Dodaj do ulubionych

Praca na telefonie i tablecie!!! przeczytaj wątek

06.03.22, 13:48
Praca polega na zdobywaniu prowizji ( wirtualne kupowanie różnych rzeczy). Zarobek 1-3% prowizji dziennie. Na start otrzymują Państwo 20 zł. Nie trzeba inwestować swoich pieniedzy ( lecz z czasem jak Państwo uznają ,że chcą zainwestować, to można - sama zainwestowałam kilka zł i nie żałuję. W tydzień udało mi się zarobić prawie 1900zł). Mogę poprowadzić na początku by pomóc to ogarnąć. Nie trzeba zakładać żadnych kont bankowych! Nic nie tracisz! - a możesz zyskać! Wiem, że teraz jest mnóstwo oszustw w sieci, sama miałam wątpliwości co do tej formy zarobku ale należę do grupy ryzykantów :)
Jeśli potrzebujesz więcej informacji pisz na WhatsAppa 739004301

Wymagania:
- telefon komórkowy by pobrać aplikację
-konto na WhatsApp
- Wiek min 20 lat
- trochę czasu wolnego 10-30 min dziennie.
Trzeba się zarejestrować na stronie:

nav.hulaha.com/#/mobile_oversea/registerPage?spreader=411754&forward=1&code=hulala
Pobrać aplikację Hulala I podać
kod polecający: 411754

Od tego momentu będziesz należeć do mojego zespołu. Mamy fajną grupkę na WhatsAppie i tam zawsze świeże informacje dotyczące zdarzeń, losowań nagród itp.

P.S. Na początku nie zarabia się kokosów, ale z czasem jak pozna się system , to da się naprawdę dorobić :) - jeśli nie interesuje Cię mój wątek, proszę nie komentuj głupio. Poszukaj czegoś co Cię zainteresuje.
Pozdrawiam serdecznie :) :)
Obserwuj wątek
    • sp9tcu Re: Praca na telefonie i tablecie!!! przeczytaj w 26.03.22, 03:04
      Oszuści

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka