Dodaj do ulubionych

Czy biopsja tarczycy boli?

• winter_rose Re: Czy biopsja tarczycy boli? 09.11.05, 13:19
      Trochę nieprzyjemna (wbicie igły w szyję, brrr), ale całkowicie bezbolesna smile Potem dokuczała mi trochę szyja, kiedy nią ruszałam, zwłaszcza w górę, ale to zapewne dlatego, że doktor nieco za mocno naciskał mi tchawicę (?).
      Generalnie nie ma się czego bać.
    • karina0826 Re: Czy biopsja tarczycy boli? 30.07.13, 19:00
      WITAM WSZYSTKICH 1,5 M-C TEMU WYKRYTO U MNIE GUZEK TARCZYCY DOSC DUŻY BO 22MM DŁUGOŚĆI.MÓJ ENDOKRYNOLOG SKIEROWAŁ MNIE NA BIOPSJĘ TARCZYCY.ŻYCIE STANĘŁO MI PRZED OCZAMI A STRES OGARNĄŁ MNIE NIESAMOWICIE.JESTEM JUŻ PO BADANIU A DZISIAJ BYŁAM U SWOJEGO LEKARZA W CELU OCZYTANIA WYNIKÓW BO SZCZERZE POWIEDZIAWSZY TO CO TAM BYŁO NAPISANE BYŁO TAK NIEZROZUMIAŁE ZE ANI JEDNEGO SŁOWA NIE ZROZUMIAŁAM.....NIE CHCIAŁAM SZUKAC PO NECIE BO RÓZNIE TO BYWA I MOGŁAM ZLE COS ODCZYTAC....W KAZDYM RAZIE WRACAJĄC DO BIOPSJI, MOIM NAJWIĘKSZYM BŁĘDEM BYŁO ŚLEDZENIE INTERNETU I OPINI RÓZNYCH LUDZI JAK TO BOLI I WOGÓLE....TEN OGROM WIEDZY TAK MNIE PRZERAZIŁ ZE DOSZŁAM DO WNIOSKU ZE PO BADANIU BEDE CHYBA CIĄGNĘŁA GŁOWĘ POD PACHĄ I NAPEWNO TEGO NIE PRZEZYJE....MÓJ MĄŻ TYLKO PATRZYŁ JAK JA CZYTAM I KRECIŁ GŁOWĄ ZE ZDUMIENIA I POWTARZAŁ-NIE CZYTAJ JUŻ TEGO BO TO TOBIE W NICZYM NIE POMOZE, A JA WRECZ PRZECIWNIE UWAŻAŁAM ZE JAK SIE NACZYTAM TO CZY TO BEDZIE TO STRASZNE PRZEZYCIE TO PRZYNAJMNIEJ BEDE MIAŁA NAD TYM PEŁNĄ KONTROLE....I JUŻ POZAŁOWAŁAM PRZED DRZWIAMI GABINETU BO PRZED OCZAMI MIAŁAM TE WSZYSTKIE WYRAZY:
      ;MDLENIE,MROWIENIE,ZŁE SAMOPOCZUCIE,SINIAK W MIEJSCU UKŁUCIA,BÓL KARKU ITP. W KAŻDYM RAZIE WRACAJĄĆ DO TEMATU I PODSUMOWUJĄC NIC CO PRZECZYTAŁAM W NEWCIE NIE POKRYWA SIE Z TYM CO JA OSOBIŚCIE CZUŁAM-OWSZEM NIC PRZYJEMNEGO I NIKOMU NIE ŻYCZE Z CAŁEGO SERCA ALE DO PRZEZYCIA JEST TO UKŁUCIE(JA MIAŁAM OCZY ZAMKNIĘTE BO SZCZERZE MÓWIĄC NIE INTERESOWAŁO MNIE TO CZYM BEDZIE TO ROBIONE JAK TA APARATURA WYGLADAŁA ITP).NADEMNA BYŁY TRZY OSOBY JEDNA MIAŁA W RECE USG, DRUGA POBIERAŁA IGŁĄ A TRZECIA PILNOWAŁA CAŁOSCI.CAŁOŚ TRWAŁA JAKIEŚ 2 MNIUTY.PÓŻNIEJ WSTAŁAM , DOKTOR PRZYKLEIŁ MI PLASTEREK I PO WSZYSTKIM.NA WYNIKI CZEKAŁAM TYDZIEŃ.U MNIE WYNIKI SĄ OK.W PRAWDZIE MUSZE ROBIĆ BADANIA KONTROLNE ALE JEST OKsmile.A CO DO LUDZI KTÓRZY PISZA TE WSZYSTKIE ZŁE RZECZY O BIOPSJI TO NIECH SIE UGRYZĄ W UCHO......OWSZEM KAŻDY MA INNY PRZYPADEK ALE PEWWNE RZECZY MOGLI BY OMINĄĆ BO NAPRAWDE JA JESTEM PRZYKŁADEM TEGO ZE NAPRAWDE NIE JEST AZ TAK ZLE I DA SIE PRZEZYĆ.PO ZABIEGU UCZUCIE JAK PO POBIERANIU KRWI.BÓL MINĄŁ PO 2 GODZINACH A JA WZIEŁAM SYNKA I POSZLISMY NA ......ROWERY!!!!!DLATEGO NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY....JA MIAŁAM ROBIONE BADANIA W POZNANIU I SZCZERZE MOGE POLECIĆ FAKT FAKTEM ZE BYLY TO BADANIA PŁATNE ALE W TYM PRZYPADKU LEKARZ BYL POPROSTU REWEKLACYJNU I KOCHAM GO ZA TO BO TEJ DELIKATNOŚCI I PRECYZJI CZY ZA PIENIĄDZE CZY NA KASE NIE DA SIE ZAŁATWIC JEZELI NIE MA SIE TEGO CZEGOIŚPOLECAM!!!!CO DO SKUTKÓW UBOCZNYCH U MNIE NBIC TAKIEGO NIE WYSTĄPIŁO!!!!POZDRAWIAM KARINA Z POZNANIA

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka