Dodaj do ulubionych

Rządy bab w tym kraju to katastrofa...

23.09.15, 08:14
n/t.
Obserwuj wątek
    • lucjan.0 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 23.09.15, 11:33
      Kobieta kochana, atrakcyjna, zadowolona, spełniona nigdy nie wejdzie do polityki. Wystarczy spojrzeć na gesty, sposób wysławiania, wygląd, rysy twarzy i prześledzić życiorysy naszych [ i nie tylko] posłanek. Tragedia!!..A mężczyzna-polityk? Co on innego w życiu dokonał, co on potrafi?
      • super.222 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 24.09.15, 09:24
        SAGI - która Ci tak zalazła za skórę?

LUCJANIE - pozwalam sobie nie zgadzać się z Tobą.
        A pani Ogórek?, a pani Mucha?, a pani od sławnego sloganu *taki mamy klimat*?
        A ostatnio pani Duda - pierwsza dama, która może zastąpić męża za kilka lat?

Przecież to są kobiety spełnione, eleganckie, wykształcone. Prawda?

Jest *klimat*, jest widoczna i niekorzystnie oceniana stagnacja wśród
        mężczyzn - to panie wykorzystują ten marazm dla własnych ambicji.
        Superka woli widzieć mężczyznę na ekranach tv i komputera, nie może już
        patrzeć na te torebki po kilka tysięcy prezentowane jako atrybuty kobiecej
        władzy, ale *takie mamy czasy*. Zaraz będą wybory - zmieniajmy więc ... big_grin
        • sagittarius954 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 26.09.15, 07:55
          Im więcej babsztyli jest u włądzy tym bardziej ten kraj zapada się i nie chodzi o to która mi podpadła, bo nie ma żadnej takiej potrafiącej mądrze działać . Grupa debilek wydepilowanych i myślących , że ich ja jest najważniejsze i najwyższe w tym wszechświecie . Ale jest jeden plus tego wszystkiego . Ci imigranci, którzy pokażą wreszcie co mogą zrobić z kobietą . Będzie krótko za pysk i do ziemi.
          • czuk1 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 08.10.15, 16:56

Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... za mało ich aby tak pisać, na razie są mądre kandydatki do rządzenia.
            sagittarius954 26.09.15, 07:55 Odpowiedz
            Im więcej babsztyli jest u włądzy tym bardziej ten kraj zapada się ... związku przyczynowego i pomiaru tego twierdzenia wskaźnikiem korelacji nie znajdziesz, bo pojęcia są mało porównywalne ...
            ... i nie chodzi o to która mi podpadła, bo nie ma żadnej takiej potrafiącej mądrze działać..
            oj, widać podpadły . Piszesz , że nie potrafią mądrze działać. A nie wystarczy , że jako kandydatki mają godną przeszłość, odpowiednie przygotowanie, codziennie potwierdzane, że potrafią mądrze myśleć i mówić ? I nie ma znaczenia, że są kobietami.!!!!
            .
            Grupa debilek wydepilowanych i myślących , że ich ja jest najważniejsze i najwyższe w tym wszechświecie . Ale jest jeden plus tego wszystkiego . Ci imigranci, którzy pokażą wreszcie co mogą zrobić z kobietą . Będzie krótko za pysk i do ziemi.

Nie jestem kobietą by do tej treści odnieść się. Bulwersują mnie słowa, które podkreśliłem.
            Nie potrafię spokojnie z tym polemizować.
      • sagittarius954 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 26.09.15, 07:49
        Jakby te baby nie wiedziały że przed nimi też życie istniało i miało się całkiem całkiem , ale nie teraz ich kolej , rozpieprzyć dla tego cudownego smaku zadowolenia aby można było pochwalić się przyjaciółce jak na tych kłamliwych filmach , leżąc sobie w saunie i telefonując do psiapsióły mówiąc ,ale się natyrałam ...
                • baska123 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 01.10.15, 11:48
                  Sagi, przebadaj się i to prędko.
                  Coś Ci w serduszku utkwiło i tkwi, a Ty kwilisz.
                  Ty "katastroficzny antybabie",
                  jak okrutnie się pomyliłam, malując oczami wyobraźni Twój wizerunek.
                  Dobrze, że wiesz gdzie takie "cudeńka" możesz wypisywać.
                  Ta Pani z ZUS od badania, to dla Ciebie zbawienie i nadzieja na uwolnienie od opętania.
                  Napisałam te słowa bo musiałam, żeby we mnie nic jak zadra nie tkwiło.
                  JaBaśka.
                    • baska123 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 01.10.15, 16:48
                      Sagi.
                      Za Twoimi: towarzyszy, partneruje i dzierży toto kryje się nie tylko:
                      że "Ona" pieści, koi wszelkie bóle, dba o "Jego" wygląd, chodzi z "Nim" na kocerty....
                      ale przede wszystkim:
                      sprząta, gotuje, pierze, dźwiga zakupy, wie co i kiedy z kim załatwić,
                      wie kiedy ma milczeć, kiedy zejść z drogi, kiedy może mieć swoje zdanie (jeśli w ogóle może)
                      nie ma przyjaciół poza "Nim", nie politykuje,
                      boi się podnieść wzrok i śmiać i że "tak" w sypialni.
                      O chowaniu dzieci, wnuków, opiece nad rodzicami nie wspominam, to mamy za sobą.
                      Mój małżonek jest na tyle inteligentny, że potrafi być takim, z jakim ja wytrzymałam i póki co wytrzymuję od 18 marca 1967 roku i nie narzekam.
                      On, ten mój szanuje kobiety i te rządzące i te, którymi trzeba sterować.
                      • sagittarius954 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 01.10.15, 17:36
                        Basiu ,
                        Ty naprawde wierzysz ,że te wszystkie panie głównodowodzące są normalnymi kobietami ?? Bo przedstawiłas tutaj dzień roboczy normalnej kobiety . a do takich zupełnie, ale to zupełnie nie mam zastrzeżeń a nawet powiem Ci skłaniam przed nimi głowe i sam staję się sznurówką u jej bucika .
                        Ale chciałbym abyś odróżniła te kobiety z całej masy i nie mieszała Evy Peron, Asi Drożdżówki lub innej Muszeczki Stadionowej z normalną kobieta , ktora zajęta praca i domem nie wymyśla bzdurnych nakazów zakazów .
                        Jak również chciałbym abys zauważyła ,że świat nie jest jednowymiarowy i to że nie potrafimy my Polacy uporac się z jakimis problemami , nie oznacza wcale że świat stoi w miejscu i oczekuje na wskazania nakazujące .
                        A więc Basieńko ja nie oczekuje już od kobiety pieszczot o ile nie chce ich dac , w zakresie wyglądu nie chcę jej zdania bo mam swoje jak i w zakresie wyzywienia nosze w rękach i przerabiam a usłyszawszy jakie dobre miło im sie odwdzięczam usmiechem .
                        Twoje wyobrażenie o mnie jest mylne , niestety a podyktowane stronniczą wiedzą z tego watku . Przerysowanego ,ale czegóż się nie robi dla takich istot jak wy drogie słodkie istoty tak ponuro dające nam się we znaki . Jesli ty moja muszeczko dałas się złapać , to cóz poradzę . rozplote nić i pozwolę ci mienić się w promieniach słońca . Tego jesiennego złotego pełnego spokojnych i ciepłych promieni .
                        A teraz juz możesz rozpalić ten stos pode mną abym mógł zapłonąc big_grin Ten meżczyzna taki wypisujacy cudeńka . Bo widzę , bo patrzę i nie zaślepiam się Basiu w jedym kierunku . Dziękuję Ci że zechciałas tutaj trafić i odezwać się do mnie , za co jestem Ci bardzo wdzięczny . Jestes mądrą i dobra kobieta wartą zachodu . Tyle że przecież każdy z nas ma swoje słońce i oczekuje swego końca . Prawda ? Dziekuję Basiu big_grin big_grin
                        • baska123 Re: Rządy bab w tym kraju to lepsze jutro... 01.10.15, 18:22
                          Ciszę na tym Forum szanuję.
                          Szeptem pisząc, nie prowokując Zarządzającej, donoszę iż:
                          owo przerysowanie stało sie przyczyną mej bulwersacji.
                          Wracam do uspokojenia wrażeń po tym zamieszaniu.
                          Sagi, ja mocno wierzę w możliwości, kompetencje i determinację niektórych z tych Kobiet, o których mowa.
                          Jestem przeciwna robieniu krzywdy Kobietom na przykładzie Pani Ogórek.
                          Słońce świeci wszystkim tak samo.
                          Jak kto z nas wykorzysta jego dar światła i ciepła?
                          Każda(y) na swój rozum.
                          Ja o końcu nie myślę, przynajmniej staram się iść do przodu póki nogi niosą.
                          Przemyśl proszę, co chcesz mi przekazać tymi słowy:
                          "ale czegóż się nie robi dla takich istot jak wy drogie słodkie istoty tak ponuro dające nam się we znaki"
                          słodko i ponuro? coś jak złota drzazga za paznokciem?
                          Pozdrawiam-JaBaśka
            • super.222 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 06.10.15, 07:56
              Popatrz, jeszcze jedna sięgnęła po władzę i jest kandydatką na premiera,
              najładniejsza. Jednocząc lewicę ukrywa za swoimi plecami Millera i Palikota.
              W programie przewiduje podniesienie rangi związków zawodowych, co
              ani chybi prowadzi do buntów i strajków.
                • sagittarius954 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 08.10.15, 17:52
                  Ten artykuł to miód na mój post , choć autor unikał jak ognia argumentu że kobieta w polityce zamiast zacierać róznice powodujące zaostrzania kursu , powoduje jego ustawiczne zwiększenie się . Mężczyxni obierający kurs na wojnę dadzą sobie po razie i po jakimś czasie im przejdzie , kobiety zostają śmiertelnymi wrogami do ko0ńca życia . to dopiero jest sztuka usmiechac się wytrwale kiedy obok stoi nieprzyjaciel . dlatego u mnie kobiety sa przegrane na stanowiskach rządzących . Ponieważ nie obierają kursu na pokój i systematyczne naprawianie tego co jest zepsute . Powodują niepotrzebny zamęt i zbędny zupełnie ponieważ świat nie kreci się wokół ich kiecek i wyglądu . No może od czasu do czasu jednak tak suspicious
                  • czuk1 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 08.10.15, 18:02
                    6 kobiet mojego życia udowodniło, że nie masz za grosz racji.
                    Ba, powiedział bym ; nie masz pojęcia o kobietach, ich cechach, osobowościach, umiejętnościach, plusach i minusach.
                    Aby autorytatywnie pisać (jak by w imieniu mężczyzn) musiał byś mieć osobiste doświadczenie lub dużą wiedzę teoretyczną. Z książek i filmów tego nie dowiesz się. Twoja żona .... mogla się
                    trafić taka, jak piszesz.
                    Kobieta jaka jest zależy najbardziej od nas , mężczyzn..... tak sobie na naprędce pomyślałem.
                    • super.222 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 08.10.15, 19:29
                      Czuku ... tak się cieszę, że wpadłeś tutaj. Dawno nie widziany,
                      serdecznie witany i nie zapominaj w przyszłości.

Były w naszej historii kobiety u steru władzy, ale to były królowe.
                      Kobieta w spódnicy i w szpilkach, odbierająca jakieś meldunki panów
                      w mundurach - ooooo, nie ... Żadna nie dorówna królowej Elżbiecie ... big_grin
                      • czuk1 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 08.10.15, 22:12
                        Nie powinno się tworzyć sytuacji niezręcznych dla kobiet przywódczyń państw. Jakieś musztry, jakieś defilady. Widzimy jak to robi królowa. Ona powinna być wzorem dla innych przywódczyń. Stoi, jedzie, przyjmuje meldunki ubrana godnie.I nigdzie nie każe się jej defilować , maszerować.

Można tę niedogodność szpilek i sukni .... usunąć.
                    • sagittarius954 Re: Rządy bab w tym kraju to katastrofa... 08.10.15, 22:36
                      6 kobiet twojego życia . Czy to jest wątek o zwykłych kobietach, czy raczej o tych u steru rzadu lub postawionych wysoko ponad przeciętność zwykłej kobiety ?? Jak nie to milcz . I wypraszam sobie każdą insynuację spod twoich paluchów kierowaną w stronę mojej rodziny . Paniał ? czy przełożyć to jasniej i dobitniej .
                      • czuk1 To śmierdząca konserwa .... gadka o złych babach. 08.10.15, 23:32

Dalej ... odpowiedzi na pytanie .... nie otrzymasz. Zresztą jasno było napisane. Dziwię się. Bo tam pisane było o mnie źle a o normalnym mężu dobrze. . Pisałem swoje zdanie. Porównywałem normalność (małe doświadczenia w małżeństwie z dużym doświadczeniem w wolnych związkach), by uzasadnić prawo moje do bardziej obiektywnej oceny.. Oceniałem niewątpliwe wielkie doświadczenie człowieka z kilku związków w porównaniu z życiem w 1 małżeństwie. Nie oceniałem źle małżeństwa, tym bardziej imiennie. Starałem się udowodnić na swoim przykładzie, że kobiety nie mają takich złych cech jak im tu się przypisuje . Zrobiłem to ze wstydu za te ciągle negatywne oceny kobiet , tu wypisywane. W realu , niewątpliwie oberwałbyś ode mnie, bom sprawny chuligan. Wara od kobiet, z chamskimi ocenami.
                        Kobiety są zwykłe, niezwykle i przeciętne ale nie są w niczym gorsze od mężczyzn a wręcz lepsze,
                        prawie pod każdym względem. Od 17 roku życia , do ub.r. pracowałem w zespołach pracowniczych , z kobietami . To jest drugie moje upoważnienie formalne do świetnych ocen kobiet, tym razem jako członkiń zespołów, fachowców, osoby fizyczne.
                        Po treści twojego wpisu , wiem, moje z tobą spoufalenie nie wchodzi w grę. Nie jesteś na poziomie .
                          • super.222 Re: To śmierdząca konserwa .... gadka o złych bab 13.10.15, 10:50
                            czuk1 napisał:

> Przepraszam Założycielkę za naruszenie zasad współżycia społecznego i netykiety
                            > .
                            ----------------------------
                            Ten zwrot kurtuazyjny zmusił mnie do zaniechania ingerencji wyciszającej
                            emocje dwóch bardzo doświadczonych panów. Musiało upłynąć kilka dni
                            żeby problem leciutko się zwietrzał. Jesteśmy przeca na forum cichutkim. big_grin big_grin

Jednakże zaniepokoił mnie ciąg dalszy tego - jakże cennego przed wyborami -
                            wątku o kobietach w polityce. Lekkie odejście od tematu nie może przecież
                            być przyczyną całkowitego zaniechania dalszych rozważaniami o naszych
                            kandydatkach. Obrażonym wydaje się być ćzuk. Czy Twoje *zaniechanie*odnosi
                            się również i do mnie? Do MOJEGO FORUM?

A swoją ścieżką: jeżeli mógłbyś kolejno opisać w kilku zdaniach walory każdej
                            z tych sześciu kobiet Twojego życia ... big_grin
                            Przecież to może być bardzo ciekawe i pouczające dla tych, którzy takiego
                            doświadczenia nie mają.
                            >6 kobiet mojego życia udowodniło, że nie masz za grosz racji < - napisałeś.
                            Udowodnij - w Twoim stylu - dlaczego nie ma racji.

Serdecznie pozdrawiam i oczekuję, że nie będziesz
                            omijał mojego malutkiego forum. big_grin big_grin
                            • czuk1 Nie prowadzę gadki o złych babach. 13.10.15, 15:17
                              1. O nie nie spełnię takiego oczekiwania. Udowadniać mogę teraz jedynie, że ja mam rację.
                              2. Zwrot mój nie był kurtuazyjny , było to przyznanie się do winy.
                              3. Pisząc , nie mogę pomijać faktycznego współgospodarza forum ; a przez niego zostałem skarcony i przegoniony.
                              4. Co tu dalej pisać o tych kobietach z kręgów władzy ? Wyraziłem swoje zdanie. Piszą o nich książki.
                              5. Zostałem słusznie też ostrzeżony, że w tym forumowym gronie, dalsze zwierzanie się z życia może mnie jedynie pogrążać . Nie jestem podatny na prowokacje. W moim opisie znaczenie miała liczba pozytywnych doświadczeń życia z kobietami . Można mnie wierzyć lub nie. Nawet na myśl mi nie przyszło bym dla "ciekawości i edukacji" mógł przedstawić "walory" (?) moich towarzyszek życia.
                              Jak ktoś nie wierzy to dam inny przykład (jakby przez analogię).
                              Mamy wybrane gremia kobiet do polemik forumowych , na kilku forach. jesteśmy tam tolerowani. Ba , mile widziani. Są tam swego rodzaju związki towarzyskie. Nie można użyć żadnego złego słowa o paniach z forum , założycielkach forum, moderatorkach a nawet o całym dobranym gronie forumowiczek. Widzimy to na forach : "+/-jesteśmy...", "vistula", "Podwórko", "a gdyby tak, nieba..", +80+, analogowe", "Tak tu cicho" i wielu innych . A przecież jest to duże grono kobiet. Co pozwala na uogólnienia. Nie jestem na tyle zapatrzony na płeć przeciwną by twierdzić, że wszystkie kobiety są aniołami , są samym dobrem - przeciwieństwem do mężczyzn.
                              Ale tu piszemy o swego rodzaju pozytywnej reprezentacji kobiet do rządzenia państwem.
                              A także o paniach na forum. Niestety nie mogę w samych superlatywach powiedzieć o
                              tak dużej liczbie mężczyzn prowadzących fora i piszących na forach.

Uważam, że międlenie tu przeze mnie tematu , w takiej atmosferze .... nie ma sensu. Każdy głupi ma swój rozum.
                              Dodam trzeci argument. Od 17 roku życia do ubiegłego pracowałem z kobietami (też w dużych) gronach pracowniczych z kobietami. Kobiety są lepszymi pracownikami od mężczyzn. Nie oceniam jednak zespołów pracownicy fizycznej.

• sagittarius954 A ja nie prowadzę rozmów z osobami ktore ... 14.10.15, 13:22
                                manipulują faktami .

cyt.3. Pisząc , nie mogę pomijać faktycznego współgospodarza forum ; a przez niego zostałem skarcony i przegoniony

Fakty sa takie, jeśli na tym forum w stopce czołówki znajdziesz mój nick który mówi o moim większym zaangażowaniu w forum niż zwykłe uczestnictwo gotowy jestem mówić o odszkodowaniu dla ciebie . A jeśli nie poproszę cię żebyś napisał iż kłamałeś kłamałeś

Zostałes skarcony za to iż próbujesz do rozmowy woprowadzić watki rodzinne , i o ile z twojej strony, czyli pisząc o sobie możesz to czynić o tyle o kimś innym nie masz prawa tego robić, bez pytania, bo zachowujesz się jak człowiek znający kulturę i za takiego uchodzisz , przecież twoje posty nacechowane są humanizmem a przynajmniej starasz się o to bardzo.
                                Ton mojej odpowiedzi był ostry ale takie miał zadanie osadzić cię w miejscu . A co dostałęm ?
                                Dalsze paszkwile na które nie będę odpowiadał . Odpowiedziałem na ten ostatni argument w tonie wybranym przez ciebie .
                                Może w dużym znaczeniu na odpowiedź tobie, miał fakt zremisowania meczu przez kadrę p.n. Ale w nieznacznym co przyznaję .
                                Wreszcie o mnie możesz mieć brzydkie zdanie i myśleć sobie co chcesz to twoja sprawa ,ale wydaje mi się że nie znalazłeś w tym watku słów wypędzających ciebie lub wypraszających .
                                To znów nadinterpretacja twojego sposobu myślenia . Nie mam zamiaru zastanawiać się co chciałeś przez to uzyskac , lub otrzymać .
                                Jeśli nawet uważasz mnie za wroga publicznego nr 1 , to nie wydaje mi się abyś tak samo traktował superkę i tavrosa . Ostatecznie to oni sa głównymi osobami do napisania postów na tym forum .
                                Mam na imię Zbigniew . Nie gniewam się ,ale nie pozwolę sobie dać narobić na głowę , tylko dla uwiarygodnienia twego argumentu w dodatku skierowanego przez osobę z mojego kręgu rodziny . Zastanawiałem się jeszcze dlaczego nie stosujesz emotikonów . Gdybys zamiast trzech kropek postawił buźkę nawet ta złośliwą rozmowa i post byłaby zupełnie inna ,ale jeśli byłęś poważny , dostałeś poważna i ostra odpowiedź .
                                A teraz już nie oczekuj mojej odpowiedzi . Zastanów się czy warto burzyć to co nawet nie zostało wytyczone zarysem fundamentów.
                        • sagittarius954 Re: To śmierdząca konserwa .... gadka o złych bab 09.10.15, 06:22
                          Po treści twojego wpisu , wiem, moje z tobą spoufalenie nie wchodzi w grę. Nie jesteś na poziomie .

wcześniejszy wpis pomijam , pisz tak dalej dasz jeszcze więcej świadectwa o sobie .
                          Co do zacytowanego - kto tu za kim chodzi ? Kto się dobija o dyskusję ? Dziadku mniej pij albo bierz proszki na nadciśnienie , będziesz mniej pobudliwy i mniej namolny .
                              • super.222 Re: Rządy bab w tym kraju ... 13.10.15, 19:02
                                http://s3.rimg.info/45184c682fafafedcad1d42b76586e4c.gif
                                -----------------
                                Pacz pan, a jego lubi. big_grinbig_grin
                                >Ale ten Sagittarius ma rację < napisała - fiu fiu fiu

Należało od razu w ten sposób, to bym nie przeszkadzała,
                                a ty tak na okrągło, raz z tej, raz z innej strony.

PS. żeby odróżnić się od nicka super_222, ja występuję na czerwono.
                            • sagittarius954 Re: Rządy bab w tym kraju ... 13.10.15, 15:22
                              Zapewne więcej jest kobiet tych u władzy lubiących piwo niż piłkę nożną . Nie podoba mi się to u tych kobiet zabiegających o głosy nawet w takich dziedzinach jak kibicowanie . Zresztą, samo pojęcie kibicowania od czasów mojej młodości zmieniło się . No pije piwo ale czy naprawdę lubi piłką nożną ? . Na tyle by wytrwać oglądając ja i zadowalając się tym co widzi na boisku ? Śmiem wątpić . Oczywiście jest gra polityczna ,ale na tyle bzdurna że można to wytknąć Szydło . Oczywiście kobiety lubia być zadowolone z wygranej reprezentacji , lubią poznac wynik meczu ,ale czy lubią się zanudzać meczem tego już naprawdę nie jestem pewien . Może przyszła pani premier powinna postawić na prawdę i w tym samym czasie robic to co lubi a nie to co jej podpowiedzą fachowcy od pijaru.
                        • czuk1 ......a propo......... 14.10.15, 19:59
                          Zbliża się druga rocznica "cichego" forum. Gratuluję współgospodarzom.

Dla przypomnienia:

Re: tak tu cicho ,tak tu cicho :tak lirycznie....
                          marii51 22.11.13 Kochani wszystko w porząsiu- wszystko pasuje i nie ma nic -
                          czego byśmy mieli żałować -
                          • super.222 Re: ......a propo......... 15.10.15, 05:14
                            Druga rocznica powstania forum *mignęła* już kilka miesięcy temu.
                            Cytujesz wpis, który pojawił się w listopadzie, znacznie później.

Wg. Ciebie cytowane posty marii mają świadczyć o naszej współzależności
                            i współudziale w powstaniu *cichutkiego*.
                            Nie zwróciłeś jednak uwagi, że w cytowanym przykładzie brak jest reakcji
                            głównej postaci, przez co wpis staje się jedynie *pobożnym* życzeniem
                            jego autorki. Życzeniem - trzeba także przypomnieć - bardzo osobistym.

Jeżeli przekopałeś tyle postów, żeby coś udowodnić, to gratuluję, ale
                            intencji nie pochwalam.

PS. Mój wczorajszy wpis był bardzo osobisty, musiałam go skasować.
            • sagittarius954 Re: I takie sobie zadaję pytanie 03.11.15, 12:57
              Obiektywnie rzecz ujmując za wiele przecieków jest i niektóre rozmowy wyciekają na zewnątrz . Zupełnie niepotrzebnie . Mnie się też to n ie podoba , ale może to jest nadgorliwośc dziennikarzy wypisujących sobie niektóre rzeczy z sufitu . Nasze media już dawno straciły obiektywizm i sa podporzadkowane grupom interesu a nie obywatelom kupującym gazety .
          • sagittarius954 Re: I takie sobie zadaję pytanie 03.11.15, 12:53
            Zbyt lakonicznie postawione pytanie .
            Bo za tym idzie pytanie czy wyobrażamy sobie pracę Premiera rządu i czy odbiór osobisty następnej kobiety na tym urzędzie jest prawidłowy . Dlaczego tak , po prostu pytanie zostało postawione w tym wątku , nie ma chyba potrzeby przypominać jego tytułu. Widzę tutaj wyraźną zbieżność i celowość w postawieniu tego pytania w tym miejscu .
            I jeszcze jedno wyczuwam (big_grin ) straszne zniechęcenie do obozu przejmującego włądzę ,ale taka sama sytuacja była kiedy Kopacz zostawała premierem i jakoś nikt nie miał za złe jej, że kontaktuje się w tej sprawie z Tuskiem .
          • lucjan.0 Re: I takie sobie zadaję pytanie 03.11.15, 14:14
            super.222 napisała:

> Pozwoli prezes rządzić pani Beacie Szydło?

Należałoby się uzbroić w cierpliwość. Odpowiedzi na pytanie nie ma. "Goście" zapraszani do TVP-tzw publicznej wciąż ci sami [negujący PiS]..Nie czepiam się TVN-u Polsatu etc..bo oni rządzą się swoimi prawami i p. Olejnik robi co chce..choć patrząc na nią, to powinna mieć czas antenowy tylko w Halloween, bo wyglądem straszy bez chrakteryzacji..Dopóki nie będzie zmiany w TVP1,Tvp2 i TVP-info, to będziemy karmieni i katowani taką "rozrywką"i papką jak dotąd..Na prasę papierowo-internetową też strata czasu, bo jest w obcych rękach..
            Moja dobra rada, by po pracy zamiast ślęczeć przed monitorami wziąć żonę, czy męża pod tzw mankiet i korzystać z pięknej pogody podziwiając uroki jesieni..są też inne formy spędzania czasu [kino, teatr, koncerty, kawiarenki, spotkania ze znajomymi....]...Szkoda czasu i zdrowia na emocje...
            Żona znalazła kanał "Romance TV", na którym ogląda filmy, może nie z gatunku ambitnych, ale miłe dla oczu i ucha "bajki na spokojny sen"-plecam zwłaszcza Pani, by wyciszyć emocje, które szkodzą zdrowiu i urodzie..Pozdrawiam.
            • super.222 Re: I takie sobie zadaję pytanie 03.11.15, 14:24
              https://static.prsa.pl/images/83fbe61e-78c2-49ac-a7ab-6cbe5c0ca2c0.jpg
              .
              .
              Ja nie oglądam programów z Olejnik, nawet nie wiem w ktorej stacji
              urzęduje.
              big_grin
              Pasjami jednak oglądam serial *Wspaniałe stulecie" gdzie mężczyźni
              mężni i władczy, a kobiety piękne całują ich po rękach.

PS.Serial *Wspaniałe stulecie od poniedziałku do piątku
              w TVP1 godzina 15.50.
              • lucjan.0 Re: I takie sobie zadaję pytanie 03.11.15, 15:00
                super.222 napisała:
                > Ja nie oglądam programów z Olejnik, nawet nie wiem w ktorej stacji
                > urzęduje.
                big_grin
                Nie wierzę...
                > Pasjami jednak oglądam serial *Wspaniałe stulecie" gdzie mężczyźni
                > mężni i władczy, a kobiety piękne całują ich po rękach.
                A to ciekawe...

> PS.Serial *Wspaniałe stulecie od poniedziałku do piątku
                > w TVP1 godzina 15.50.

Godzina emisji nie dla mnie [żal]...o 16.00 siedzę w aucie, stojąc często w korku..bo to czas powrotu z pracy do domu..a może jakieś powtórki w innym terminie?
                Miłego dnia droga Pani..
                  • tavros Wspaniałe stulecie w telewizji 03.11.15, 18:45
                    Wspaniałe stulecie w telewizji
                    TELEMAGAZYN............

Historia dzisiaj 18:05..................Odcinek 186
                    Seriale TVP dzisiaj 20:20...........Odcinek 92
                    Seriale TVP jutro 07:15..............Odcinek 92
                    Historia TVP jutro 09:15.............Odcinek 186
                    TVP1 jutro 10:55........................Odcinek 207
                    TVP1 jutro 15:50.........................Odcinek 208
                    Historia TVP jutro 18:00............ Odcinek 187
                    Seriale TVP jutro 20:20..............Odcinek 93