Dodaj do ulubionych

Kartka z kalendarza

02.01.16, 07:30
2 stycznia 2016
Obserwuj wątek
   • sagittarius954 Re: Kartka z kalendarza 02.01.16, 08:07
    makary pogodny cały styczeń chłodny ... to jakis żart chyba ...ma byc ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło ciepło...
         • super.222 Re: Kartka z kalendarza 04.01.16, 07:24
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,19423485,media-publiczne-to-media-rzadowe-prezydent-i-pis-odcinaja.html#Czolka3Img..
          .
          Ja widzę problem posłanki jako socjologiczny.
          Sporo jest także momentów humorystycznych, co w dzisiejszych czasach
          sprawia *gorszemu sortowi* ulgę.
          Nie strasz więc granatami. Jedyne *granaty* w tym wątku, jakie mogą
          mnie interesować znajdują się w pobliżu twojej pupencji.big_grin big_grin big_grin

          PS. Nawet gdybyś musiał wyrzygać całą treść tego niebieskiego przeczytaj uważnie.
          • super.222 Re: Kartka z kalendarza 04.01.16, 08:32
           4 stycznia 2016

           Dzień dłuższy od najkrótszego o 9 minut. big_grin
           Temperatura: rano -17*C, w dzień -7, wieczór -8, noc -7.
           Czyli ociepli się, ale nadal bez śniegu.
           Rozbieram choinkę, bo jakoś nie pasuje do obecnej aury.

           Dzień dobry !
          • sagittarius954 Re: Kartka z kalendarza 04.01.16, 08:33
           Te granaty zasadzasz Ty , bo wydaje się Tobie, że razem z PO macie monopol na demokrację . A gówno prawda . Ani ty jej nie masz ani nie ma jej PO . Jakie są media dobrze wiesz , jakie były również dobrze wiesz ,a tylko dlatego że wmawia się pospólstwu ,że media są pluralistyczne i odpowiadają polityce tej czy innej opcji, utwierdzając w przekonaniu że na nie nie maja wpływu dlatego łątwo manipulujesz lecz nie mną .
           Pawłowicz powiedziała dosadnie to o czym każdy wie . Media w tym tv odpowiada na wezwania rządu lub grupy trzymającej władzę . Ponieważ PO kwiczy jak prawdziwa świnia oddając korytko przy ktorym nie była w stanie się nachłeptać , prowadzi dosyć brudną polityke wmawiania braku demokracji jak i zawłaszczania tv przez Kaczyńskiego . Lecz wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazuja iż to własnie PO zawłaszczyła je jeszcze bardziej niz komuniści w PRL-u . Oczywiście poprzesz dalej PO ich demonstracje kłąmstwa a ja będe czekał z niecierpliwościa na wydarzenia 13 satycznia w Brukseli . I nie mam na nie wpływu . Jednak pragnę ci powiedziec ,że mało mnie to obchodzi . Jesli do tej pory starałem się być tolerancyjny to od wyborów moja tolerancja została wyproszona ze mnie . Zło nie rozeznane z lat 80 tych i wcześniej przeniosło się do dzisiaj . Omotało takich ludzi jak ty . Ten irracjonalny strach przed zmianami jest tym bardziej śmieszny, kiedy trzeba go porównac do milionów zwolnień ludzi z zakładów idących pod młotek w latach 90 tych i później . I tylko pozostaje pytanie co tak naprawdę powoduje że stajesz po stronie bogatych mających w dupie biednych .
           Bo ich demokracja różni się i to wyraźnie od twojej . Wiesz jaką masz demokrację ? Pozwala ci się iść do sklepu , szukać pracy nawet kiedy już masz emeryturę wypracowana latami kilkudziesięcioma i wpaja ci się do głowy ciągły strach o wszystko , o koleje że nie jeżdżą punktualnie , o wodę ktorej w Polsce n ie brakuje ale cenami można ciebie zwieść , o mieszkanie ktore kiedyś jednym pociagnięciem paluszka jakiegoś frajera może przestac być twoje i wiele innych podstawowych rzeczy okreslanych krotko demokracja . Ten strach paraliżuje cię i mówi zarazem ja się boję i kto mnie obroni . a ja mam w dupie takich obrońców którzy szukają powierników swoich argumentów a później odwracaja się do nich tyłkiem . społeczeństwo polskie zrobiło jeden błąd po 89 roku zawierzając i powierzjac sprawy nardu Solidarności ktora nie była do tego przygotowana , Inteligencji a raczej pseudo inteligenmcji żerujacej na fundamentach narodu polskiego czyli ludziach takich jak ty czy ja płacących podatki od ręki a wmanewrowanych w ukłądy bankowe . To nie kaczyński i spółka rządzili przez te lata , to ludzie pokroju Schetyny Tuska Kopaczowej Siemoniaka I chłopów z PSL-u . POolacy zrobili tenm bład ktory trwał 25 lat a ci puczyści teraz chcieliby jeszcze dłużej nażereć się ośmiorniczkami . To robactwo, plugawe robactwo i kiedyś Saint Exupery napisał :Jeśli pozwolisz , by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa . I rodzą się piewcy , którzy będą je wysławiać
           Chcesz być piewcą to napisz w stopce swego forum Piewca Robactwa . Powodzenia . Mnie pozostanie przyglądanie się kiedy to robactwo zaleje twój dom , mieszkanie wreszcie oblezie ciebie , będziesz dławiła się ich smrodem bo na razie wychwalasz tylko ich styl bycia . Bogaty . Ale jakie masz porównanie swojej emerytury 2 czy 3 tyciecy złotych do ich kilkudziesięciu tysiecy miesięcznie . Ty pracowałaś na to kilkadzisiąt lat oni mało co , bo taki jest układ tak dzieli się pieniądze w tym państwie wmawiając , że tobie nic się nie należy . tobie a to ty utrzymałas ten kraj aby inni mogli go dzielić . Teraz mają cię w tyle , ale wolisz im wierzyć . Wiec zostań z ta wiara .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka