Dodaj do ulubionych

Wahania poziomu hormonów

02.11.06, 22:04
12 września wyniki były takie: TSH<0,05; Ft3 7,19 (4,0-8,3); Ft4 16,43 (9,0-20). Miesiąc póxniej, 12 października, Ft3 3,96; Ft4 20,28. Dziś, 2 listopada, TSH 4,62; Ft4 7,27 (normy podalam przy pierwszysch wynikach). Co o tym sądzić? Skąd takie wahania? Dodam, ze nie biorę żdanych leków i czuję sie zupełnie normalnie.
Obserwuj wątek
    • alfa36 Re: Wahania poziomu hormonów 03.11.06, 21:53
      Swoje problemy opisałam m.in tu: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22&w=51427622
      Dzis odwiedzilam endokrynologa, ktory zapisal mi letrox 50 i stwierdził, że takie wahania hormonów wskazują na Hasimoto. Dodał przy tym, że skierowanie na przeciwciała moze dać mi za ok. miesiąc.
      Teraz nie wiem: brac leki, czekać na grudzień i zrobić badania ze skierowaniem, czy moze znów zrobic badania za wlasne pieniadze. A moze umowic sie z innym lekarzem?
      • rosteda Re: Tu moje ostatnie USG 03.11.06, 22:18
        Witaj Alfa36
        Oczywiscie ze brac leki, bo juz widac po wynikach ze wchodzisz w niedoczynnosc i
        bedziesz sie bardzo zle czula.
        Tylko raczej zacznij od 1/2 tabletki (z Hashi wiele osob zle znosi nagle duze
        dawki tyroksyny) i za 2 tygodnie dolozyc 1/4 tabletki i za nastepne 2 tygodnie
        znowu 1/4 tabletki.
        Jak juz wiesz co masz za chorobe to zapraszam na forum Hashimoto.
        Tam mozesz wiecej na ten temat poczytac.
        Rosteda
        • alfa36 dzięki 04.11.06, 12:31
          Dzięki. Jeszcze na jutro (!!!!niedziela) umówiłam sie z innym endo, bo już sama nie wiem, co robić. Ja czły czas czuję sie zupelnie normalnie, staram sie normalnie funkcjonowac, bo mam male dziecko i dom na glowie, moze to mi nie pozwala źle sie czuć i myśleć o tym, co jeszcze może mi sie przytrafić. Mam nadzieję, że jak poczytam forum, to sporo sie dowiem o Hasimoto.
        • alfa36 forum Hashimoto. 04.11.06, 17:04
          rosteda napisała:
          > Jak juz wiesz co masz za chorobe to zapraszam na forum Hashimoto.
          > Tam mozesz wiecej na ten temat poczytac
          Niestety, moje zgłoszenie na to forum zostało odrzucone.
          • hashi-tess Re: forum Hashimoto. 04.11.06, 17:40
            alfa36 napisała:

> rosteda napisała:
            > > Jak juz wiesz co masz za chorobe to zapraszam na forum Hashimoto.
            > > Tam mozesz wiecej na ten temat poczytac
            > Niestety, moje zgłoszenie na to forum zostało odrzucone.

Witam Cię na forum hashi.
            Tess

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka