Dodaj do ulubionych

Schizofrenia, Xepilon, hakowanie umysłu

05.02.20, 04:48
Czym jest schizofrenia tego nie wie nikt ale kiedy miałem psychozy to naprzykład widziałem w samochodach światła holograficzne tego nie da się wytłumaczyć. Ale zostawiam ten temat. Zacznę od końca mam shkowane wszystkie konta a także umysł. Temat świerzy bo dopiero po poukładaniu całej układanki doszedłem do tego. To nie żart, Xepilon mnie zabezpieczył a właściwie mój umysł chyba nawet nie boję się powiedzieć że mi już nawet nie jest potrzebny ale będę go brał. Materiałów jest bardzo mało na temat hakowania umysłu i w dodatku temat jest tabu i świeży. Ale zastanówcie się nad tym.
Obserwuj wątek
      • dragon2016 Re: Schizofrenia, Xepilon, hakowanie umysłu 05.02.20, 05:27
        A tak na marginesie całkowicie się poskładałem i poukładałem, naprawiam teraz wszystkie lata spierdolone. Trochę żałuję tego że mój związek małżeński zjebałem bo dziewczyna dawała z siebie wszystko no ale nic już na to nie poradzę byłem chory. Od kilku miesięcy układam się i składam życie do kupy. Zacząłem od początku wszystko. Całe szczęście że rodzice jeszcze żyją bo było by ciężko. Jakieś oko opaczności na demną jeszcze czuwa. W tym roku powieniem rozwiązać wszystkie swoje problemy taki sobie cel założyłem.Także u mnie już wszystko gra i pozdrawiam wszystkich czytelników.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka