Dodaj do ulubionych

Jak znaleźć pracę we Wrocławiu?

01.01.11, 00:06
Od kilku miesięcy nie mam pracy. Jeszcze kończę studia i nie pasują mi niektóre godziny, gdybym pracowała na cały etat. Ale pozatym to jakoś nie czuje sie na silach pracować. Jestem niewyspana, i ogromnie dłuży mi sie czas w pracy. Najlepiej pasowaloby mi chałupnictwo. Ale ilekroc znajde jakas chalupnicza prace tyle razy okazuje sie ze na darmo wplacam pieniadze. A praca z komputerem w domu odpada. Zawsze konczylo sie zle - napracowalam sie i nic z tego nie dostawalam. Zreszta i tak juz nie chce. Moglabym pracowac nawet na pol etatu, byle byla to praca porzadna, i ludzka. Nie chce dźwigać ciezkich paczek, czy sprzedawac papierosow w kiosku. A tylko takie prace widze do wziecia. Bylam juz prawie we wszystkich agencjach, i nikt, kto mial do mnie dzwonic, nie dzwoni.
Moze ktos mi powie jak sobie radzic ze znajdywaniem pracy we Wrocławiu?
Obserwuj wątek
    • dorota-s2 Re: Jak znaleźć pracę we Wrocławiu? 08.01.11, 01:14
      no i dobrze ze pomimo póżnej pory zerknęłam tutaj,kochana mam taką propozycję że humor ci się poprawi,żadna okazja super hiper ale praca,nie masz forsy,nie szkodzi ,nic nie inwestujesz,a jeszcze jak ci pomogę staniesz na nogi .podaj swoj@,napiszę ci jak najprędzej
      • dorota-s2 Re: Jak znaleźć pracę we Wrocławiu? 08.01.11, 15:41
        Leiej jednak podam do kontaktu swój meil
        dorota-s2@gazeta.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka