Dodaj do ulubionych

T3 / trijodotyronina czy tylko w tabletkach ??

09.03.08, 13:36
Witam!
Czy ten hormon jest może dostępny również w postaci kropli?
Obserwuj wątek
      • zuzaneczka1 Re: T3 / trijodotyronina czy tylko w tabletkach 09.03.08, 23:15
        aada1 napisała:

> Nie, tylko masz tabletki
        > Ada

Witaj, Ada!
        Szkoda, bo brałam lixin właśnie z powodu nietolerancji któregoś składnika tabletek a teraz zaczęłam brać novothyral i znów mam ten sam objaw - palce stóp mam spuchnięte jak rozciapierzona żaba wink
        Kurcze, nie da się wyprodukować trijodotyroniny niezapaćkanej masą tabletkową? sad
          • zuzaneczka1 Re: T3 / trijodotyronina czy tylko w tabletkach 10.03.08, 19:26
            aada1 napisała:

> No raczej sie nie da. Pewnie dlatego, ze T3 dziala baaardzo silnie i dawkowanie
            > w postaci kropli byloby niebezpieczne.
            > Jesli kupujesz Lixin to mozesz i kupic Thybon w DE. W tabletce Thybonu jest
            > malo nosnikow i moze bedziesz go dobrze tolerowac.
            > Ada

No coż, pozostaje wypróbować... bo przecież i tak jesteśmy pozostawione same sobie w leczeniu, przynajmniej ja nie miałam dotąd szczęścia trafić na kompetentnego endo...
            Dziś po wizycie u gina dodatkowo jestem zła, że nazwa naszej choroby nic nie mówi lekarzowi z tą specjalizacją, w końcu jako pacjentka nie mam chyba obowiązku znać powiązań w układzie hormonalnym ale lekarz chyba tak ??
            Pozdrawiam ciepło, Zuza

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka