Dodaj do ulubionych

Ale miałam dziś sen..

06.08.20, 10:31
Byłam w białej sukni nie ślubnej ale zwykłej długiej pięknie falującej bardzo delikatnej jakby z jedwabiu. Poszłam na spotkanie z jakimiś ludźmi. Chcieli żebym wlazła z nimi do jakiejś groty/ tunelu. Okropny był pełno tam jakiś desek i rur ciężko było by się tam wcisnąć, nie chciałam tam wejść a oni mnie wciąż namawiali. Była ciemna noc. Powiedziałam że muszę pójść na chwilę do domu. Chciałam sprawdzić co z córką.. Do domu wręcz biegłam pomimo ciemności i że nie wiele było widać. Po drodze mijałam kudłatego czarnego psa. I siostrę która mnie spytała czy nie boję się tak chodzić po nocy?? Dalej zajmowałam się już córką.

Jak myślicie o czym może mówić taki kontrast tu bielutka suknia a tu tyle ciemności..
Obserwuj wątek
    • sevrena Re: Ale miałam dziś sen.. 21.08.20, 20:48
      Czarny pies jest jak i Anubis często symbolem karmy, nawet na dużą skalę . stąd może twojewyjście na zewnątrz, w kierunku prowokującej grupy. Ja też miewam teraz takie sny,ale one coraz bardziej przypominają karmiczne, ciemne energie, widziane coraz przez nas lepiej jako niższy astral, no i - ja np. robiłam dla znajomych choć ukrytych początkowo za "nickami" dusz ludzi też zmierzających się ze złem - "kurs cudów', takich astralnych lewitacji . Stąd może chęć odziania się ochronnego w biel czystości, również magicznej ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka