Dodaj do ulubionych

Twoje zarobki są na stronie.

13.06.14, 08:19
Zarabiam na swojej stronie internetowej konkretne pieniądze. Ok 60 zł dziennie.
Poświęcam 40 minut dziennie głównie na kontakty z ludźmi, którzy ze mną działają.
Zarabiam dzięki firmie, z którą podpisałam umowę.

Jeśli interesowała by Cię taka praca to zostaw maila w odpowiedzi. Napiszę szczegóły.
Obserwuj wątek
  • elki55 Zarabia ten, kto działa aktywnie. 11.07.14, 06:38
   Kto działa ten zarabia. Pasywnie tez można (chyba) ale na konkretna kasę czeka się latami.
   Działając z firmą, o której napisałam masz pewność, że zarobisz. Ile? Ty wiesz najlepiej, bo to Twoja praca zostanie nagrodzona.
   Spróbuj a gwarantuję, że na efekty nie będziesz czekać długo.
  • winterguest Re: Twoje zarobki są na stronie. 06.06.16, 09:04
   Zarobki to zarobki, ale można też co nieco dorabiać... i żeby tak właśnie dorabiać można w internecie robić przeróżne rzeczy. Znam co najmniej jeden sposób, który ma tę zaletę, że jednocześnie jest legalny i nie wymaga rozliczania: rozwiązywanie ankiet dla firm zajmujących się badaniami społecznymi.
   Podstawą działalności są dla nich opinie zbierane za pomocą ankiet, dlatego firmy skłonne są opłacać swoich stałych respondentów. Działa to jak program lojalnościowy - ankietom przypisane są punkty, których zebranie skutkuje wypłatą nagrody, czyli wynagrodzenia. Tzw. haczyk polega na tym, że wypłacić da się pieniądze po zgromadzeniu punktów odpowiadających 50 złotym, a pojedyncza ankieta warta jest plus minus 1 zł. Nie ma żadnych zasad co do gromadzenia punktów, one nie przepadają, jeżeli nie wypełnisz iluś ankiet w miesiącu, czy coś. Możesz zbierać te 50 zł przez miesiąc, tydzień, rok... ile sam chcesz. Nie ma przymusu wypełniania każdej ankiety, nie ma też konieczności wypełniania ich w konkretnym czasie. Jeżeli komuś odpowiadałaby taka forma dorabiania, zapraszam: Badanie-opinii.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka