Dodaj do ulubionych

a do mnie....

11.11.14, 17:23
... dzwonil ktos szalenie mily smile Szkoda ze rozlaczylo poszla moja lub jej bateria, upierdliwosc rzeczy martwych. Ale zgadamy sie jeszcze.
Obserwuj wątek
  • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:17
   Czaszko Zeusa czy też czaszko Jezusa a na pewno := )

   ZnalazłamCię w kosmosie ale złoty czajniczek zeżarł mi gwałtownie wszystko z konta Orangowego a napisane było nim Orange albo simlick czy coś.

   To było jak Tornado.
   Wrażenie: dźwiękowe jakby trrrrr trrrrr trrrrr ale takie odległe a postem usłyszałam głos,dziecka,malutkiej dziewczynki która jest bardzo wesoła i miła i kulturalna i ciepła,a ja weszła m z brudnymi buciorami na której było gówno tego świata i nabrudziłam swoim zachowaniem,przerywałam jej,śmiałam się,mój gło,przy jej głosie wydawał się mi jakimś potworem ochrypłym niczym głos rozdeptane żaby,zaczęłam przeklinać,mówić głośniej a potem.........coś ze mnie opadało,było mi już ciepło i doszłam do wniosku że nie mogę przerywać jej wypowiedzi bo ona ma mi coś do powiedzenia aja w swoim lustrze czyli w szyszynce,bo tak się nazywa widzę tylko siebie samą i to co mam sobie do powiedzenia.
   Zrozumiałam,nauczyłam się i.......usłyszałam w telefonie już coraz większą dziewczynę i coraz większą która była w czajniczku swoim a ja w swoim zielonym który jest jak zielona małpka.
   Wrażenia; kolorystyczne.Czajniczek Tornada,bo to było tornado jest czerwony,mój zielony a uwierz_ w _to-chyba taki nick,jakoś srebrno złoty.
   Myślę że chyba mogę mieć swoje wrażenia bo mam wolę wolną w internecie jako awatar.
   I potem mówiłam,mówiłam,mówiła coś,powiedziałam hallo,słyszysz mnie?I...........................................................jakby(pamiętam z dawnych czasów bo ja mam pamięć gdzieś w głowie( jak komputer dyski czy coś,nie znam sięale to takie płyty kompaktowe albo taśma filmowa na szpuli a potem kasecie)rozmowa kontolowana,rozmowa kontrolowana,rozmowa kontrolowana..................
   I ciszasad
   Ale to dobrze,jest dobrze,to tylko simlok chyba czyli (ty wstawić rysunek kłódki jak kto ma wyobraźnie i i jest grafikiem komputerowym bo na grafice są jakieś koty czyli durzo literek jak u Pana Michnika,redaktora Gazety Wyborczej i na forach,tam nie można wejść).
   A więc witaj tornado,mówił do ciebie wulkanktóry wybuchł ale...........Ty go ugasiłaś bo miałaś coś,chyba odę czy wolę myśli swoich w czerwonym czajniczku w kosmosie.........
   spacja

   • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:31
    Coś mi oddało moje skrzydła ale jeszcze nie wiem co to było,nie umię(a jak tak chcę napisać-bo ja dyslektyk ale wtedy w szkole jeszcze nie było dysleksji) nazwać bo byłam w lesie z dwoma cosiami a jeden się ulotnił jakby gaz i my tak szli szli,szli,szli,szli a ja nadawałam jakieś treści,jak tu i nagle.......znalazłam się w domu gdzie wcześniej
    Wrażenia: optyczne

    Było tornado i wywaliło mi różne szmaciska zszuflad(komody) i szafy,śmierdziały to otworzyłam okno i wszystkiego nawaliłam w to i powstał jakiś melanż zwany nieładem artystycznym a coś co było w moim domus się wkurwiło(tak się na mojej planecie mówi-jakać biało amarantowa szmata,nie,kawałek papierku znalazłam w karniszu okiennym gdzie wiszą dwa zółte prześcieradła i dwa bardziej przeźroczyste ale białe i cieńsze-dotykowo)o barwie biało amarantowej,wiem co to amarant bo powiedział mi Monty czyli jeden artysta muzyczny co gra na gitarze elektrycznej jako wiking bo takie dałam mu ubranko.Jest łagodny ale ma w sbie energię.........słoneczka.
    Przerwa na miusyk i daję Nobla oczywiście tym żywiołom.
    www.youtube.com/watch?v=aXdPsKSXxAU
    • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:39
     A potem nagle,ale nie wiem jak, w czajniku obcym o kolorze ciemnym,jakby z cosiem(jeszcze nie znam nazwy ale głowa go wciąż boli)i z tym gazem,wiatrem czy pędziwiatrem którym manipulują fakety krejzole ,trujące gazy i co się nagle w czymś kolorowym ale jakby smutnym i bez grzybów ulotnił,zniknął ja Dynamo który chyba nie ma spojrzenia(jakby martwe oczy w telewizorze).
     Ten co mi rybki na patelni smażył a na końcu przypalił bo za duży ogień był w kuchence zrobiony przez niego,śmierdziało spalenizną ale to nic bo on nie kucharz był w jastrzębiej górze tylko degustator zupy,tak kiedyś gadał,
     Spacja bo tak ten nick mi zaproponował a ja się zgodziłam w sobie tak tę spację wstawiać.
     • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:42
      Przerwa na:
      www.youtube.com/watch?v=gy5Ve3338-E
      • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:46
       Czerwony Olbrzym Nostrodamusa który pojawiła się z kosmosu zwany przeze mnie cosiem wziłął z mojego piterka czarnego od mamusi zwanej,potem powiem,jakiś talno,kwit czy coś coby mi pędziwiatr uciekający przed trującymi gazami nie wziłał na jakiś płyn do naczyń czy perfumy zwane........duchi po ruskij.......spacja
       • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:53
        Wrażenia optyczne:nie było barw,nie było ZŁOTEJ POLSKIJ JESIENI jakby w tym miejscu gdzie w lesie były takie paski pozrywane w kolorze biel i czerwień(bo ja malarka i trzy kolory podstawowe w malarstwie to:czerwień,niebieski i żółty a reszta to temoeraury tych barw,zimniejsze i cieplejsze(zwane gotowcami chemicznymi{fiolet w tubce był najdroższy gdy kupywałam w sklepie chemicznym dla wariatówa]).
        Spacja,przerwa na łyk kawy co stoi w kuchni zeby się aby nie wylała bo podłoga zwa na po ruski połem nie zbrudziła(robie złe literki bo mam za długie paznokciealbo żle obcięte,nie na płasko).
        zapomniałam że że spacja-chyba mam luki w pamięci czyli czrne dziury kosmiczne......
        spacja
        • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:56
         Ten w złotosrebrnym czajniczku mi porobił,ten nick,jebany(nie wiem co to znaczy ale potem się domyślę}
         To je dopiero artysta że się uśmieję buchachachamuchachachacha(tak jak ten kosmita jebanybig_grin-znak śmiania wewnętrznego).
         Bo to moja instrukcja obsługi ufoludkowej maszyny czyli mojego czajniczka zielonego ale nie wiem czy to dobrze czy to źle)
         • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 06:59
          Ten Zeus zwanay chyba jezusem albo całusem,nie wiem już to ma rozierdoloną czaszkę-w języku kiswahili ale potem powiem co to znaczy.
          spacja na łyk kawy w kuchni.
          • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 07:02
           Już przyszłąm bo blizko(cholerne paznokcie przeszkadzacze w pisaniu na klawiszach mojego pianinka)idę pozbawić się ich.........
           spacja na obcinaie paznokci czyli u kota pazurów ale mu nie obcinam temu kotow który się nazwał czyczynia w mojej szyszyncei a Wy?
           • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 07:09
            Już jestem.
            Pędziwietr zwany(mam wrażenie że paznokcie są)i że nie czyczy-nazwane przz Czerwony olbrzym tak zdrobniale jakby ale szyszy teraz.Muszę przywyknąć(coś się w mojej maszynie gdzie szyszynka jest zwana ayą czy ają,czy zoją w jężyku hindusów czy jakimśtam-tych od gangesu gdize są jakieś syreny rzeczne zwane zombi czyli trpami bo tak Jacko pokazał w telewizorze raz)
            le umnie czerwono na telewizorku zwanym ekranem komputera jest od dysleksji zwanej tak dla błędziarzy szkolnych zwanych wagarowiczami bo wolą naturę al wariaty leśne lub gdzieś tam,np.qw parku)
            Spacja
            • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 07:12
             A te ludzie po prawejna czymś zwanym bilborde albo reklamą mają tak: sadsadsad-podobnie jak moja mamusia zwana a=nią ają albo ayą w mojej albo czołga głowie albo tych hindusów co maja sztuczną ziemię znwanęą półwyspm(wciąż to wrażenie pasnokci czubiastych)
             • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 07:16
              A ja mam teraz tak smilesmilesmile smile od tego miejsca gdzie były drzewka zwane choinkami bo miały kolce jak jeże-wrażenie pazurów minęło.były jakieś krzywe bo nie szlifowane pilnikiem,bo nie mam chya tylko papier ścierny do podłogi.....(to jest spacja bo idę do kuchni po coś,chyba po dziwna substancję w kranie,doustną gdzie są jakieś związki chmiczne rozpuszczone i powodują oją dziną minę a szczególnie na otworze gębowym zwanym ustami......}
              • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 07:18
               "}"znak chyba wychodzenia mojej szyszynki czyli człowieczka mózgowego jak w filmie Faceci w czerni gdzie kot zwany(nie pamiętam bo szyszykna ma dziurkę)ma na szyi galaktykę ,wariacki kot chyba......
               • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 07:24
                A aj a miałam kolor biało czany bo byłam najpierw czarną kropeczką(widok z daleka dla ludzi i umiałam latać ale w systemie world czy też word lepie za pomocą klawisza enter{tak się nazwał i długiej spacj ale w windows-0kno,wróć,okna ze znakiem8 się nie da tak zrobićtrzeba dać talony MADU na worda który nie wiem ile kosztuje=will kostet-język germanów a teraz jak pozamykać zawiasy czy nawiasy} w czaszce zeusa czy jezusa czy tego:+,nie .patrzeć trza na ekran "8"ale u mnie astygmatyzm jednooczny,powtórz-kiss i ślepota jak u niektórych clapaczy zwanycm malarzami.....
                • ditta12 Re:Witaj Bolero Ravela 12.11.14, 07:30
                 W telewizorze wiąękrszymgdzie jest komputer co się zawiesza jakoś jest(czekaj czy szczekaj) lepiej pisać bo lepiej widać dla mojej źrenicy-takie czarne większr i mniejszej{patrz na ekran anie na klawiaturę-sama do siebie[........
                 Nie wiem jak jest w regulaminie ale przypomniała sobie że nae za długo w jednym poście(co to jest post?chyba poczyaP.

                 Boję sie bo wyskoczył czerwony olbrzym nagla.........poczukam znako bojenia w emotikona.pl....

                 .

                 data:image/jpeg;base64,/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD/2wCEAAkGBxQTEhQUEBQUEBUUFRQWFhcUEhQVEBUVFRUWFhUZGBQYHCggGBwmHhYVITEhJSorLi4uFx8zODMsNygtLisBCgoKDg0OGxAQGzQkICQsLCwsLCwsLCwtLCwsLCwsLCwsLCwsLCwsLCwtLCwsLCwsLCwsLCwsLCwsLCwsLCwsLP/AABEIAOEA4QMBEQACEQEDEQH/xAAcAAEAAgMBAQEAAAAAAAAAAAAAAwQCBQYBBwj/xABKEAACAQIDAwkDCQQHBwUAAAABAgADEQQSIQUxQQYTIjJRYXGBkVKhsQcUM0JicoLB0SOSouEVQ1Oy0vDxJDSDlKPD4hYlY3OT/8QAGwEBAAIDAQEAAAAAAAAAAAAAAAMEAQIFBgf/xAA4EQACAQIEAwUHBAAGAwAAAAAAAQIDEQQSITEFQVETMmFxsSKBkaHR4fAUQlLBBhUjM2LxJEOS/9oADAMBAAIRAxEAPwD7jAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAEAQBAMalQKLkgDvjcESYtDuYfD4zOVmLonmDIgCAIAgFPG7UoUfpq1Kj/APZURP7xmG0tzKTexz+J5f4XnadHDscVUq1EQc2DzYzsFLGodCACTpfdI+2jeyZL2E7NtWR1klITFxpppAPmWA+UurRJo46hnemSjvSOViynKSabacN4IB4CVf1OV2ki88JmSlB7nQ7O+UbA1WCs7UCf7ZMqebglR5kSSNeD0uQSw1SOtjrVa+o1B7N0mID2AIAgEVXEBd+/sG+ZSbMXIG2gB9U+6bZDGYlw+KV9x17Dvmri0ZuTzBkQBAEAQBAEAQBANPtYk 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 Bq9rT7j70f7X54eU6Sqxyy3WzNzTrBlDL0gRcWnqKVWFWCnB3TKMouLsyrUxzA2yFfvSdQXU0uZLjj9ZfQw4DMWqVQMLg3mjVjYzgCAIAgCAIBi7WBJ3AXgGpNQubnyHYJNayNGywmFvNXKxhK5kdnC9wxBG7dMZzexdE0MnMbZxvOPlXqqbDvbifynjeL4116vZx7sfm+v0+J1MNSyRzPdlugQAAOGnnxmYSUIqKIpau5ouUOIvVSlwY03bvWnzhA/et6S9g/9Sor7Iw/Zg3+cje7Oqz0CKRznL6s3P0cuuWjVemOBq3+Oi/vTncSbtFcrkc9z88co+VeLxr03xdZqjUhZDlVMmoJICAakgG+/Qdk6nI3Ps/IHF1GOFepfPVw7c52sLAqx7zZD+KcnCpRxE4R2NF3jsDU/9vv20C37wzfnOc6v/lW/5f2dBR1NN8pdWsVHzfVxQqGiOHO5gGsDoWy2t3zqY62aGfu31OfLdXOZ5C7exlTD0aGIoNTejXQ061TMK9V2qkkEML2AYgndbTtirUpqcKdG299On3D8D6Pynqg0qljbosQewgXB9QDLldKUGvAnpu0kWMFXzZ27W+CqD7ww8p5eVW2hZcSwXmO2GUjqm4IPGYnNTi4vmbRVncrbFxuR8jdVjp3N/ObcGxvY1Oxn3ZPTwf39TfE0s8cy3XodIy30M9ec0pVkAkidyMqYevlqDsY2Pnum0ldGUzcyE3EAQBAEAQCptQ/s2t3fETaG5hmtw1STNGhuaA0F5A9zdLQkmDJr9t4vm6Zt1m6I8959JzeKYrsKDtu9F9fcixhqeeeuyOWpaEd08Rex1XqSJiebrEN9HWsUbgtUAKUPZmAUjvDd17ufPC63Xp193P3FdxKvKegf2ddRc0iwe2/m3Gp78pAPhmlrhmKUK2WWz9SOcbxaJdmbQFhrPWJlGxZ2zhVxKKM2SohzU332PEEcVP5A8JpWpRqxys0lG5w+K5GK1XPUwVF3v 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 ucBqzMpkwIAgCAIAgCAIAgCAQY0fs3+43wMir605eT9Den315o4GkZ4Jo77LKGQyRGydDImjVkFdDUdR9Sic5+3WK9DyRWv3s49nW25qjQUF3p6vwjyXv8Azcitq2cVyofO7geyV7uP6z0/DI5cNEs0tInLYdsbSXJSxD01G5Vr1Ao8ANB5TpK5FUyS1aPMKlW7NXqGqxtYs7O2l+LeM3RWk1yNZt7HFB0d5OVR9o8ZJFFKrO7sVadfK3N0ulWIu7kXIO8gfrMWJVUTNbW2hWo1PpC3E+z4WIm1kyK8qb1VvM21CqKg52mAlVBmNho68dO2RNF2Mjo8LiA6BhxHoeM1ZNBlXkjjOaxFF+GYA+B0/Sc7H0u0oSj4HQks1M+0VaYJDAkMBowtfKdSDfQg6aHu46zxdKrOndLZ7p7HPseMe2Z0b0RukQOZJFG6K1Y6SW2jN0fQaI6I8B8J9Bh3UefluzObGBAEAQBAEAQBAEAQDF1uCO3SYaurBO2p86UWNjwJHppPBThleXpoeivfUsI0gkjVk6GQyRoz2pUCIzcAGY+dzGtSaXkv6NLHzQ1+cGf2iT5XNvdae6oQyU4x6IsuOWNitUllFSZZ2fhwdWF+y+7xms5NbFnB0YS9qWvQp7b2VSerQuoXpNqumvRt3GaKrJFqrgKFVP2bPqtClgaAoiqiqMztYvuY2Y3v/rNKlRyZawmDjRilFeb5s9r4dXUq4DA8D+XZI1Jp3ReqUYVIZJq6Of2JRyVyl7hC4/Da+vqJezZkmePnS7GcqfRnQ7AwtT5tzmR+bzOA+Rub0+1a2+8wzeLV7Gowh0HlIJHWpK6sz7NyW2oK+HU/WUBWHeN08XjsM6NZrk9UUJwcZNM2bmVkjCK7mSxRuiJFzMq+0wHqbSzRhnko9Wl8TZvKmz6JPennhAEAQBAEAQBAEAQBABgHB7co5MRUHAnMPxan33nj+I0uzxEl11+P3udzDSzUk/d8CvTac2SJWSJV6 x4DTzABPxHoZiVOyT6/9Gho+We0CKQo07s9XgoJa3cBqZd4Xhs9XO9l6k2HpZ567LVmHJzkRVekhrsKAt1bBqm88AbD18p66FN8yricfTzNQ19Dtticl8NQ1Cc4/t1bM3kLWXykyikcupXnPcg5c7PerSpLSQ1H50Wy20GRr3bco0G/TdNaiutCxgaihNuTsrf2cbtbkJjDTzKiuy2ZVSoM9x96w98hdGVjo0+JUVLW9jW1OSWMqG60CtT66GpS1I4g57SN0Z9DoU+KYaP7/k/oYf8AoXaTEquHCEAHNUrUxS14XQsSe63nMxw0nuR1+OUYr/SV38F9fkaWryCx9FuaFLn69cm702U0VB1a7kjL+K3dLLjbRHCVZSvKT1er82fbeSGymw+AoUKq5Wp0yrLdTc3YncSDe9/ObrYq1JJzbRx+3/k3p1QKmDK4dz1qZvzDH7Nh+zPgLdwkM6V9jo4TiLp6VNV15/c5fZwr7Prg
  • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:36
   coś mi się stało na ekranie (błąd wysyłana link-adres-dużo literek strata w pzycisku [klawisz[.....to gdzie ś tam jest w słowie(na ekranie(powtórz jak w szkole.....powtórz,powtórz,powtórz........)).............. a to bojenie mojej szyszynki jest takie:
   [img]data:image/jpeg;base64,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 aylH4ZElP4ZJlUtoZFYHhKmAwxgOCMq2Owkfkar43kik1xnS44EHkw81x3flWgtbcIWOpmLYyznJwvADl2VF2rbBhrXmOfiK11anofdpbNFqlVz8E+GX2yNqJcR6l4EcHQ80btB/Q9tT688trl4ZBLHxI4Ovnp3feHMH41vbS5SRFdDlWGQfCuk6dfK6p7/MuShdW/Zltwx6iiitiVQooooCl3x2Q15Y3NujaWkjKqTnGrmA2PqnGD4GvB7fe3a+zI3tC5h0AsElQO8Q/wDExOCnA44Ec8d1fSRryP8A+Q9qvzazlx1xOYsgZOh0LMOHE8YwaA8aW0mJLF01MSzHgCSxycnT3k1IsrSRi4Z0Gkgci2cjPh4U384Hc34H+Fc2spwxAk4sTwRzy4dg8Kz2PCe2yWPAyRkdxRv6q4+gf4of8s/GmunbzZPwP8KPnTd0n4H+Fe5R4dXGwyqM2YTgE4CHJwOytRa7B2IUU6ZmyoOrv8eFZJNpZ5Fj6FY/kKb6SPzD3+Q4/SvHg9Nq2wNiYOUmA788vGstBsLWupOi0ktoLDDFQxCscDGSAD66ia0+zJ9I+NSRtR/Mb/T8aLHkD39nH7oPf/TR/ZuTzbf2n+imxtSTzG9q/GuxtSXzP9QrLMTzcZvtiPEhdlgxlRwJJ6zBQcFBnnnnTf0ZH5w/y0py+vZJE0lcdZTnIJGGB5U1JAo4EOT4uR7QvCsXjOx6KNnRjkw/y1+NL8wTzh/lr8aa6JPN/wBb0dEnmn8b0Bqvk2i0bSRVYESRyIwCheA0uDwPHite0bQbISMNpDsELZxhcEnj2ZAx668l+SawU3MswzmNRGASzfvCCTk8uC49Zr1okOCGAPeDxHvrmepTj+pbXhJM2NunoXuN7GACMRjrOcY7l6oA8Or76n66jpgAAAADkByqs2/eXUSCS2jWXScyRHIdkx/hkcNQ7iDmqEJanpRNJZeS710a6yuyN+LG4GOlET8ik37Mg9oyeB9t 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
   • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:39
    a tamto było (brazek inne-czerwony olbrzym nostrodamusa ale gdzieś znikło z albumu)nie moje bojenie ale cosią zwanego czerwonym olbrzymem jak u heinekena mojego w butelce-taki znak i jak na mapie wszechświata........
    to chyba jest z innego wszechświata i weszło do naszego........nagla jak po ukłóciu igłą albo agrafką........
    • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:41
     Nie-nożem zwanym mieczem......
     Piję tę substancję z ranu (ren-rzeka?) w dużych ilościach,to jakiś nałóg(kaczora donalda tam dosypuja czy coś?)he,he
     • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:46
      Mam dziwne wrażenie że eve,alboiv(zwane przez heinekena czyli coś albo czerwony olbrzym na niebie z innej przestrzeni) V-skrzydełka wg,mnie odleciało do wsojego czajnika w kolorzre mieniącym się(jajki dwa w jednym-znak bliźniąt w asr=trologii)( czyli rysunku kosmosu.....
      • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:47
       mrużę jedno oko,lewe jak piszę wink-jakoś tak,podobnie jak mój tatuś przy trzymani żelazka do drzwi(nayka .)?
       . -kulka
       • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:52
        ......bliźniaki to są takie u mnie w słoewie(nie to zdanie-wizualizacja-,typ chyba angielski a wygląda tak i jest prawy górny róg-Your client has issued a malformed or illegal request. That’s all we know.- gdzie jest znak lupy)
        Wizualizacja-wzrokowe uwidocznienie( to dla starych małp),smutnych bo nie maja telewizora tera z bo ja im dałam laptoka zwanego umnie" hp."
        • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:55
         .-już wiem(_)to znak przystankowy_._zwany kropką o którm między innymi znakami nie wiedział jakiś czeski hrabak,nie Hrabal gdy pisał Lekcja tańa dla starszych i zaawansowanych jednym sciurkim bez -."" () ,,,,,,,,,,,,,,-miej więcei ..........spacja na H2O wink.......
         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 07:57
          .......Co to jest "strzelec"-wyborowy? bo mój tatuś tak mówił czyli bój niby pan bóg co mnie zskonstryował tak:
          • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 08:01

           Google
           Firefox ma już 10 lat! Powiedz o nas swoim znajomym i poleć im Firefox, niezależny wybór.
           wcześniej był taki znaczek niebieskiego rozłożonego ludzika zwanego robotem wizualnym......H@O............dwa@2 zmienia mi się w alfa zwanego małpą.......H2H bo mam problem z przycisiem-klawisze na klawiaturze pod moimi czułkami.......h2o......
           • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 08:17

            Google
            Firefox ma już 10 lat! Powiedz o nas swoim znajomym i poleć im Firefox, niezależny wybór.


            wkleiłam coś dziwnego co mie wysłało z górnego google małego niebieskiego w barwnego dużego Google gdzie jest rysunek lisa na kóły co się jakb zapalił czy uciekł-wizualnie czyli ocznie czyli wzrokowo.......
            (nie mogę wstawić you tube0) jak zwykle i pobrać pioseki pod tytułem "papieros"jakk mi pokazała tę piosenkę (nick-"czubata"=wiem że ona bo widziałam fotę pięknej młodej dziewczynki co pokazuje język doszafi jak ma wariactwo w głowie-bo tak lubi i puszcza głośno muzyką bo mieszka w chałupie zwanej u mnie mieszkaniem a pod nienem-szałacem,pomyliłam się"niebo")
            pod tytułem"Papieros+-kto może niech wgoogla albo wgógla alo coś jest na rzeczy ale nie wiem jakiej zwanej przeze mnie dziwna rzecz'
            -podwójny reter zrobiłam bo lukam na wink) niepotrzebnie zupełnieUWIERZ-nacisnąć caps lock-nie gryzuie(to dka starych małp) bo one myślą że gryzie albo wali w łeb z żówika czyli z piączyLtłumaczenieL..........
            piosenka którą może dać madał jak znajdzie na youtube robali z wąsami obleśnych bo maja gówno u dóry albo błękit parycki(bolero ravela mi pokazało kiedyś za pomocą maźników)
            Co to je Parissssssssssssssssss?.......... "znak wizualizacja (MASK),no chyba miasto czyli garden Madała!Czyli TORNADA>
            • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 08:25
             Pierdolić-mówić(tłumaczenie dlaMadau od trujących dawniej gazów a teaz gwiazdy Nostradamusa i pędziwiatra dziwacznego-jakiś pierdolnięty(cokolwiek to znaczY-chyba wariat albo nawiedzony albo.....-.?znak zapytania-......jak wolicie-można sobie wybrać).
             .............Vbrak worda)VV w chyba worlda dla PariiiiiiiiiiiiiiiiiiPariiiiiiiiiiiiiii(piosenka jakiś dwóch pierdolniętych,czytaj wariat albo nawiedzony-(wizualizacja"brak siekiery"(madau jesteś u mnie wkichni na kawie,może?),chyba tak........kawawinkpusczenie@.........zrobić kawę).......dla madau a wizualizacja dla siebie ręcznie czyli kończynowo)...........
             eter "wstawić obrazek filiżanki od grafików)+".............nie wiem co to było ale coś w moich paluszkach czyli czółkach.......
             • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 08:27
              .......mała zielona filiżanka......czyli naczynko z półkolem zwanym uszkiem=patrz Van gogh(i,,,,umnie radość.....teraz......wink......
              "znak radości" "wink"?........
              • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 08:32
               To są różne tłumaczenia dla nicka MaSK zwanegomsksjdhjqdqjkb(jakoś tak )przez siebie......napisanie czółkami......

               Ale ja"bredzę" jak w delirium tremens"zwanych tak prze łacinników w szkole bo to jezek zombi czyli martwy czyli tylko na papierze.............para wodna w naczyniu zwanym czajnikiem pod gazem który chybapodrożeje przez tego robakla PUTINA co jest wesoły big_grin "znak wesołośi"........idę bo zamgi całą kuchnię L.........jak hak mi wyszło.......
               • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 08:34
                .....becikowe..... wygląda jak becik czyli poduszeczka ze sznurkami.......łyk czarne,gorzkie-kawa-.........zaraz przyjdę,...
                • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 08:36
                 ....(miało być cztery kropki)........
                 AMEN-to to>,to czy "." może?..
                 • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:18
                  A on ? mówi że (idćie dzieci-modlitwa s"L?"-paskuda patrz"Witkacy"-coś przeszkadzającego-kończona "znak ." "." .
                  : od nowa? wg stworzenia (Eszmeralda_i_papugi_można też wkleić ale o mnie nie możkna

                  "k" co to jest ka
                  "k"-znak wkuriweinia-zakrętów,"L"-"hak"- (inna przestrzeń)-die curwe wg,łacinników,a nie,to po germańsku czyli w.g.wickingów czyli GERMANÓW-lud wcześniejszych których sie troche boimy ale chyba nie potrzebnie(nie rozumienie językanp.Wrzask -halt!}


                  znów coś bredzę jak potłu........przrwa na mój amerykański aparato talefon wg,nicku Uwierz,czyli uwierz_w_to czyli......nie można pisać w forumie od nowa bo coś-głos damski wyniosły,inny niż wtedy gdy nick powyższy zię zatruł oenzapiną chyba(on wie co zrobił) bo on ma własne "ja" zwane świadomością wg.nicku MASK-czyli pierdoleniewg.Uwierza(co Ty pierdolisz!(tłumaczenie dla MaDAU dla UWIERZ,wróć,miało być od),czyli ode mnie dla Madu od Uwierza czyli od Ditty,ditty,ditty12 dla madau od uwierz_w_to(bo my szybko piszemy i lenie i je=nie chce nam się linkować czyli"kraść+"-(do czego znak plusa?-do odpustów?)czyli brać na niebiesko od grafików komputerowych a ja nie jestem grafikiem komputeowym( jak mówił pan z długaśnym warkoczem cienkim w klubie wariatów zaaresztowanych przez terminatorów)(Dziura w Bucie)-cytat gdzie uczyli mnie pierwszej części komputerowania bo na długiej byłam w szpitalu oddział psyciatria potocznie(gwarowo)zwanego-"PSYCHIATRYK"... ... ... itd(i tak dalej)l.,s;x diygfdb gdmzj sl
                  'alJqswszgwggvchdcc.........(dowolne walenie w klawisz,jazzzzzzz Polańskeigo-zakazany-Polański-Roman Polański-reżyser wieczny skazaniec"??")-w klawiaturę........=8(osiem to bałwanek ale z dwoma kółkami)............................................łyk kawy).................ipapierossmile(dobry nastrój)-wizualizacja dla MASK..................................papieros i kawa WITKACY9portret..........
                  • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:28
                   odpowiedź nie może być pusta-ekran-pik pik(ładowanie komórki(amerykańska)-samsung-chyba japońska(chyba-zastanawianie się nad "firma=znak-logo-słowo od logopedii wg,jednej "coś"),SAMSUNGC##%#)-przepraszam-C3530.Taki mam aparatzwany w skróce komórką.

                   Wyjęłaś jądra z komóki(in vitro-po łacińsku) czyli "jądra(wifill-ile po germańsku)z komórki jajowej od osobnika płci żeńskiej u człowieka(organizm ludzki,czytaj ROBOT,avatar,dowolnie,jakoś liojte pogermańsku,lojte czy jakoś tak,nie pamiętam)..............(dożo-wifill-nie pamiętam?)..........."j"-znak fajki(do palenia-tabaka)......(zażyj tabaki(bojenie,strach,cykor...(...?.?).......dym mi wpadł do oka-fajka......
                   KOT DA VINCI-mój własny dla WAS ludzi....TaK!
                   • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:28
                    tak+=AMEN= "."
                    • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:33
                     ksmdifxhfsgbzcnqiw (zamęt). ........(mniejszy zamęt_stopniowanie przymiotników(mniejszy)...(3).................................................(,),(rzecinek),(.znak jedni) ,(,,)(.,)(..)(..dwie jednie=(.)jedna Jednia-solidus rex-ode mnie=rex-król chyba po jakiemuś (tiranozaurus rex)-po dibozaurowanemu czyli Reptialiańsku!!!!!!!!!!(!)radość,krzyk,papierosy?znak(!-wykrzyknik)w książeczce ale nie Hrabala(z czech).........
                     • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:40
                      W "Dziurzr w Bucie"-są,znalazłam hyba dwa błędy drukarskie(druk gutenberg chyba żyd albo germaniec,gdzieś z koło polski (kaine grentzen-granica)-żadnych granic wg MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO9nacisnąć Capsl lock9(klawisz polewij dłuższy na klawiaturze czyli na pianinku wg.ev(iv_=życie-eve-avemaryja-życie po łacińsku,maryja imię żeńskie)
                      żeńckie=kobiece czyli osobnika płci przeciwnej rasa ludzka czyli człowiecz,,,,,,człowiecza(urwało-złamać(urwało mi A=@},H@=małpa{


                      @-moja jest zielona(cziniczek ze słońca)
                      • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:44
                       Teza:czajniczek lata dookoła śłońca(RA=bog)-kiedyś(np.Egiptstarożytny,dawniejszy,co ma skrzydełka słoneczko-wizualizacja znak-ikona emotikona.np.

                       ..........cd ma nstąpić?PANI UWIERZA mnie nia poda do prokuratora(coś w sądzie rasy człowieczej).........(trzęsienie=potem mój wrzask!)w telefonie PANI......
                       • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:45
                        ..-prokurator męski i żeński-waga- jaednia......dwie jednie.......
                        • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:46
                         (transwestyta)=dwa w jednym..
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:49
                          .(jestem sama w domu"w piosence kozidrak)-domy z betony(ja=jestestwo=jednia w betonowym bunkrze)fzjxhzexnbzeremckehkcnwxksjxn-goście (ja)=(.) .(kochnia=kuchnia w betonowum bunkrze=kuchnia w mioim mieszkaniu)
                          .
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:50
                          Przepraszam czy ktoś jest w interneci?(ekran komputera-nie widzę)
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:50
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:51
                          pusty post(,-duch madau".")
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:51
                          kawa i j
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:52
                          czyczynia śpi
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:56
                          <,>=czyczynia =kot obojnaczy=sterylizowany9pozbawiony cech płciowuch=(pizda i huj)(wagina,prącie)bo dużo porodów w naturze(stanowczo za dużo)mój teść(wyżywienie),można dać na inną planetę?Syriusz=Psia Gwiazda(Andrzej Morsztyn-wiersz,poezja z czasów baroku czy odrodzenie czy rococo.
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:57
                          9.56-godzina w komórce(ekran).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:59
                          czyczynia umie na komputerze robić w internecie jak chodzi 4-ma łapami-nogi po klawiaturze i czasem robi mi ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss aczasem coś napisze sensownego=zrozumiałe dla oka czyli mózgu.,
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 09:59
                          @=mózg
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:00
                          MASK zrobił mózg elektronowy jak był mały?
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:01
                          MASK wie co to elektron,cząstka dziwna,powabna,kwerek,i co tam jeszcze.,
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:06
                          ,.(małpa dawniejsza,starszapani ale młodo wygląda i raz się podobała małemu chłopcu(sztuczny uśmiech,maska na twarzy,makijaż lekki,włosy na wałkach robione,ułożone lakierem ,aerozol klejący,klej w psikaczy=butelka z klejem(meta)=moja rodzicielka).,(dla mojej mamy informacja co czyta w komputerze i pisze i podgląda bo jest ciekawska cholernie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(!-papieros)(qrva ma ć!-złość),brzydkie mówienie po łaciśńsku.,(kot śpi).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:07
                          chodzę między kuchnią a pokojem(brak drzwi). i czasem,(kot).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:08
                          wychodzę na balkonik rozmiar malutki-klateczka bez daszka
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:09
                          las=krzyk w telefonie wczorajszy. ..
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:11
                          pisanie (,),(.)=kablowanie na ekranie buchachachachamucachachacha(UWIERZ) ? (chyba Gdańsk) (,.)
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:12
                          (robak=pluskwa)nie widzę.
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:15
                          Dynamo nie mruga oczami w moim telewizorze a Johny Deep pokazał małą laleczkę samego siebi we filmie o Piratach z Karaibów(laleczka=osobnik nieruchomy).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:16
                          w domu są robakiCbetonowy bunkier),jak nadmiar to można tłuc bo zakłócają internet(czyczynia).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:18
                          robak =stworzenie boże(pluskwa też stworzeni boże((-)myślnik)-choć ujebać czasem może(PIOTEREK)=mąż dawniejszy+(nie żywy).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:21
                          .już mogę(dać you tube,na google górne,po prawej.
                          pioseneczka
                          (żywy trup= zombi(p0 murzńsku chyba)
                          www.youtube.com/watch?v=6Ejga4kJUts
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:26
                          akatyzja=ruch(.chodzenie moje).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:27
                          taniec św,vita?(.)
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:28
                          katatonia=letarg(bezruch=skupienie na jednym punkcie{Iwona ksężniczka burgunda}np.)
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:31
                          letarg(zaśnięcie=bezruch)=zombi+(=lalka(osobnik nieżywy),
                          Na WIEKI WIEKÓW AMENw pacierzu
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:31
                          Pacierz=poezja+(wiersz)=(dla (.).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:33
                          moje kablowanie(madau weszła do mojej wanny napoczątku)
                          woda kosmiczna
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:34
                          NA MARSZIE SĄ MARSJANIE POD ZIEMIĄ(kablowanie na marsjan)(.)
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:36
                          W twarzy mają bunkier=widziałam na filmie w telewizorze=wielki komputer dla niedowidzących(małpy starsze(zawiesza się(qrwa)=kurwa mać!)(.))nie wiedzieć czemu!(.)
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:37
                          (.)=cycu+=osobnik zamieszkujący u Kiepskich w telewizorze?9!!!!!!!!!!!!
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:38
                          Kiepscy=Rodzina Kiepskich(9film).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:41
                          Ferdek Kiepski to wariat i leń co pija wódkę(h20z substancją z klozety(woter clozet-ujęta(h2o w porcelance=dzbabek=dzbanek,.)=sracz i szczacz dla osobników męskich i żeńskich(koedukacja =chłopczyki i dziewczynki cuzamen do kupy(raze)m)(.)

                          .
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:43
                          Wczoraj wietrzyłam szmaty z szuflaf w komodzie=z konstrukcji drewnianych w (.).(.)śpi.
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:44
                          (.(.))-cyc czyli=pierś kobieca+męska(płaska).(cisza,czyczynia śpi).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:46
                          kot merkury(film)
                          merkury(zobacz mitologia i astronomia)i inne?
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:47
                          (inne)=dziwne(nieprzewidywalne=cząstki dziwne)
                          wariat(nieprzewidywalny?)-dla kogo?
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:49
                          wariat
                          (patologia)=psychopata
                          psychopata=(zabijaniesiebie i innych ludzi albo bicie)
                          bicie+(uszczerbek na ciele)).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:51
                          rana=skaleczenie ciała+(=krew)
                          rana duchowa(uczucie=dusza=szyszynka)boli bardziej niż(skaleczenie).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:51
                          szyszynkapłacze(szynka?)crying.
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:52
                          dusza(crying)),
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:53
                          .(!)-moja jednia.
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:55
                          mąż9(człowiek)+Zona(człowiek)=(mały człowiek)osobnik=+,_=(równa)=si,e?(=).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 10:59
                          ksiądz w (psychiatryk)=(.)+(+?)+........................njcnjsdncwbc(,)powtórzenie(rypit plis,widerholung)..,,
                          człowiek=człowiek
                          niezależnie od płci(=+(+)-=0(zero,nul,ziro) a ósemka to-8(bałwanek).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:02
                          cisza w komórce(Uwierz(PANI(krzyk)blokada Androida))(sms=blokada(UWIERZ)+(Samsund).
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:02
                          lok=(/?/)=włosy
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:11
                          simlok=(si(mlok)=m(lok)).
                          si+(blokada pierwiastków)
                          pierwiastek(MASK wie)
                          >crying.nie bardzo(wyobraźnia(pierwiastka(pierwszy poród(kobieta(+)_(-)=(.)=(dziecko).)kobieta)fantazja)(ideaw x(ideafix)(fiksacja(Mask wie(.?)=(matematyka wyższa-politechnika(warszawa)na przykład(np)-(-zdjąć simloka w(/),(?)(w komórce(telefon)(samsung(C3035,(podróba(replika(odtworzenie(i?)-kurwa idę zajarać(war=wrrrrrrrrrrrr(wkurw)=złość wewnętrzna(zgrzyt)i tak dalej...........j.
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:29
                          dusza (,)więzienie{(L"."L(,)L.L)}{}[zawieszenie(.)?]}{.}(?)(.)(,)=(,)+(krwa(kurvA).(?)=((.)=(.)),kurva idę zajarać(j)(j+(=_)+(+(=)(,(myŚ)(y(kobieta)+(mężczyzna(,),kurwa ,ide zajarać,.19(19(!)9(.)(,0)(.(ja=jadnia(.)(niemjdscnjsdbncjbncxlKSWZ H=(,)=(x(w X(,)9*(.)(.).()=0(zero)9(L=l=L)=(j=!)=(kurwa idę zapalić,)(j)(.)(=)+(.)+(+(=nie równe)(?)+(+(.)+(+(+(=.+.=)+(+_(+(=.+,=)?)(+)=(+=,)=(.)+(,)=(,)=9(.)+(,)=()+,(9(-+((>wink9(,9(,)=(.)=9.0)9.)(.

                          .(ja).=,
                          .
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:33
                          L(.)L=trudne(?)(?)..(dzieci.................?)(.)?
                          trudna matematyka=(logika)?
                          buchachachaMuchachamucua(Uwierz(uwierz_w_t0)+(+,,__0)(,(9(9.)(.)                          (.(.)).+<,                          . >crying,)+(,)=warszawa=gdańsk(?)
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:34
                          j                          .?


                          .
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:34
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:34
                          ,
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:41
                          kurva,ale napaskudziłam idę na balkon zajarać szluga(paoieros)big_grin!

                          buchachachamuchachacha(W)!
                          (W+zęby uwiera)

                          M+W=!(kurva ma!(przekleństwo)uwierz w to!naprawdę(prawda)
                          gdzie jest prawda?(kto mnie okłamuje ten sam siebie okłamuje)
                          (piorun)+(zeus(jezus_(+(,,())-)?

                          idea fix(obłęd)TAK!
                          zamknęłąm kółko obłędu czyli puszkę pandory i mam wszystko w duopie jak motylek ten co brzydko mówi i rządzę.!(sobą(.)

                          spierdalać(,(to jest )0dpierdolić się ode mnie
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:45
                          ,+(będę robić co chcę i teraz0)+kmjdxejsdnipSW


                          robię co chcę bo jestem wolnq iQ)
                          q=?                          Ja wiem co ja robię bo skończyłam 18 lat dawno temu ale że jestem z innego wymiaru niż(?) to nic na to nie poradzę i tyle

                          ja=ev
                          v=v
                          każdy ma swój czajniczek,prawda madau
                         • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:53
                          za długi wątek i zbyt zawiły jak matematyka a A.(ten z językiem)dał wzorek E=mc@(kwadra?)
                          a Uwierz mi narysował w telefonie kiedyś dwa kwadraty,wariat,pojeb,nawiedzony i ja niw wiedziałam co to a to o A.Eintejnie było chachacha a jak 0 z matmy/.
                          Napisałam że jestem zerem!kurwa mać=brzydkie mówienie a ja głupia myslałam że to zakręcony wariat tak ma się wyrażać jak uwierz_w_to buchachachajhchas(smile
                          (smiledwa wariaci w inernecie=ditta12 i uwierz_w_to,równanie skończone,kto pozamyka zawiasy czyli nawiasy czyli to?Może uwierz_w_to bo on dobry z matematyki tak myślę-myślnik.
                          A teraz Uwierzu naucz mnie że 2+@=to nie cztery tylko *(8)
                          geniusz równa się zamknięcie tych nawias (ow) w jednomianie=uwierz_w_to
                          A ja uwierzę w to.TAK.
  • ditta12 Re: a do mnie.... 12.11.14, 11:59
   uwierz to śmieszek a madau zna się na żartach uwierza wink

   ditta12
   Madau zakończ ten wątek a pozwolę Ci wyjść z wody czyli z mgłybuchachachachamuchachacha mówi uwierz bo ktoś mgły narobił.TOJA
   .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka