13.01.14, 07:41
13 stycznia 2014
Obserwuj wątek
          • super.222 Re: Kalendarz 12.03.14, 07:13
            sagittarius954 napisał:

>
            > No nie czynię tego ale teraz to powiem rzeczywiście jest jak cholera oryginalni
            > e big_grinbig_grinbig_grinbig_grin
            >
            > Zawsze w ten sposób spędzasz dzień mężczyzn ? big_grin
            ---------------------------
            Szczerze? Nigdy nie spędzam Dnia mężczyzn. Od lat wielu w moim
            życiu brak jest jest mężczyzny, który mógłby stać się inspiracją ...
            To święto jest dla mnie obojętne, bo dlaczego miałabym świętować
            w intencji mężczyzn, których miejsce jest u boku innych kobiet - żon,
            konkubin, kochanek. Żadnej z tych funkcji już nie spełniam - co zgodnie
            z Twoim światopoglądem - nie jest mi dane zgodnie z przeznaczeniem.
            A co nie znaczy, że kiedyś ... no ... sporo się zdarzyło.
            W *moich* czasach nie było dnia mężczyzn. Był tylko Dzień Kobiet, który
            również z wyżej opisanych względów przestaje mieć znaczenie.
            W tym dniu zawsze otrzymuję kwiaty i drobne upominku od ... synów.

PS.W mojej ocenie Ty Także nie byłeś oryginalny
            w Dniu kobiet. Bo tylko w ten sposób oceniam wysłanie
            jednego tekstu (pod kalkę) do wszystkich Ci znanych
            kobiet na różnych forach. Bez kwiatka ...
            Z zasady nie wypominam, ale byłam bardzo zdziwiona.
            .

• sagittarius954 Re: Kalendarz 12.03.14, 07:50
              W mojej ocenie Ty Także nie byłeś oryginalny
              > w Dniu kobiet. Nawet nie staram się być , bo trzeba zapewnić odpowiednią oprawę do odpowiedniego miejsca i jego znaczenia, już od dawna przestaje być oryginalny co oznacza że fora stały się dla mnie tylko miejscem, gdzie od czasu do czasu chcę być taki jaki chcę być , a nie taki jakim chcą mnie widzieć Bo tylko w ten sposób oceniam wysłanie
              > jednego tekstu (pod kalkę) do wszystkich Ci znanych
              > kobiet na różnych forach.Mogłem w ogóle nie wysyłać i tez było by dobrze , jak ty tylko swoje sygnały potrafisz interpretować a zupełnie nie potrafisz obcych ludzi Bez kwiatka ...
              > Z zasady nie wypominam, ale byłam bardzo zdziwiona Tak , tak , nie wypominasz , jak skuterowi czy mattosowi suspicious

Osobną sprawą jest czy kobiety w tym i ty potraficie dobrze zinterpretować taki dzień i co on oznacza nie tylko dla poszczególnej kobiety ,ale i dla mężczyzny . I zdaje się że każda z kobiet oczywiście bardzo lubi kiedy się o niej pamięta w dodatku udokumentuje się kwiatkiem wirtualnym . Już od dawna staram się nie kopiować zdjęć bo podobno jest to kradzież . Jeśli swojego zdjęcia nie mam albo nie mogę go wysłać z powodów odrzucenia przez jakiś program to tego nie robię i nie uważam że to osłabia życzenia . Jestem obcy dla wszystkich na tych trzech forach facetem . I co więcej w tym temacie? Och pisać można wiele ,ale to nie znaczy że trzeba smile
              • super.222 Re: Kalendarz 12.03.14, 08:40
                > Pisać by można wiele, ale to nie znaczy że trzeba <
                - napisał sagittarius954.

To w jakim celu rozpocząłeś temat? Ten z *cholernie oryginalnym*
                tematem z okazji dnia mężczyzn. Przechodziłam nad nim dwie doby
                nim zdecydowałam się wpisać odpowiedź. Ty natomiast zareagowałeś
                błyskawicznie, jakbyś tę odpowiedź miał przygotowaną i tylko czekałeś
                na mój odzew. W mojej ocenie napisałeś już tyle,"że więcej nie trzeba".

Skuter44 i mattos - myślę - mieli surowe nakazy ignorowania
                i się do nich zastosowali. Nie miałam żalu, lecz dałam tylko sygnał, że ich
                nieobecność zauważam. Taka forma jest ogólnie przyjęta wśród ludzi
                i nie powinna nikogo dziwić. Mnie natomiast daje - w dalszym ciągu - do
                myślenia, z jakiego to powodu i w tym miejscu panowie także nie reagują.

Sagittariusie954 - stajesz się bardzo podobny do @amityra, co mnie
                zastanawia. Czasami wydaje mi się, że gdybym *realnie* nie istniała na
                forach, to byś mnie stworzył, żeby mieć na kim wylewać frustrację. S.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka