Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc .Moje wyniki.

25.08.16, 00:04

Mam prośbę ostatnio źle się czuję .Mam sztywnosc mięśni ,mrowienie dretwienie.Pogorszenie wzroku ,bóle głowy mrowienia twarzy ,bol pleców ramion .Niestabilna chód tak jakby ciaglo mnie na jedna strone.Powiekszona napieta szyję z prawej strony.Problemy z koncentracja pustka w glowie.I strasznie tyje czy puchne sama juz niewiem.Porobilam rezonanse glowy całego kręgosłupa i wszystko niby ok.Bolerioza ujemna,punkcja do kregoslupa ok.Jedynie wyszla mi tezyczka.Moje wyniki z tarczycy usg: PP o wym.23x22x57mm LP 21x23x62mm.Ciesn 3mm.Echo niejednorodne ziarniste.W płacie prawym guzek o echo mieszanym tkankowo plynnym o wym.6x4mm.Wit D 20.3 Fosforan 1.07 wapń całkowity 2.42 parathormon 1.560wapn zjonizowany 1.125 fosfataza 60.48 Tsh1.790 ft4- 17.75 ft3 6.28 anty tpo.31.01 i anty tg50.20.Ale sie rozpisalam bardzo prosze o pomoc jakie jeszcze badania zrobic bo juz sama niewiem .Endokrynolog twierdzi że to nie od tarczycy A Wy co myślicie.
REKLAMA

Tylko najlepsze dyskusje! Polub nas
Czytaj wygodnie posty
Najnowsze z forum Tarczyca dorosłych i dzieci
silne zaburzenia widzenia - Hashi?? (3)
z nadczynności w niedoczynność? (124)
Bardzo proszę o pomoc (514)
Bardzo proszę o interpretację wyników. (104)
rzut czy za mała dawka? Robić coś czekać? (103)
Proszę o pomoc (47)
Prośba o interpretację wyników. 25 lat i co dalej? (8)
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.
Copyright © Agora SAPrywatnośćZgłoś błąd
Pełna wersja
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka