Dodaj do ulubionych

Praca dodatkowa, praca w domu, praca on-line

05.04.18, 14:21

Napisz do mnie jeśli interesujesz się modą lub po prostu chcesz zarobić.
Dressplaner, to firma niemiecka. Asortyment stanowią włoskie produkty: odzież, obuwie, torby, ozdoby i inne. Jest to pierwsza firma odzieżowa w Polsce, na której możesz budować własną strukturę, grupę . Możesz pracować tam gdzie Ci wygodnie, również on-line, w dogodnym dla siebie terminie.
Moda, to zawsze bardzo dobry biznes. W Dressplaner można zarejestrować się bezpłatnie, nie ma żadnych pakietów startowych i żadnych ukrytych kosztów. Po rejestracji Twoje konto jest aktywne niezależnie czy zamawiasz coś, czy nie. Można być po prostu klientem, mieć swoje konto i od czasu do czasu zamówić coś dla siebie. Można też działać biznesowo, czyli aktywnie promować sklep, polecać innym osobom na całym świecie i w konsekwencji rejestrować ich jako partnera, ale oni sami decydują, czy działają aktywnie budując swój biznes, czy są tylko klientami. Ceny towarów są takie same dla partnerów biznesowych i dla klientów.
Dostęp do sklepu możliwy jest tylko z polecenia. Zarejestruj się na dressplaner.com a będziesz otrzymywać na bieżąco informacje na temat ruchów w firmie, możliwościach itp. Sklep rusza pod koniec kwietnia.

Pozdrawiam
Zapraszam do kontaktu
czajkowska.malgo@wp.pl
Obserwuj wątek
  • karol897 Re: Praca dodatkowa, praca w domu, praca on-line 21.09.18, 08:17
   Praca polega na przepisywaniu kodów 4 cyfrowych. Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów na klikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki ;) Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation
   gmoney.tech/7593324425350/
  • karolinazmama Re: Praca dodatkowa, praca w domu, praca on-line 23.09.18, 16:01
   Jestem mamą dwóch maluchów 02.2016 i 07.017 i kolejne w drodze 01.2019;-0 mam stały dochód jednak chciałam sobie dorobić, choćby na pampersy:-) Zaczęłam wypełniać ankiety, wiele portali po wypełnieniu połowy ankiety informowało, że jednak nie spełniam kryteriów. Dlatego wszystkim mamom majacym odrobinę wolnego czasu, polecam jeden sprawdzony i mój ulubiony. Najtańsza ankieta jaką dostałam 100pkt (50gr)najdroższa 2300pkt(12zł) Osobiscie polecam nic do stracenia a pare groszy zawsze sie przyda.
   Link do rejestracji
   rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76527062

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka