Dodaj do ulubionych

Kochanek-Bliski Przyjaciel dla Zamożnej

03.04.14, 16:43
Wysoki 185cm Zadbany Mężczyzna ciemny blond nawiąże bliską przyjaźń-relację z Kobietą spragnioną Mężczyzny-namiętnego kochanka-Mężczyzny do Jej wyłącznej dyspozycji.
Obserwuj wątek
  • june-of-44 Re: Kochanek-Bliski Przyjaciel dla Zamożnej 03.09.14, 09:36
   Hahahahah ej dziewczyny łapcie tego frajera bo wam go ktoś wyrwie....
   Stań przy drodze z tabliczką "Ku.r.w.a sprzeda dupę".
  • sanczopansa123 Re: Kochanek-Bliski Przyjaciel dla Zamożnej 19.03.16, 14:19
   Witaj
   Wyobraź sobie, że po ciężkim dniu pracy siadasz zmęczona w swoim ulubionym fotelu jak zwykle i zapewne znów przyśniesz znudzona obrazami, które przewijają się przed Twoimi oczami w tym nieznośnym telewizorze. Nie dziś. Przecież wszystko może wyglądać zupełnie inaczej.
   Ktoś ukradkiem gładzi Cię po szyi, dotyka ramion, przyprawia o dreszcze i wcale nie zamierza przestać, niezrażony drżeniem Twojej skóry. Tym razem wolny czas nie dłuży Ci się ani trochę i chociaż nie odespałaś tych kilku godzin pracy, czujesz się wypoczęta i zrelaksowana. Mogę bez wahania odciągnąć Twoje myśli od tej niesłychanie nudnej codzienności i przyciągnąć je na siebie. Jednocześnie możesz liczyć na moją dyskrecję, jestem tu dla Ciebie.
   Wystarczy, że dasz mi coś od siebie, a ja nie pozwolę, abyś czuła się stratna. Co proponujesz? Co możesz mi dać?
   Jeśli myślisz, że warto spróbować, napisz konkretną propozycję.
   Szukam kobiety do dłuższej relacji opartej na obopólnych korzyściach. Poza cechami fizycznymi mam też wiele pasji, którymi lubię się dzielić. Równie dobrze czuję się w roli mówcy, jak i słuchacza. Jestem 30-letnim mężczyzną, który zazwyczaj kieruje się ciekawością. Z łatwością odnajduję się w wielu sytuacjach.
   Myślisz, że to właśnie mnie szukasz? Napisz, czekam.
   dzinoeska@wp.pl lubuskie/dolnośląskie/wielkopolska

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka