Dodaj do ulubionych

Zespół SixBand - 100% na żywo. Bydgoszcz i okolice

16.09.16, 14:02
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu SixBand! Gwarantujemy świetną zabawę przy muzyce granej 100% na żywo, żywiołowy skład, zróżnicowany i energetyczny repertuar, przeboje polskie i zagraniczne, długie bloki muzyczne, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, prowadzenie. Sześcioro instrumentalistów (perkusja, gitara basowa, gitara, instrumenty klawiszowe, saksofon, akordeon), troje wokalistów o zróżnicowanej barwie i skali głosu.

www.sixband.pl
www.youtube.com/watch?v=eSbJTdhLCPE
www.youtube.com/watch?v=j79lp-pNy4M
www.youtube.com/watch?v=k78hffOuYUE
Obserwuj wątek
  • gosia-marek Re: Zespół SixBand - 100% na żywo. Bydgoszcz i ok 16.10.16, 02:18
   Właśnie jesteśmy na etapie szukania zespołu na wesele w czerwcu 2018 i wiele osób wspominało nam o zespole Six Band, czy ktoś miał ich na swoim weselu, lub ma juz spisaną umowę? Tyle tych zespołów i wszystkie niby najlepsze... A ten podobno robi dobrą robotę na weselu, a to w końcu najwazniejsze...
   Gosia
   • ania84ania Re: Zespół SixBand - 100% na żywo. Bydgoszcz i ok 18.10.16, 23:06
    Hej, witajcie:)
    Tez jesteśmy ciekawi tego zespołu, chcemy na weselu większy skład i rożne instrumenty. Wybieramy się w niedzielę na targi ślubne w Bydgoszczy, podobno będzie można tam posłuchać tego zespołu i wypytać o szczegóły... Ktoś tez się wybiera?
   • sok_kys Re: Zespół SixBand - 100% na żywo. Bydgoszcz i ok 15.02.17, 21:08
    hej :)
    i co zdecydowaliście się na ten zespół ? My również zastanawiamy sie nad ich wyborem...w okolicy wydaje mi się być to jeden z lepszych wokali :)
  • wojtas0911 Re: Zespół SixBand - 100% na żywo. Bydgoszcz i ok 23.11.16, 20:35
   Hej. Może moja opinia Wam trochę ułatwi wybór. Na naszym weselu grał Sixband i co tu wiele mowic, zespół bomba! Wszyscy goście byli zachwyceni i do dzisiaj wspominają nasze wesele, a i my osobiście możemy z czystym sercem Wam polecic ten zespół. Z chęcią byśmy powtórzyli nasze wesele właśnie z uwagi na zespół, super muzykę i zabawę jaką dzięki niemu mieliśmy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka