Dodaj do ulubionych

praca przez internet I-gagnant la barre

09.10.12, 10:50
I-Gagnant la barre jest firma reklamowa, bezpośrednio łączącą komercyjne witryny internetowe z ich potencjalnymi użytkownikami. W serwisie nagradzamy swoich członków za przeglądanie reklam w małym oprogramowaniu przeznaczonym do tego celu oraz do odwiedzenie stron reklamodawców przez kilka sekund.
Surf Bar jest oprogramowaniem, które stale transmituje banery reklamowe i za każdą z emisji nagradza użytkownika określoną liczbą punktów zgodnie z wymogami reklamodawcy. Możesz zapisać program na pulpicie lub w dowolnym folderze: instalacja nie jest tu potrzebna. Wystarczy uruchomić aplikację, aby program zaczął działać, wpisać swoje dane podawane podczas rejestracji na stronie internetowej i już oprogramowanie jest gotowe do pracy! Raz na jakiś czas pojawi się kod bezpieczeństwa, aby móc zapewnić reklamodawców że reklamy są oglądane.Musisz zdobyć jak najwięcej punktów w każdym miesiącu. Punkty można zdobywać za pomocą barra, płatnych kliknięć, z bonusu za klik, gier oraz dzięki swoim poleconym. Punkty kumulują się i każdego pierwszego dnia miesiąca o północy przeliczane są na pieniądze według obecnego kursu.

ja w to weszłam i nie żałuję
ZAREJESTRUJ SIĘ!!

www.i-gagnant-barre.com/?u=shy2&lang=pl


[url=http://www.i-gagnant-barre.com/?u=shy2&lang=pl][img]https://media.i-gagnant-barre.com/pub/ban468_pl.gif[/img][/url]


skopiujcie link
Obserwuj wątek
  • futurenet.slask Re: praca przez internet I-gagnant la barre 26.06.15, 16:30
   Zamień swój facebook na futuenet i zarabiaj !
   futureslask.infosystem.me/
  • pm123pm Re: praca przez internet I-gagnant la barre 23.11.15, 12:19
   Cześć. Może kogoś to zainteresuje, ale trafiłam ostatnio na bardzo fajną stronę agencji Inclick. Jest to idealny sposób na zarabianie różnych kwot pieniędzy. Plusami jest to, że sami możemy sobie wybierać zlecenia i sami decydujemy kiedy je zrobimy. Stwierdziłam, ze jest to genialny pomysł i zarejestrowałam się, a pieniądze sam wpływają mi na konto za pracę, którą wykonuję z przyjemnością.Nie zajmuje to dużo czasu i na szczęście nie wpływa to na żadne studenckie obowiązki Może akurat i Wam się spodoba .
   www.inclick.pl/
  • zygfrydde Re: praca przez internet I-gagnant la barre 13.01.16, 14:40
   Zarabiaj w dolarach lub złotówkach bez inwestycji . 100 % legalne.Informacja na maila stefan.zapadka@o2.pl Rejestracja:
   trafficmonsoon.com/?ref=zygfryd
   11030.pl/register.php?ref=zygfryddelebe

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka