Dodaj do ulubionych

czy to też objawy niedoczynności tarczycy ?

18.01.10, 15:37
drętwienie kończyn (ręka, noga, trochę szyja), zacisk w klatce piersiowej i
uczucie "cięższego oddychania" - miałam robione ekg i wszystko ok, lekarka
zasugerowała, że to objawy tarczycy hmmm a Wy jak myślicie ??
Obserwuj wątek
        • dania_86 Re: czy to też objawy niedoczynności tarczycy ? 18.01.10, 22:11
          moje inne objawy to chudnięcie, trądzik którego nigdy nie miałam i wypadanie
          włosów, które ostatnio się uspokoiło (działanie odzywek albo eurythoxu nie wiem)
          w środę wybieram się na badania, czy potas i witamina b12 również kosztują 18zł
          jak i tsh, ft3, ft4 ??
          najgorsze jest, to że mój lekarz chce tylko tsh, ostatnio kłócił się ze mną, kto
          lepiej wie ludzie na forum czy ja, więc dla niego zrobię tsh a pozostałe dla
          siebie...
          tak na marginesie to nieźle się przestraszyłam, dobrze, że już chcoiaż wiem z
          czego to, ale najdziwniejsze jets to, że niedoczynność wykryto mi ponad rok temu
          i oprócz wypadania włosów nie miałam żadnych objawów, one wszystkie nasiliły się
          i nasilają oraz występują nowe wraz z leczeniem (leczę się od 4 miesięcy)
          • milaemalka Re: czy to też objawy niedoczynności tarczycy ? 19.01.10, 13:56
            Witaj Myślałam,ze szukasz złego sampopoczucia a Ty już wiesz ,ze masz
            Hashimoto.Wit b12 moze kosztować 25- 30 zł tak samo ferrytyna(wypadanie
            włosów).Warto poszukać ,gdzie jest najtansze laboratorium.Magnez robię za 4 zł a
            potas i sód(nie da sie osobno) za 9zł.Nie napisałas kiedy ostatnio robiłas
            badania czy tylko w listopadzie ? Jezeli tak warto zrobic Ft3 i ft4.Chyba ,ze
            idziesz do lekarza to dołóz jeszcze Tsh.Nie ma sensu sie denerwowac .Jeżeli
            skomentuje Twoje wyniki to po prostu powiedz,ze będziesz robiła te badania ,aby
            sprawdzać czy jest prawidłowa przemiana Ft4 w Ft3.U osób(zaliczam sie do
            nich),które maja z tym problemy Tsh i Ft4 jest bardzo ładne a Ft3 leci w
            dół.Efekt jest taki,ze człowiek nie ma siły zyc.Dopiero włączenie novothyrolu
            pozwala normalnie funkcjonowac.Mój lekarz też uznawał tylko tsh i gdybym
            prywatnie nie robiła badan też nie wiedziałabym,ze coś sie popsuło z przemianą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka