Dodaj do ulubionych

W cieniu Mundialu - Cesare Prandelli

25.06.14, 07:06
Klęska Włoch w Brazylii oznacza pierwszą ofiarę turnieju.
Zaraz po porażce z Urugwajem do dymisji podał się Cesare Prandelli.

Ciekawe ... czy po powrocie do kraju decyzja Cesare zostanie zaakceptowana
przez włoskich kibiców. No i kobiety big_grin ... elegancja i wdzięk ...
Ten selekcjoner był *wizytówką* w znaczeniu pozytywnym. Widzieć na
ekranie przed boiskiem Cesare, to wiedzieć kto gra .. big_grin big_grin

www.sport.pl/mundial2014/1,137764,16210350,Mundial_2014__Katastrofa_Wlochow__Prandelli_juz_zrezygnowal.html#BoxSportTxt
--
Tak tu cicho...
Obserwuj wątek
    • super.222 Re: W cieniu Mundialu - Suarez 26.06.14, 17:30
      sport.fakt.pl/sportowcy/wyrok-na-suareza-nie-moze-nawet-wejsc-na-stadion-,artykuly,470766.html.
      .
      Wiadomo, że gryzienie jest bee ... ale żeby zaraz "kanibal" ?
      Oj! Fakcie ! A facet ma 4 miliony na koncie i sobie trochę
      odpocznie, wakacje przecież, może ma dzieci?
      --
      Tak tu cicho...
              • skuter44 Re: W cieniu Mundialu - o parówkach ... 01.07.14, 14:04
                Emocje na Mundialu są niespotykane. Mecze coraz bardziej pociągające. Osobiście uważam jednak , że przyjęta zasada - "odpada zespół gorszy" jest bardzo brutalna i nie sprzyja obiektywnej ocenie/wyborowi najlepszego światowego zespołu.
                Kilka moich spostrzeżeń:
                - daleko polskiej drużynie do najlepszych,
                - od ostatniego Mundialu bardzo korzystnie rozwinęła się ta dyscyplina sportu (poziom techniczny,
                szybkość, wytrzymałość i dokładność gry a także stosowane taktyki gry),
                - europejskie standardy piłkarskie pozostały w tyle za stosowanymi w Ameryce i Afryce,
              • skuter44 Re: W cieniu Mundialu - o parówkach ... 01.07.14, 14:59
                Choć piłka jest okrągła, bardzo szybka a wyniki meczowe nieprzewidywalne,
                to pofantazjować można (prawda smile ). Tym bardziej, że zachęcasz do prognoz.

Dzisiejsza moja prognoza - wygrywają Argentyna i Belgia.
                Spekulacje dalsze, na 4 i 5. VII. – wygrywają Niemcy, Brazylia , Argentyna, Holandia
                A Mundial. To jest trudne do odgadnięcia ale zaryzykuję kolejność:
                Argentyna, Brazylia, Niemcy, Holandia. Coś za bardzo polubiłem tych południowych Amerykanów.
                PS. Nie wiem czy w Bieszczadach będę mógł widzieć ćwierćfinały.
                • super.222 Re: W cieniu Mundialu - o parówkach ... 01.07.14, 19:13
                  (...) Nie wiem czy w Bieszczadach będę mógł widzieć ćwierćfinały. (...)
                  napisał skuter44.

Jeżeli nie zamieszkasz w namiocie w jakiejś głuszy na najwyższym wierchu,
                  to oglądanie TV nie powinno sprawiać żadnej trudności. W knajpkach,
                  kawiarniach, piwiarniach - wszędzie będą transmisje. A radość takiego
                  oglądania gromadnie jest przednia. big_grin

--
                  Tak tu cicho...
                • skuter46 Moje przewidywania wyników Mundialu 2014 06.07.14, 17:29
                  Pierwszego lipca prognozowałem :
                  Dzisiejsza (1.07.) moja prognoza - wygrywają Argentyna i Belgia.
                  Spekulacje dalsze, na 4 i 5. VII. – wygrywają Niemcy, Brazylia , Argentyna, Holandia
                  A Mundial. To jest trudne do odgadnięcia ale zaryzykuję kolejność:
                  Argentyna, Brazylia, Niemcy, Holandia. Coś za bardzo polubiłem tych południowych Amerykanów.

-----------------------------------------------------------------------
                  Przewidziałem skład półfinałowy !!!!!!!!!!!!
                  Zabawa moja - typowanie wyników Mundialu 2014 - trwa .Teraz u ściskam swoją prognozę:

Wyniki dla Mundial 2014

Półfinały
                  8 lipca Brazylia - Niemcy 1 : 2
                  9 lipca Holandia - Argentyna 1 : 3

12 lipca Mecz o 3. miejsce Brazylia - Holandia 3 : 2

13 lipca Finał Niemcy - Argentyna 2 : 1

... a niech tam ... Kto jest innego zdania ?
                  skuter46 = skuter44

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka