Dodaj do ulubionych

Endokrynolog w Warszawie

19.05.06, 17:29
Witam. Poszukuję dobrego endokrynologa w Warszawie, najlepiej na NFZ, ale
będę też wdzięczna za namiary na gabinety prywatne. Zależy mi na tym by
znaleźć naprawdę sprawdzonego specjalistę... Pozdrawiam smile
Obserwuj wątek
    • wiolczers Re: Endokrynolog w Warszawie 01.06.06, 15:05
      Witaj,
      Ja chodze do dr. Anny Makowskiej do Enel-Medu. Jestem z niej bardzo zadowolona
      (leczę się u niej od 2 lat), co 3 m-ce jestem u niej na kontroli z badaniami
      krwi i co pół roku z USG tarczycy. Wiem, że przyjmuje również w szpitalu na
      Banacha, ale nie wiem, jak jest z zapisami i ile się czeka.
          • upadlyaniol Re: Endokrynolog w Warszawie 09.08.06, 14:46
            Czy tez macie takie wrazenie ze wiedza lekarza zalezy od tego czy idziemy
            prywatnie czy panstwowo? Prywatnie sa bardziej chetni do leczenia i wiedza
            ich znacznie sie poszerza. Mądrzeją, czytają czasopisma angielsko języczne, sa
            mili i kompetentni. Jakby inni ludzie. Czy im nic nie placa w tych szpitalach i
            przychodniach, ze nas tak bezpardonowo traktują ?
            Pozdrawiam
            • tolka3 Re: Endokrynolog w Warszawie 10.08.06, 13:49
              Ja chodziłam x lat temu państwowo na Banacha i było ok, a nawet więcej niż ok.
              nietsety nazwiska lekarki nie pamiętam, ale było państwowo i było fachowo.
              Tylko sprzęt z poprzedniej epoki.
              • upadlyaniol Re: Endokrynolog w Warszawie 11.08.06, 15:42
                Ja chodziłam x lat temu państwowo na Banacha i było ok, a nawet więcej niż ok.
                > nietsety nazwiska lekarki nie pamiętam, ale było państwowo i było fachowo.
                > Tylko sprzęt z poprzedniej epoki.

No widzisz czasy sie zmieniaja. Jedno badanie na pol roku (TSH). Nie wiem na
                jakim sprzecie badaja, pewnie na nowym, ale i tak tylko ci dostana skierowanie
                ktorzy zaplaca wczesniej w spóldzielni lub w prywatnym gabinecie u pani dr.
                Zadnego USG bo zdaniem p doktor- nie trzeba. Takie czasy, pienieżne.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka