Dodaj do ulubionych

Ditta rozmowa była niezła.

30.08.13, 11:16
Poniekądsmile ponad godzina biadolenia przez telefon strzeliła jak pięć minutsmile
Obserwuj wątek
    • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:23
      z tą garafką mi się przypomniało hhahaha dobre jak bym powiedział co można to w żadnych statystykach bym się nie prasował człowieka normalnego.
      • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:26
        Tak jak mówiłem trzeba pewne sprawy brać na mięko do powagi mi daleko i tak jest dosyć wygodnie.
        • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:29
          Z poziomami świadomości to też nie jest teoria,nie będę tego rozwijał dobrze wiesz o co chodzi.
          • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:30
            jestem wielki Szuuuuu.
            • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:31
              a ilu jest większych Szuuuuu? bo tu przyznam nie mam pojęcia, kilkadziesiąt tysięcy czy kilka set? czy może kilkuset?
              • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:33
                a może nie jestem wielki Szuuuu? tylko mam takie mniemanie o sobie?
                • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:34
                  No dobra jestem malutki Szuuuu ale zawsze Szuuuuwink
                  • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:36
                    Też myślę że Madonna się brendzlowała butelką od Coca coli ty wiesz że ja wiem .
                    • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:40
                      Bo łatwiej zawsze napisać niż powiedzieć, powiedzieć zawsze można coś głupiego, a napisać coś przemyslanegowink
                      • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:42
                        Tylko trza by było wyciąć 3/4 forum z moich wpisów hahahaha
                        • ditta12 Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 11:58
                          Ja mogę tylko polegać na tym o czym przeczytałam ale nigdy nie mam pewności ile w tym jest prawdy ile pomówień,może reklama.Czasem zła reklama jest lepsza niż dobra.
                          • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:04
                            ditta12 napisała:

> Ja mogę tylko polegać na tym o czym przeczytałam ale nigdy nie mam pewności ile
                            > w tym jest prawdy ile pomówień,może reklama.Czasem zła reklama jest lepsza niż
                            > dobra.

jasnewink jak jabig_grin
                            • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:05
                              Mówiłem Ci że jestem lekko duchemsmile
                              • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:07
                                Z pomidorową teklą można w ten sposób,mądrość z niej płynąca jest przypadkowa.
                                • ditta12 Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:45
                                  <Mówiłem Ci że jestem lekko duchem>

To podobnie jak ja big_grin
                                  • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:46
                                    hehehe
                                  • ditta12 Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:46
                                    Może tylko duchem a nie lekkoduchem.
                                    Są tacy którzy lubią dźwigać ciężary a są i inni.
                                    • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:51
                                      ditta12 napisała:

> Może tylko duchem a nie lekkoduchem.
                                      > Są tacy którzy lubią dźwigać ciężary a są i inni.

a może chorzy i zdrowi?
                          • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:48
                            ditta12 napisała:

> Ja mogę tylko polegać na tym o czym przeczytałam ale nigdy nie mam pewności ile
                            > w tym jest prawdy ile pomówień,może reklama.Czasem zła reklama jest lepsza niż
                            > dobra.

No to nie fandzol mi tu takich bo nie wierzęsmile
                            • ditta12 Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:54
                              Czasem jest tak że gdy napiszą o Tobie źle to zainteresowanie wzrasta.Nie zauważyłeś tego?
                              • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:57
                                ditta12 napisała:

> Czasem jest tak że gdy napiszą o Tobie źle to zainteresowanie wzrasta.Nie zauwa
                                > żyłeś tego?

zawsze jest tak i było.
                                • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 12:59
                                  Przypomniała mi się pewna reklamasmile prowokacja czasem działa w odwrotnym kierunku,promuje prowokanta i ofiaręwink
                                  • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 13:02
                                    Bo czasem warto zagrać na ludzkich uczuciachsmile nieświadomie popełniając ten błądbig_grin
                                    • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 13:03
                                      ehhh nie dopisałem który przynosi niezamierzony cel do zamierzonego, ale takie sa prawa reklamy która w nieodpowiednich rękach przynosi zysk poszkodowanemusmile
                                      • uwierz_w_to Może ty Ditta 30.08.13, 13:15
                                        Sprubujesz? masz zdolności, a nad pomysłem można popracować.
                                        • uwierz_w_to Re: Może ty Ditta 30.08.13, 13:17
                                          eszmera by podopiedziała jak wypromowaćwink i efekt murowany.
                                          • uwierz_w_to Re: Może ty Ditta 30.08.13, 13:19
                                            pomyśl nad tym piszę poważnie, wszak twoje obrazy są ciekawe na popularności tylko zyskasz.
                                            • uwierz_w_to Re: Może ty Ditta 30.08.13, 13:26
                                              dzwoniłem do ciebie, w tej sprawie nie napiszę tego na forum ale ten pomysł by po prostu wstrząsnoł całym krajem a to wystarczy.
                                              • uwierz_w_to Re: Może ty Ditta 30.08.13, 13:32
                                                Namaluj Jezusa na golgocie wiszącego na krzyżu bez szatysmile i ludzi modlących się do jego wizerunku.
                                                • ditta12 Re: Może ty Ditta 30.08.13, 13:52
                                                  Żeby potem musiała karę odrabiać społecznie?
                                                  • uwierz_w_to Re: Może ty Ditta 30.08.13, 15:08
                                                    ditta12 napisała:

> Żeby potem musiała karę odrabiać społecznie?

Trzeba zapoznać się z tematem, uznane było by to za obraze uczuć religijnych ale myślę że dobry adwokacina by Cię wybronił, bo w zasadzie można to na wiele sposobów tłumaczyć.
                                                    Ale popularności by Ci nie zabrakłowink
                      • eszmeralda.i.papugi Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 15:12
                        Uwierzu smile nieustająco uczę się wiele od Ciebie. Zmuszasz do refleksji. Nie jesteś pretensjonalny. W innym wątku przeczytałam, co Ci odpowiedziała Ditta. Podpisuję się pod tym. Sama nie umiałabym lepiej tego wyrazić.
                        • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 17:15
                          Jeszcze tylko około dwóch miesięcy, później zniknę z forum, być może raz dziennie dam o sobie znać co i jak ale praca będzie wyczerpująca więc nie będę miał czasu.
                        • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 17:35
                          eszmeralda.i.papugi napisała:

> Uwierzu smile nieustająco uczę się wiele od Ciebie. Zmuszasz do refleksji. Nie jes
                          > teś pretensjonalny. W innym wątku przeczytałam, co Ci odpowiedziała Ditta. Podp
                          > isuję się pod tym. Sama nie umiałabym lepiej tego wyrazić.

Więc tak eszmeraldo jest ze mną, ja uczę się cały czas ze wszystkiego co wpadnie mi pod rękę.
                          Jesteś bardzo inteligentna, to co piszę czasem jest ponad stan ,po mimo tego że krótko i nie tłumaczę, po porostu nie chcę, to dociera i tak a pospólstwo mnie nie interesuje.
                          Na forum piszę w życiu prywatnym jestem jak wszyscy ,normalny i nie odróżniający się niczym od zwykłego przeciętniaka, nie udaję i jestem sobą.Czasem coś mądrego powiem a czasem nie jak każdy, nie ważę każdego słowa.Nie będę udawał kogoś kim nie jestem.
                          Natomiast przed komputerem jestem inny, tu mam czas się zastanowić nad tym co chcę napisać lub przemyśleć wiele spraw.Kiedy wyjadę nie będę miał czasu na głębsze analizy itd...choć szkoda bo to fajna rzecz lubię to.Kiedyś do tego wrucę bo mam taka naturęsmile
                          • ditta12 Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 17:38
                            Należy życzyć Ci powodzenia w realizacji planów smile
                            • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 17:41
                              ditta12 napisała:

> Należy życzyć Ci powodzenia w realizacji planów smile

Byłem u kolegi właśnie, rozmawaialiśmy na ten temat więc kwestia czasu, myślę że max 2 miesiące.
                              • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 17:42
                                I języka się będę uczył, przyda mi się, kolo zna więc kwestia doszlifowania , ja będe łapał dosyć szybko bo będzie do mnie po angielsku nawijałwink
                          • uwierz_w_to Re: Ditta rozmowa była niezła. 30.08.13, 17:39
                            Tak na marginesie chciał bym wiele rzeczy napisać ale nie mogę, wiem że to czytają różne osoby.To dopiero miała byś gimnastykę umysłową i to nie lada.Ale to zostawiam na kiedyś może jak kiedy kolwiek zdecyduję się napisać.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka