, ustawienia, może krutsze-dłuższe.
        Łóżeczko ma dwa poziomy no i jest składane☺

> As buław to coś co wzbudza wybuch energii, Mała aż podryguje z zachwytu.
        Tak właśnie reaguje na wibracje pieska zabawki są bardzo mocne ja też bym się ich wystraszyła

> 8 kielichów to dla mnie karuzela, elementy odchodzą i wracają.
        Tu akurat pałąk z gwiazdkami tak to się chyba nazywa

> Gorzej z pazikiem i królową monet. A może to właśnie najpierw dla malucha późni
        > ej dla starzała?
        Podobno do 3 lub 4 roku życia się nada. Taką mam nadzieję

Może jakieś elementy edukacyjne PM i ozdobne na bogato QM?
        > Co musiałaś zrobić - 2 kielichy. Tu mam skojarzenia kaduceusza ze śrubokrętem h
        > ehe połączyłaś elementy łóżeczka
        Tak ja składałam łóżeczko i poszło mi bardzo sprawnie😀

.
        > Królowa buław siedzi na tronie. Próbowałaś wygodę materaca, właziłaś do srodka?
        > Czerwonej pościeli raczej nie dałaś, ale mogłaś zawiązać kokardę.
        Sama zrobiłam przemeblowaniewink
        > Ufff nie było łatwe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka