Dodaj do ulubionych

BMC Marketing Poznań - UWAGA!! Ostrzeżenie!!

06.01.14, 16:36
Witam,
chciałem ostrzec wszystkie osoby, które składały (bądź zamierzają składać) swoje CV do tej firmy.
Jest to firma z branży marketingu BTL, z tym wyjątkiem że zajmuje się akwizycją door-2-door (chodzenie od domu do domu i wciskanie ludziom umów).
Powyższa firma należy do [b]Appco Group[/b] i prowadzi sprzedaż akwizycyjną, taką samą jak:
- [b]TJ Marketing[/b]
- [b]Galaxy Marketing[/b]
- [b]GQ Marketing[/b]
- [b]MTM Marketing[/b]
- [b]Eureka Advertising[/b], itp.

Ogłaszają się wszędzie, że poszukują pracowników na etaty (ewidentnie w ogłoszeniu jest podane: pełny etat i umowa o dzieło, a takie połączenie nie istnieje), a zatrudniają ludzi na umowy o dzieło bez podstawy, z niską prowizją, jakimś dziwnym systemem premiowym, itp.
Będą na początku rozmów wciskać kit o dużych zarobkach, a później okaże się, że te duuuże zarobki to pic na wodę, większą część z prowizji będą zabierać managerowie i właściciele tego przybytku.
BMC Marketing prowadzi pan, który pracował w kilku wyżej wymienionych firmach (wystarczy poszukać na FB oraz porównując zdjęcia zamieszczone na stronie głównej BMC Marketing oraz TJ Marketing).
Aktualnie firma ta prowadzi nabór na pomocników lub asystentów przy kampanii lub projekcie (zależy od ogłoszenia) dla firmy z branży energetycznej (chwalą się tym "projektem" na swojej stronie) - w kilku słowach jest to nabór na akwizytorów dla jakiegoś operatora energetycznego z dziwną nazwą, dla którego będą wciskać umowy ludziom na zmianę operatora w dostawie prądu (ludzie przez takie coś płacą kary u swoich dotychczasowych dostawców prądu).
Firma swoje biuro otworzyła (wynajęła) w budynku, w którym znajduje się MOPS, kancelaria adwokacka i biuro rachunkowe.

Ostrzeżcie innych, żeby nie odpowiadali na żadne ogłoszenia z tej firmy lub podobnych.
Ja już ostrzegłem swoich znajomych i rodzinę.
Poczytajcie sobie opinie na temat powyższych firm (znajdują się na forum) i wyciągnijcie wnioski.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
  • antal012 Re: BMC Marketing Poznań - UWAGA!! Ostrzeżenie!! 16.01.14, 23:21
   witam w odpowiedzi na ostrzezenie. Hehe Haha od razu napisze tak jezeli ktos czyta forum jest kumaty jezeli ktos sugeruje sie forum jest malo inteligentny.Jak ktos szuka pracy w super atmosferze to smialo. Jezeli ktos lubi byc sprawiedliwie wynagradzany za swoje wyniki!-czyli uwaza ze jest ambitny kreatywny... to smialo. Na milion % ostrzezenie napisal ktos kto prowadzi firme napewno nie podobna tylko firma zwana krzak i ludzie od nich uciekaja zazdrosci rekrutacji. Jezeli chodzi o zarobki to prowizja jest najlepsza bo nie ma maxa. Dodatkowo podstawa dla najlepszych bonusy konkursy. ....duzo pisania... dla chetnych temat do sprawdzenia napewno polecam:)
  • emaspo Re: BMC Marketing Poznań - UWAGA!! Ostrzeżenie!! 13.04.15, 23:55
   Podpisuję się pod ostrzeżeniem.
   U mnie było tak, że przez telefon powiedziano mi, że poszukują pracownika do przeprowadzania rekrutacji, natomiast na rozmowie, okazało się, że jest to marketing bezpośredni - door 2 door, czyli dokładnie tak jak to zostało napisane - pukanie ludziom do drzwi i wciskanie im czegoś.
   Oczywiście pracy nie podjęłam, więc nie mogę się wypowiedzieć - jak się pracuje. Ale mogę wysunąć prosty wniosek - firma jest nieprofesjonalna i nieuczciwa. Przez telefon mowa o innym stanowisku, na rozmowie coś innego. Nie polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka