Dodaj do ulubionych

M.Ś w PN 2018.

14.06.18, 15:13
Czyli ewentualnie mamy miesiąc dobrej zabawy . Strefa kibica przygotowana ?
To zaczynamy .
Obserwuj wątek
    • sagittarius954 Grupa A. 14.06.18, 15:14

Rosja.
      Arabia Saudyjska
      Egipt
      Urugwaj
      • sagittarius954 Re: Rosja - Arabia Saudyjska 5:0 14.06.18, 19:11
        Pierwsze wrażenia.

Rosja skuteczna , ale gra sie tak jak przeciwnik pozwala . Wynik wysoki, gra taka sobie . Okresy nudy boiskowej okraszone bramkami . Kibice powinni sie cieszyc , ale trener Czerkasow ma o czym myśleć . Pierwsze koty za płoty , może ten pierwszy mecz pokazał ,że należy grać koniunkturalnie i wykorzystywać wszystko co wpadnie w ręce , przepraszam pod nogi big_grinbig_grin Duża buźka, do jutra...
      • sagittarius954 Re: Egipt - Urugwaj 0:1 15.06.18, 15:56
        Pierwsze wrażenia .

Niestety wróciłem do domu dopiero na samą końcówkę . Za to widziałem bramkę . Super . Mecz z samej końcówki o wiele bardziej ciekawszy niz wczorajsze spotkanie Rosjan . Szkoda Egiptu ,ale taka jest piłka . Co jednemu da, drugiemu odbierze .
      • sagittarius954 Re: Rosja : Egipt 3:1 19.06.18, 22:05
        Pierwsze wrażenia.

Rosjanie będą mogli sie sprawdzić dopiero w meczu z Urugwajem . Wyjście z grupy mają juz zapewnione .Luzik . Egipt po dwóch przegranych może pakować walizki ,ale do następnego meczu moga popróbować ruskich pierogów .
        Jak do tej pory drużyny na MŚ graja okropnie bojaźliwie . Ryzyko się opłaca . W wielu przypadkach wyniki mogły by być zupełnie inne . No po to jest ten turniej przecież.
      • sagittarius954 Re: Urugwaj : Arabia Saudyjska 1:0 20.06.18, 19:07
        Pierwsze wrażenia

Po szybkim zdobyciu gola Urugwaj nic nie musiał , dobrze że nie poszli oglądać siebie z trybun, a Arabia Saud. grała sobie w szerz , do tyłu , pokazywali czego się nauczyli czyli gry na małej powierzchni . No i fajnie , dobrze im wychodziło , z tym, że żadnego pożytku z tego nie było. Nawet red komentujący stwierdził , co należy zrobić ,aby po meczu nie brać prysznica . Grać jak wyżej wymienione drużyny , albo Polska , no...... Urugwaj spokojny ale nie wiem czy w swoim smrodku wytrzymają do następnego meczu , nie biorąc kąpieli . co jednak ja zrobię bo 18.00 a 29 stopni jeszcze ...
      • sagittarius954 Re: Arabia Saudyjska : Egipt 2:1 25.06.18, 18:02
        Pierwsze wrażenia

Może lepiej by się stało gdyby mecz zakończył się remisem , ale jest to nagroda dla tych którzy nigdy nie wątpią w zwycięstwo .

• sagittarius954 Re: Urugwaj : Rosja 3:0 25.06.18, 18:05
        Pierwsze wrażenia

Ten mecz pokazał Rosji w jakim punkcie piłkarstwa stoją . Urugwaj grał już drugą połowę spotkania spokojnie . Zwycięstwo zasłuzone
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 25.06.18, 18:13
        1.Urugwaj 9
        2.Rosja 6
        3.Arabia Saudyjska 3
        4.Egipt 0
    • sagittarius954 Re: M.Ś w PN 2018. 14.06.18, 16:45
      ceremonia otwarcia.

może i efektowna ,ale te zmiany kadru są do dupy .
      Uwaga II
      Robin śpiewał tyłem do kobiety, no nie wiem ....
      • sagittarius954 Re: Po pierwszej rundzie 19.06.18, 20:54
        według mnie najlepszymi zespołami są :

Hiszpania Portugalia

na uwagę zasługuje

Islandia Chorwacja
        • sagittarius954 Re: Po drugiej rundzie 25.06.18, 14:06
          według mnie najlepszymi zespołami są :

Hiszpania i Chorwacja

Na uwagę zasługuje

Anglia i Ronaldo
          • sagittarius954 Re: Po trzeciej rundzie 28.06.18, 22:20

według mnie najlepszym zespołem jest

Chorwacja i Belgia

na uwagę zasługuje

Szwecja i Szwajcaria
            • sagittarius954 Re: Po 1/8 F MŚ 03.07.18, 23:05

według mnie najlepszym zespołem jest

Francja i Brazylia

na uwagę zasługuje

Chorwacja i Szwecja
    • sagittarius954 Grupa B 15.06.18, 16:18
      Maroko
      Iran
      Hiszpania
      Portugalia
      • sagittarius954 Re: Maroko - Iran 0:1 15.06.18, 19:33
        Pierwsze wrażenia

No kto by sie spodziewał takiego obrotu sprawy . i to mi sie podoba w piłce . Wygrywaja często słabsi . A w dzisiejszym meczu jakby los dopomógł graczom Iranu .
      • sagittarius954 Portugalia : Hiszpania 3:3 15.06.18, 21:58
        Pierwsze wrażenie.

Gra Hiszpanów przypomina grę na fujarce fakira , starającego zahipnotyzować węża . trzecia bramka jest tego dowodem . Nawet nie musieli błyskawicznie przyspieszyć .
        A trzecia bramka dla Portugalii Ronaldo, cudo .
        BDB mecz bardzo .
      • sagittarius954 Re: Portugalia : Maroko 1:0 20.06.18, 16:15
        Pierwsze wrażenia

Niestety , obowiazki nie pozwoliły mi obejrzeć całego meczu , ale ostatnie 10 minut widziałem , zdaje się że Portugalia miała dzisiaj słaby dzień , na całe szczęście ze swoja słabościa strzelili bramkę a w zasadzie Ronaldo strzelił bramkę czyli Ronaldo Maroko 1:0. Czy portugalia może świętować ? Ale czy Iran może wygrać z Hiszpanią ??
      • sagittarius954 Re: Iran : Hiszpania 0:1 20.06.18, 22:01
        Pierwsze wrażenia

Dlaczego my nie mamy takiej druzyny jak Iran ? zdumiewające jak rozłożyły sie grupy i drużyny w nich. Iran dał z siebie wszystko , lecz nie zdołał zremisować . Hiszpania okazała się lepsza . Naprawdę dobry mecz , który nie nudził i co ważne można grać bez umyślnych fauli . Brawa dla obu drużyn . dla Iranu może ostatnia runda rozgrywek przynieść awans , tylko musza pokonac Ronaldo .
      • sagittarius954 Re: Hiszpania : Maroko 2:2 25.06.18, 22:01
        Pierwsze wrażenia

Niemoc wstąpiła w Hiszpanów a ponieważ piłkarze Maroka nie odstaja tak bardzo od swoich przeciwników w wyszkoleniu , więc ten ostatni mecz w grupie okazał się bardzo emocjonujący . Brawo Maroko big_grin
      • sagittarius954 Re: Iran : Portugalia 1:1 25.06.18, 22:05
        Pierwsze wrażenia

Niesamowity Iran zdobywa remis i godnie żegna się z mistrzostwami . Portugalia grała za bardzo zachowawczo jakby chciała oszczędzić siły , więc mogła stracić nawet więcej . Ale udało się .
        Brawo Iran big_grin
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 25.06.18, 22:07
        1.Hiszpania 5
        2.Portugalia 5
        3.Iran 4
        5.Maroko 1
    • sagittarius954 Grupa C. 16.06.18, 14:42
      Francja
      Australia
      Peru
      Dania
      • sagittarius954 Re: Francja - Australia 2:1 16.06.18, 14:44

Niestety, meczu nie mogłem obejrzeć .
      • sagittarius954 Re: Peru - Dania 0:1 16.06.18, 20:22
        Pierwsze wrażenia

Jakieś zapowiedzi Duńczyków o formie okazały się złudą . Raczej szczęśliwe zwycięstwo , które zapewnił im bramkarz. Co do Peru - kiedy nie strzela się karnego i do większości sytuacji podbramkowych do piłki dobiega się we dwóch przeszkadzając sobie , trudno liczyć na dobry wynik .
      • sagittarius954 Re: Dania : Australia 1:1 21.06.18, 17:30
        Pierwsze wrażenia

Dania zaprezentowała się lepiej niz w poprzednim meczu . Mimo to zremisowała . Gdyby Peru sprawiło niespodziankę Francji kto wyjdzie z grupy zadecyduja ostatnie mecze .
      • sagittarius954 Re: Francja : Peru 1:0 21.06.18, 19:01
        Pierwsze wrażenia

No cóż , Peru przyjemnie grało . Czasami zastanawiam się czemu wielu drużynom brakuje skuteczności ? Czy to zależy jeszcze od większej siły fizycznej i zamęczenia przeciwnika w bieganiu na boisku. Zdaje się że tym razem Francuzi mimo wszystko byli lepsi od przeciwnika i słusznie wygrali tą jedną bramką .
      • sagittarius954 Re: Dania : Francja 0:0 26.06.18, 18:55
        Pierwsze wrażenia

Mecz bez historii . obie drużyny grały tak aby za bardzo nie zrobić sobie krzywdy . Ostatecznie czekają ich już mecze w następnej fazie rozgrywek . Co było wiadomo już po drugiej serii spotkań.
      • sagittarius954 Re: Australia : Peru 0:2 26.06.18, 18:58
        Pierwsze wrażenia

Tylko Peru bardziej się chciało. Australia , może też, ale ... własnie o to ale chodziło . Oczywiście druga bramka jakby troszkę mniej prawidłowo zdobyta , ale kto by się tym przejmował , ostatecznie przegrana jedną czy dwoma bramkami różnicy nie robi ...
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 26.06.18, 19:01
        1.Francja 7.
        2.Dania 5.

3.Peru 3.
        4. Australia 1.
    • sagittarius954 Grupa D 16.06.18, 15:01
      Argentyna
      Islandia
      Chorwacja
      Nigeria
      • sagittarius954 Re: Argentyna - Islandia 1:1 16.06.18, 17:07
        Pierwsze wrażenia.

Argentyna nie znalazła sposobu na obronę Islandii . Ale też żadnych rozwiązań w ataku nie zaprezentowała . Wynik to zwycięstwo Islandii . I drugie - Islandia nie musiała faulowac ,aby zatrzymać przeciwnika . To też cos mówi . Wreszcie szybkośc Messiego ,ale jak nie idzie tak nie idzie .
      • sagittarius954 Re:Chorwacja : Nigeria 2:0 18.06.18, 17:12
        Pierwsze wrażenia.

Charakteru druzyny Chorwacji nie zmieniono , gra niemal tak samo jak cztery lata temu i co dziwne o ile sobie dobrze przypominam rywal jest też taki sam . Zwycięstwo Chorwacji zasłużone .
      • sagittarius954 Re: Argentyna : Chorwacja 0 : 3 21.06.18, 21:55
        Pierwsze wrażenia .

Niesamowity mecz w wykonaniu Chorwatów , ograli Argentynę , ktora stanęła po drugiej bramce . Konsekwencja był trzeci gol . Oby tylko Chorwaci nie staneli na laurach . A dla Argentyny ostatni mecz będzie o wyjście z grupy . Psychicznie nie podniosą się , pojadą do domu . Ale poczekajmy
      • sagittarius954 Re: Nigeria : Islandia 2:0 22.06.18, 19:01
        Pierwsze wrażenia

Patrzcie ludzie ,a myślałem ,że i to spotkanie zakończy się remisem . Dobra postawa Nigerii , słabsza Islandii , ale czy Islandia może jeszcze marzyć o wyjściu z grupy ? Chyba lepiej skoncentrować się na dobrej grze z Chorwacja, ostatecznie w sporcie wynik się liczy a nie przekonywanie gadaniem ...
      • sagittarius954 Re: Nigeria : Argentyna 1:2 26.06.18, 22:00
        Pierwsze wrażenia

Dramatyczny mecz . Argentyna zdołała zdobyć jedną bramkę więcej i opuściła na razie przedpokoje piekła . Ogólnie zaprezentowała się lepiej od Nigerii w tym spotkaniu . Czy to wystarczy na Francję ?
        Cieszę się , jest co oglądać ...big_grin
      • sagittarius954 Re: Islandia : Chorwacja 1:2 26.06.18, 22:03
        Pierwsze wrażenia

To wszystko co zaprezentowała Islandia jest za mało na dobrze dysponowaną Chorwację , zwycięstwo zasłużone , choć trzeba przyznać że nie mieli szczęścia Islandczycy , jedna akcja w końcówce i grali by dalej za Argentynę
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 26.06.18, 22:06
        1.Chorwacja 9
        2.Argentyna 4

3.Nigeria 3
        4.Islandia 1
    • sagittarius954 Re: Grupa E 18.06.18, 17:15
      Serbia
      Brazylia
      Szwajcaria
      Kostaryka
      • sagittarius954 Re: Kostaryka - Serbia 0:1 18.06.18, 17:21
        Pierwsze wrażenia

Mecz słaby ,i już raczej Kostaryka jest bez szans, Serbii też nie wróżę długiej przygody na MŚ.
      • sagittarius954 Re: Brazylia - Szwajcaria 1:1 18.06.18, 17:25
        Pierwsze wrażenia.

Brazylia mimo wszystko lepsza od Szwajcarów ,ale co z tego . Neymar słabiutki i drużyna Brazylii musi zrozumieć że tylko oni zadecydują o wszystkim nie Neymar .Brawa dla Szwajcarów za bij mistrza .
      • sagittarius954 Re: Brazylia : Kostaryka 2:0 22.06.18, 17:01
        Pierwsze wrażenia

Tak mało brakowało Kostaryce aby ten mecz zremisować , ale w drugiej połowie meczu, w każdych pięciu minutach , strata sił była coraz bardziej widoczna . Szkoda . Brazylia nie zachwyciła skutecznością skoro przeważała wyszkoleniem fizycznym . Jest jeszcze jedna sprawa , kto wymyśla trwające 8 minut dogrywki ?! To jakaś paranoja ...jak dla mnie .
      • sagittarius954 Re: Serbia : Szwajcaria 1:2 22.06.18, 22:13
        Pierwsze wrażenia

Gra się do końca . Szwajcarzy zdobywając w końcówce bramkę poważnie mysla o dalszej grze w mistrzostwach . Zresztą ...ilez już było meczy gdzie losy spotkania decydowały się w końcówce . Naprawdę myslałem ,że Szwajcarzy nie dadzą dziś rady i prosze ....
      • sagittarius954 Re: Serbia : Brazylia 0:2 27.06.18, 22:00
        Pierwsze wrażenia

Może poza początkiem spotkania i do pierwszej bramki zdobytej przez Brazylię , Serbia leciutko wierzyła . Później wiara z niej wyparowała i choć się starali to coraz widoczniejsza robiła się dysproporcja między obiema drużynami . A Brazylia już nic nie musiała wiedziała kogo pokona w następnej rundzie ...
      • sagittarius954 Re: Szwajcaria : Kostaryka 2:2 27.06.18, 22:04
        Pierwsze wrażenia

Szwajcaria podeszła do tego meczu oszczędzając w miarę siły . Musiała grać ,ale wygrać nie musiała , więc ileś tych sił zostało w niej na następną rundę . Kostaryka zaś pragnęła pożegnać się z mundialem bramkami . Co szczęśliwie im się udało . Spotkanie bez rewelacji .
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 27.06.18, 22:06
        1.Brazylia 7
        2.Szwajcaria 5

3.Serbia 3
        4.Kostaryka 1
    • sagittarius954 Re: Grupa F 18.06.18, 17:17
      Meksyk
      Szwecja
      Niemcy
      KoreaPłd
      • sagittarius954 Re: Meksyk : Niemcy 1:0 18.06.18, 17:28
        Pierwsze wrażenia .

Oczywiście kibicowałem Meksykowi . Niemcy przez cały mecz grali w jednym tempie , może dlatego Meksyk wytrzymał napór przeciwnika . Bramka Meksyku Ładna . Czyzby Niemcy odpadli w tych rozgrywkach ? Ciii...
      • sagittarius954 Re: Szwecja - Korea Płd 1:0 18.06.18, 17:30
        Niestety nie mogłem obejrzeć .
      • sagittarius954 Re: Korea Płd : Meksyk 1:2 23.06.18, 21:10
        Pierwsze wrażenie

Mało ciekawy mecz . Faule Korei i gra na czas Meksyku . Ale zasłużone zwycięstwo Tego ostatniego . Górą Meksyk , chyba jest już oczko dalej ...
      • sagittarius954 Re: Niemcy : Szwecja 2:1 23.06.18, 22:02
        Pierwsze wrażenia

Los jest okrutny , pozwolił Niemcom wygrać a tym samym dalej można emocjonować się grupą . Dopiero ostatnia kolejka wyłoni tych , ktorzy z niej wyjdą . Mecz dobry , emocjonujący nawet z dreszczykiem ponieważ Niemcy strzelili bramkę zwycięską tuz przed końcem meczu .
      • sagittarius954 Re: Niemcy : Korea Płd 0:2 27.06.18, 19:08
        Pierwsze wrażenia

Słowo daję jeszcze ponad godzinę po meczy nie mogę uwierzyć ,że Niemcy dostali w trąbę ...
        No i jak tam somsiedzie było sie śmiac z nas ??? Co dziwne nawet te przegrane zespoły stają się wzorem dla innych którzy dopiero walczyc będa o grę w MŚ . Brawa dla Korei Płd !!!
      • sagittarius954 Re: Meksyk : Szwecja 0:3 27.06.18, 19:11
        Pierwsze wrażenia

Właśnie w tym meczu Meksyk pokazał pierwsze oznaki zmęczenia turniejem . Szwecja miała szczęście ,ale lepszym zawsze szczęście sprzyja . I Ci kibice meksykańscy wpatrzeni w ekrany telefonów czekający na wieści z Kazania .Wspaniałe !
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 27.06.18, 19:13
        1.Szwecja 6
        2.Meksyk 6

3.Korea Płd 3
        4.Niemcy 3
    • sagittarius954 Re:Grupa G 18.06.18, 17:36
      Belgia
      Anglia
      Panama
      Tunezja
      • sagittarius954 Re:Belgia : Panama 3:0 18.06.18, 19:12
        Pierwsze wrażenie.

Mecz średniak .Panama zbyt miękka na atletycznych Belgów . druga bramka Belgów najładniejsza , choć duża w tym zasługa obrony Panamy .
      • sagittarius954 Re: Tunezja : Anglia 1:2 18.06.18, 22:17
        Pierwsze wrażenia

Do moemntu 1:1 napisałem "Ta angielska piłka w swojej charakterystyce jest widowiskowa , pieknie nia się zachłystywać ale jak przyjdzie co do czego to nic nie wchodzi do siatki przeciwnika . A Tunezyjczycy zapowiadają sie nawet lepiej od Maroka . Pierwsze koty za płoty ... "

No i co ? Anglicy górą , tą bramkę a raczej strzał bramkarz tunezyjski powinien obronić a jeśli tak się nie stało Anglicy mogą cieszyć się dzisiaj w barze...

• sagittarius954 Re: Belgia : Tunezja 5:2 23.06.18, 16:29
        Pierwsze wrażenia

To pierwszy taki hokejowy wynik na tych mistrzostwach. Belgowie okazali się lepsi i wykorzystali odsłonięcie się przeciwnika . Pozostał im już mecz z Anglią o pierwsze miejsce o ile ta też zwycięży ...
      • sagittarius954 Re: Anglia : Panama 6:1 25.06.18, 13:44
        Pierwsze wrażenia

Wydaje się że to był spacerek dla Anglii , ale to pozory . w tych mistrzostwach swoja przewagę trzeba udowodnić bramkami co też Anglia uczyniła . Mimo wszystko brawa dla Panamy grali do końca
      • sagittarius954 Re: Panama : Tunezja 1:2 28.06.18, 22:06
        Pierwsze wrażenia

Na mistrzostwach mecze moga być emocjonujące ,ale tylko wtedy jeśli jakiejś drużynie czegoś potrzeba . Jak choćby Panamie . Przez to zmusiła Tunezję do większego wysiłku - adiós a los equipos de la Copa del Mundo
      • sagittarius954 Re: Anglia : Belgia 0:1 28.06.18, 22:11
        Pierwsze wrażenia

Zdaje się , że tym razem Belgowie wiedzieli o potencjalnym przeciwniku z kraju kwitnącej wiśni , ktory bardziej im pasował . Anglicy zas musza zmagać się z Kolumbią , ktora kiedy trafi na swój dzień potrafi wkurzyc najlepszych .
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 28.06.18, 22:12
        1.Belgia 9
        2.Anglia 6

3.Tunezja 3
        4.Panama 0
    • sagittarius954 Re: Grupa H 19.06.18, 17:36
      Kolumbia
      Japonia
      Polska
      Senegal
      • sagittarius954 Re: Kolumbia : Japonia 1:2 19.06.18, 17:45
        Pierwsze wrażenia

Żeby wygrać z tymi drużynami naprawdę nie trzeba byc w najwyższej formie . Ale w jakiejś trzeba być . Mecz małych średniaków z których lepszym okazał sie mały średniak .
      • sagittarius954 Re: Polska : Senegal 1:2 19.06.18, 18:54
        Pierwsze wrażenia

http://i64.tinypic.com/2jcd8br.jpg
      • sagittarius954 Re: Senegal Japonia 2:2 25.06.18, 13:47
        Pierwsze wrażenia

Meczu nie mogłem oglądać ,ale jak usłyszałem o wyniku mocno zastanowiłem się czy my w ogóle mamy jakieś szanse w tych mistrzostwach . Czy aby nas znowu nie robiono w bambuko zachwalając naszą rep . w mediach .
      • sagittarius954 Re: Polska : Kolumbia 0:3 25.06.18, 13:58
        Pierwsze wrażenia

kiedy po 15 minutach gry zobaczyłem niemoc naszych piłkarzy w zawiązaniu składnej akcji i nieumiejętność podawania sobie piłki na małej przestrzeni zrozumiałem ,że będzie cud jak zremisujemy . kolumbia grała jakby wzięła cały zapas z Medelin haszu amfy i tym podobnych dopalaczy . AA oni nie , oni grali bez za to napaleni na zwycięstwo . I brawa im za to . Co do naszy cóż z żalem będę musiał podsumować te przegrane ,ale na to mam jeszcze jeden mecz z tym że juz na nic nie liczę .
      • sagittarius954 Re: Japonia : Polska 0:1 28.06.18, 18:01
        Pierwsze wrażenia

Wrażenia nie było . Jedna brameczka wiosny nie czyni . Przyznam się typowałem w pierwszym meczu naszą przegraną , w drugim remis , trzecim wygraną no i tez przegrałem 2:1 . Ech życie ...
      • sagittarius954 Re: Senegal : Kolumbia 0:1 28.06.18, 18:04
        Pierwsze wrażenia

Kolumbia nie zawiodła , chociaż nie wróżę jej większego sukcesu , ale ostatecznie po to jest sport w tym piłka nożna, aby rodziły się wielkie niespodzianki .
      • sagittarius954 Re: Końcowa klasyfikacja 28.06.18, 18:06
        1.Kolumbia 6
        2.Japonia 4

3.Senegal 4
        4.Polska 3
    • sagittarius954 Re: 1/8 F MŚ Francja : Argentyna 4:3 30.06.18, 18:08
      Pierwsze wrażenia

Gdzie się podziała ta Francja bezbarwna z eliminacji ?? Piękny mecz , cudowne bramki , i ta szybkość obydwu drużyn , nawet Argentyny nie rezygnującej po prowadzeniu Francji 4:2 . Jestem pod wrażeniem , nie tylko pierwszym big_grin
    • sagittarius954 Re: 1/8 F MŚ Urugwaj : Portugalia 2:1 30.06.18, 21:55
      Pierwsze wrażenia

Mecz bez wrażenia. Zawiodła Portugalia. Z przykrością patrzyłem jak z meczu na mecz Portugalczycy grają coraz słabiej i tak czytelnie ,że dzieci rozczytywały ich zamiary pod bramką . Cavani zwyciężył Ronaldo umoczył. Umarł król , niech żyje nowy król ....
    • sagittarius954 Re:1/8 F MŚ Hiszpania : Rosja 1:1(3:4) 01.07.18, 18:49
      Pierwsze wrażenia

Nudy panie . Półwysep Iberyjski przegrywa sromotnie . Nawet nie można powiedzieć, że Rosja wywalczyła ćwierć finał w porządnej piłkarskiej walce , ale cóż gra się tak jak przeciwnik pozwala. tym razem więcej błędów popełniła Hiszpania i stała sie następnym wielkim przegranym. Zastanawiające, gdzie oni podziali swoja formę z pierwszych dwóch meczów ?
    • sagittarius954 Re:1/8 F MŚ Chorwacja : Dania 1:1 (3:2) 01.07.18, 22:59
      Pierwsze wrażenia

Są mecze w którym pokonani mogą czuć się zwycięzcami . A zwycięzcy gratulować sobie postawy. Już myslałem ,że nic ciekawego nie czeka mnie na tych Mistrzostwach Świata i znów jestem zawiedziony ,ale pozytywnie . Brawo oba zespoły . Brawo Chorwacjo !
      • maria88 Re:1/8 F MŚ Chorwacja : Dania 1:1 (3:2) 02.07.18, 16:18
        Lubię oglądać dobre mecze. Zostało mi to z dzieciństwa
        gdy cała rodzina niedziele spędzała na boisku.
        Zawiodłam sie na grze Polaków w dwóch pierwszych
        spotkaniach i teraz gdy odpadli oglądam dorywczo
        inne spotkania bo na wszystkie brakuje mi czasu i zdrowia.
        Tak zdrowia bo robię to emocjonalnie.
        • sagittarius954 Re:1/8 F MŚ Chorwacja : Dania 1:1 (3:2) 02.07.18, 17:29
          W pewnym okresie czasu na odpowiedź szybko bijącego serca odpowiadałem odwróceniem się do tv . Jednak ten czas minął i teraz lubię delektować się pięknem sportu , wybierać z niego emocje , piękno ruchów , profesjonalizm zagrania i serce do tego co się robi , serce a nie pieniądze . O Polakach będę pisał ,ale dopiero na zakończenie mistrzostw . Jak raz tak się złożyło że popołudniami mam odrobinę czasu aby pozamykać inne sprawy i odłozyć je do następnego poranka .big_grin
    • sagittarius954 Re: 1/8 F MŚ Brazylia : Meksyk 2:0 02.07.18, 17:57
      Pierwsze wrażenia

Zwycięstwo Brazylii zasłużone . Oparli się atakom Meksyku na początku spotkania , by później dwoma bliźniaczymi akcjami coraz bardziej zmęczonych piłkarzy Meksyku pokonać . Brazylia gra najbardziej równo ze wszystkich drużyn turnieju , co wcale nie oznacza że nie można ich pokonać .
    • sagittarius954 Re: 1/8 F MŚ Belgia : Japonia 3:2 02.07.18, 21:56
      Pierwsze wrażenia

No i Japończycy muszą zrobić se puku puku . Tak spartolić końcówkę meczu . Swoją drogą Belgowie nie mieli dzisiaj najlepszego dnia . Ciekawe jak im się powiedzie z Brazylijczykami ?
    • sagittarius954 Re: 1/8 F MŚ Szwecja : Szwajcaria 1:0 03.07.18, 17:58
      Pierwsze wrażenia

Mecz zacięty . Drużyna dokładniejszą o jedną akcję okazała się Szwecja . Szwajcarzy dzisiaj mieli rozregulowane celowniki posyłając piłkę wielokrotnie wysoko ponad bramkę , jakby chcieli osiągnąć wyżyny rugby .
    • sagittarius954 Re: 1/8 F MŚ Kolumbia :Anglia 1:1(3:4) 03.07.18, 22:58
      Pierwsze wrażenia

Mecz nieładny . Tyle że dramaturgia jego wypełniła ekran i kazała zapomnieć o wszystkich grzechach obu zespołów . Anglicy górą , pokonali wielkie zaangażowanie Kolumbijczyków i przełamali impas w awansie na mundialowych boiskach .
    • sagittarius954 Re: 1/4 F MŚ Urugwaj : Francja 0:2 06.07.18, 19:15
      Pierwsze wrażenia

Francuzi na fali . Druga bramka dla nich podłamała Urugwajczyków ,ale też to nie była prosta piłka . Co tylko w części tłumaczy bramkarza . Witaj Francjo w Półfinale
    • sagittarius954 Re: 1/4 F MŚ Brazylia : Belgia 1:2 06.07.18, 22:04
      Pierwsze wrażenia

Żegnaj Brazylio . Belgowie są nastepną drużyną robiącą wielką niespodziankę , mimo wszystko . Belgowie wytrzymali nacisk przeciwników . Oczywiście będą spory dlaczego sędzia nie podyktował dwóch karnych przeciwko Belgii , ale czy w dzisiejszej piłce , pełnej aktorstwa , powiem oszustwa faulu war cokolwiek pocznie .
      • maria88 Re: 1/4 F MŚ Brazylia : Belgia 1:2 07.07.18, 16:50
        Obstawiam Szwedów 2:1.
        • sagittarius954 Re: 1/4 F MŚ Brazylia : Belgia 1:2 07.07.18, 18:53
          Po cichu też tak obstawiałęm i nie sprawdziło się jak zwykle wygrała piłka . Ta na wciąż wpada do bramki big_grin
          • maria88 Re: 1/4 F MŚ Brazylia : Belgia 1:2 07.07.18, 19:03
            Polakom tez piłka nie chciała wpaść do bramki.
    • sagittarius954 Re: 1/2 F MŚ Szwecja : Anglia 0:2 07.07.18, 18:51
      Pierwsze wrażenia

Wydaje mi się ,że Szwedzi w tym meczu poczuli rzeczywiście zmęczenie turniejem . A Anglicy okazali się lepsi fizycznie , wykorzystali co mogli ,w sytuacjach gdzie próbowali nie byli tak wyraziści jak Szwedzi . No i cóż z tego skoro Szwedzi nie trafili do bramki ani razu . Na trzy wyraźne próby ani razu . Przykre . Witaj Anglio w półfinale big_grin
    • sagittarius954 Re: 1/4 F MŚ Rosja:Chorwacja 2:2(3:4) 09.07.18, 16:37
      Pierwsze wrażenia

Jak dla mnie mecz obfitował tylko w dramaturgię . Nie było tu żadnych fajerwerków piłkarskich . Jesli przyjąć, że lepszym sprzyja szczęście , Chorwacja prawidłowo znalazła się w półfinale i tyle ,ale jesli dalej (1/2) bez przekonania zagrają jak w meczu z Rosja porażkę maja zapewnioną . Rosjanie niech się cieszą z tego co uzyskali , na więcej naprawdę nie zasługują .
    • sagittarius954 1/2 Finału MŚ Francja : Belgia 1:0 10.07.18, 21:59
      Pierwsze wrażenia

Francja była kilka razy więcej pod bramką Belgii . Wykorzystała to raz . Sprawiedliwości stało sie zadość . Okresami Francuzi grali bawiąc się piłką czego nie potrafili Belgowie . Kilka akcji Francuzów naprawdę na najwyższym poziomie . Witaj Francjo w Finale .
    • sagittarius954 1/2 Finału MŚ Chorwacja : Anglia 2:1 11.07.18, 22:42
      Pierwsze wrażenia

Chorwacja grała niemrawo , ale to nie ona wygrała mecz , ten mecz przegrali Anglicy z ktorych zeszło w drugiej połowie powietrze . Przez długie okresy gry lepiej sie prezentowali , wygrywając indywidualne pojedynki . Nie mieli jednego . Tak wielkiego serca jak Chorwaci . Witaj Chorwacjo w Finale .
    • sagittarius954 MECZ o III Miejsce Belgia : Anglia 2:0 14.07.18, 18:05
      Pierwsze wrażenia

W meczu o pietruszkę w pierwszej połowie Anglikom się nic nie chciało a w drugiej Belgom . Mimo tego Belgowie i tak strzelili dwie bramki . Nie wiem czy to warto rozgrywać mecz skoro zawodnicy nie za bardzo maja chęci do walki . I to któryś już mundial z kolei. No po co ...
      • marii51 Re: MECZ o III Miejsce Belgia : Anglia 2:0 15.07.18, 19:07
        SAGI
        Jak to ? Nic nie klikasz?smileWybrałam kibicować Chorwatom
        ale oni mnie wcale nie słuchalismile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka