Dodaj do ulubionych

Akademia Arteterapii – szkolenia technik arteterap

14.09.18, 14:24
Ze sztuką na co dzień obcujesz w Twoim życiu zawodowym? Pomagasz ludziom odnaleźć przestrzeń do twórczego wyrażenia swoich myśli i emocji? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat arteterapii? Lubisz się uczyć, a sztuka jest Twoją pasją? Zapisz się na integracyjne szkolenia i kursy technik arteterapii w „Akademii Arteterapii SensArte” i w sposób praktyczny zwiększ swoje kwalifikacje z kreatywnych technik arteterapeutycznych! Szkolenia prowadzone są przez specjalistów – praktyków i wykładowców akademickich.
Nauka w „Akademii Arteterapii” jest zorganizowana zgodnie z zaleceniami Sekcji Arteterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

👫 Dla kogo?
Pedagogów, terapeutów, trenerów rozwoju osobistego, coachów, psychoterapeutów, pracowników pomocy społecznej
…… i każdego, kto chce wzbogacić swoją wiedzę o zakres technik arteterapeutycznych!

🧠 Czego uczymy?
– technik arteterapii opartych na sztukach wizualnych, muzyce, ruchu i słowie,
– arteterapii w kontekście pracy z dziećmi i dorosłymi,
– relacji w pracy terapeutycznej i etyki zawodowej,
– tworzenia własnych warsztatów arteterapeutycznych i umiejętnego wykorzystania zdobytej wiedzy.

🗓️ Kiedy?
🕛 26-27 października 2018 – „Arteterapia. Przez Sztukę do Rozwoju” – szkolenie porządkujące wiedzę o arteterapii i pokazujące liczne techniki, które można wykorzystać w dowolnym obszarze pracy terapeutycznej i pedagogicznej.
🕛 17 listopada 2018 – „Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą” – szkolenie ukierunkowane przede wszystkim na pracę z dziećmi i młodzieżą, zarówno w placówkach oświatowych, jak i w obszarze zdrowia psychicznego.
🕛 8 grudnia 2018 – „Muzyka i ruch w arteterapii” – techniki oparte na muzyce i ruchu, które można wykorzystać w pracy zawodowej terapeutycznej i pedagogicznej, również nie posiadając umiejętności muzycznych.
🕛 12 stycznia 2019 – „Arteterapia w pracy z grupą” – szkolenie przeznaczone dla wszystkich, którzy pracują z grupami i chcą wprowadzić elementy arteterapii do swojej praktyki.

👌 Można wziąć udział w całym kursie Akademii Arteterapii (40h) lub zapisać się na poszczególne szkolenia. Każde ze szkoleń stanowi osobną całość, w cyklu uzupełniając zdobywaną wiedzę.

Różnorodność technik poruszonych na szkoleniach owocuje ogromem możliwości ich wykorzystania podczas pracy zawodowej. Uniwersalność technik da przestrzeń na dopasowanie ich pod konkretne potrzeby i działania z różnymi grupami.
Nasze szkolenia kończą się rozdaniem zaświadczeń potwierdzających zdobytą wiedzę i uprawniają do korzystania z technik arteterapii!

💰 Ile?
Kurs Akademii Arteterapii obejmuje jedno 2-dniowe i trzy 1-dniowe szkolenia. Łącznie 40 h szkoleniowych pełnych praktycznej wiedzy i bogatych w ćwiczenia.
👉 „Arteterapia. Przez Sztukę do Rozwoju” – szkolenie 2-dniowe: 440 PLN
👉 „Arteterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą” – szkolenie 1-dniowe: 330 PLN
👉 „Muzyka i Ruch w Arteterapii” – szkolenie 1- dniowe: 330 PLN
👉 „Arteterapia w pracy z grupą” – szkolenie 1-dniowe: 330 PLN
Koszt całego Kursu Akademii Arteterapii: 1250 PLN

Dowiedz się jeszcze więcej i zobacz, co zapewniamy w ramach warsztatów!: sensarte.pl/akademia-arteterapii/

REJESTRACJA JUŻ OD 10 WRZEŚNIA !

Kontakt:
📧: arte@sensarte.pl
☎️: 730 140 717
🙋‍♀️: Anna Sikorska Muzyk Arteterapeutka
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka