Dodaj do ulubionych

Nauka pływania.

04.11.14, 08:25
„tam, gdzie mistyk pływa, schizofrenik tonie”

Dlaczego?
Obserwuj wątek
              • ditta12 Re: Nauka pływania. 04.11.14, 09:55
                <czy też masz jakieś przeżycia mistyczne? a może kot ma.>

1.wizja człowieka w kuchni
                2.głos pocieszający w szpitalnej izolatce gdy byłam przywiązana
                3.uczucie dotyku w nadgarstkach i kostkach nóg
                4.zapachy których nie było
                5.inne

Czy kot ma to nie wiem bo nie mówi o tym.
                        • ditta12 Re: Nauka pływania. 05.11.14, 13:05
                          "Faustyna Kowalska przewlekle chorowała na gruźlicę płuc i przewodu pokarmowego"
                          Wikipedia.

Może leki wprowadzały Faustynę w stan wizji?Niektóre mogą to spowodować.
                          Ja po narkozie w szpitalu miałam niesamowicie kolorowe sny.Wiele osób mówiło że po citabaksie(na niepalenie papierosów)miało bardzo realistyczne i kolorowe sny.
                          • uwierz_w_to Re: Nauka pływania. 05.11.14, 21:42
                            ditta12 napisała:

> "Faustyna Kowalska przewlekle chorowała na gruźlicę płuc i przewodu pokarmowego
                            > "
                            > Wikipedia.
                            >
                            > Może leki wprowadzały Faustynę w stan wizji?Niektóre mogą to spowodować.
                            > Ja po narkozie w szpitalu miałam niesamowicie kolorowe sny.Wiele osób mówiło że
                            > po citabaksie(na niepalenie papierosów)miało bardzo realistyczne i kolorowe sn
                            > y.

Ditto po śmierci o czym nie pomyślisz to realizuje się natychmiastowo.
                            Wiara czyni cuda to powiedzenie nie wzieło się z nikąd, człowiek mocno wierzący będzie miał przeżycia mistyczne, po prostu będzie to urzeczywistniał czy to wierzy w Boga czy Jezusa czy UFO czy szatana czy coś innego,potrafimy to po prostu,wiele wizji religijnych wzieło się stąd że po prostu dużo ludzi wierzy w Religię i mają przeżycia mistyczne,mniej znane tematy oprócz religii są rzadsze.Jeżeli w coś wierzysz urzeczywistniasz to, to samo z naszymi myślami one nie giną i nie znikają, sama myśl tworzona posiada jakąś czestotliwość idzie w przestrzeń czy poza przestrzeń czy też w świat równoległy,ona tworzy coś z niczego tak jak ty tworzysz myśl, to są tematy ciężkie,no ale ja wiem sporo tylko z kim o tym pisać?smile
                            • uwierz_w_to Re: Nauka pływania. 05.11.14, 21:47
                              W ogóle to są ciężkie tematy, nie tylko te,ale ludzie mają cienkie pojęcie w zasadzie o wszystkim, wszyscy moi znajomi są ograniczeni umysłowo,nikt z nich nie ma rozwiniętej świadomości o nas o tym co się dzieje w około i tym świecie i ogólnie o wszechświecie.Nie jestem nikim niezwykłym ale mogę spokojnie stwierdzić że przeciętniak mi nie dorównuje ze świadomością a szkoda bo ludzie powinni mieć ją mocno rozwiniętą,jednak jest odwrotnie.To trochę przykre jest.
                              • ditta12 Re: Nauka pływania. 05.11.14, 21:56
                                <człowiek mocno wierzący będzie miał przeżycia mistyczne, po prostu będzie to urzeczywistniał>
                                Ja tam nie jestem wierząca,do kościółka nie chodzę,księdza nie przyjmuję bo nie mam kropidła i kopert.
                                Dlaczego mnie spotkał tak wielki zaszczyt?
                                Mój facet-zjawa to nie był Jezus bo nie miał kółka nad głową zwanego aureolą.
                                Co on robił w mojej kuchni?Nawet był niekiepski ale nie w moim typie.

A jakie Ty masz przeżycia mistyczne Uwierzu?
                                • uwierz_w_to Re: Nauka pływania. 05.11.14, 22:05
                                  ditta12 napisała:

> A jakie Ty masz przeżycia mistyczne Uwierzu?

Nie koniecznie musisz w coś wierzyć żeby to urzeczywistnić.
                                  Nie nie mam przeżyć mistycznych ale potrafię pisać jak mistyk, potrafię wycisnąć to ze świadomości na trzeźwo to co mistyk nie bardzo rozumiejąc co.
                                  Wchodzę jak by to ująć w wyższy stopień świadomości,trochę inny niż na co dzień, to nie jest jakaś jazda czy psycha ale wprowadzam się w stan mistycyzmu (współczesnego) jak bym to jakoś tak określił, a tematyka w tym jest obojętna zeleży co jest na rzeczywink
                              • uwierz_w_to Re: Nauka pływania. 05.11.14, 21:58
                                Ja już pisałem że osiągnełem max, i tylko medytacja mi została.Czuję to Ditto,ty nie zrozumiesz tego,potrafię bardzo dużo,tu na forum nie mam jak tego zaprezentować ani pokazać, raczej mógł bym opisać ale to jest strasznie dużo pisania a i przeczytanie tego przez przeciętniaka nic nie da,to trzeba rozumieć podobnie jak ja.Pisanie o UFO czy innych takich to jest nic,zwykłe pierdoły.Posiadamy w sobie taką wzedzę że głowa boli,to jest zakodowane w DNA, ale jeszcze coś ważnego.Każde stworzenie posiada tą cząsteczkę,teraz żeby dostać się do głębin musiał bym zacząć uczyć się medytacji a i bez medytacji z mojego umysłu i mojej świadomości potrafię wyciągnąć wiele.
                                • ditta12 Re: Nauka pływania. 05.11.14, 22:05
                                  Wiem.
                                  Rozmawiasz z Ają,czajnik sam gotuje c wodę,bez prądu chociaż jest na prąd,telefon Cię ostrzega przed mandatem bo masz janosika,ufo zwisa po prawej stronie Twego samochodu.
                                  A u mnie w telewizorze leci jakiś film na TCM gdzie jakiś facet co chwilę wykrzykujesmirkzanuj fiuta i ujarzmij pizdę!
                                  Magnolia.
                                  • uwierz_w_to Re: Nauka pływania. 05.11.14, 22:09
                                    takich przypadków miałem dosyć sporo, nie ma na to wyjaśnienia,sam nie wiem i nie potrafię tego wyjaśnić, z UFO to miałem kilka lub kilkanaście różnego rodzaju zdarzeń, z czajnikiem to sam nie wiem jak to się stało być może sam to zrobiłem też jest taka możliwość, lecz wtenczas moja świadomośc była inna teraz jest zupełnie inaczej i nie łatwiej bo z rozwojem świadomości wszystko się komplikuje zupełnie odrotnie jak jest jej mniej,zrozumiesz jak sama ją rozwinieszsmile
                                    • uwierz_w_to Re: Nauka pływania. 05.11.14, 22:14
                                      To jest Ditto tak:
                                      Wyobraź sobie że przeleciała tobie w głowie myśl, lub o czymś pomyślałaś i teraz z tej myśli napisz książkę lub kilka.Ja tak mam bo niestety jest tak kiedy jest więcej tej świadomości dociera do ciebie to że wiele spraw jest ze sobą powiązanych nieszytymi nićmi,ale jak Ci to wytłumaczyć?
                                      Gdybyś miała tej świadomości więcej to byśmy zupełnie inaczej rozmawiali ,wielu spraw byśmy nie musieli sobie tłumaczyć,ludzie z boku nas czytający myśleli by że z nas wariaci a w lepszym stopniu musieli to studiować o czym piszemysmile
                                      • uwierz_w_to Re: Nauka pływania. 05.11.14, 22:18
                                        Jest bardzo duża różnica a właściwie przepaść między jednym i drugim człowiekiem tzn. między ich świadomościami, to jest jak być lub nie być,sama myśl umysłu to myśl ale świadomość to więcej niż myśl i inteligencja, to twór umysłu który sam żyje w nas.
                                        Ja jestem tylko pisarzem swojej świadmości.
                                    • ditta12 Re: Nauka pływania. 05.11.14, 22:17
                                      <z czajnikiem to sam nie wiem jak to się stało być może sam to zrobiłem też jest taka możliwość>

Przez ten Twój czajnik to Madau widziała czajniczki na robótkach ręcznych z włóczki a potem piła tyle herbaty aż dostała anemii ale za to schudła bardzosmile
      • ditta12 Re: Nauka pływania. 22.12.18, 19:15
        Twierzu.Jakaś reklama szkoły pływania weszła,może to i dobrze.Ja też weszłam.Masz rację.To jest powiązane.Bardzo powiązane-jak kiedyś napisałeś o chanelingach.Rozmawiałam z Hindusami na priv Facebook,widziałam film gdy oni mają taki dzień.święto że biją się w głowy wzajemnie,aż do krwi po to by nie przekazywać sobie myśli.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka