Dodaj do ulubionych

Samopoczucie po 2 tygodniach stosowania leków

23.07.09, 12:44
Chciałam sie podzielić samopoczuciem po 2 tygodniach stosowania
leków;
euthyrox 0,25 rano,
selen 50 rano,
selen 25 wieczorem, magnez,
witamina A i E rano i wieczorem,
żelazo w tabletkch musujących wieczorem
witamina B kompleks rano i wieczorem.

Nie czuje, ścisku w katce piersiowej, serce bije miarowo, Nie
odczuwam już tak bardzo zmian pogodowych ( wcześniej czułam się
jakby ktoś mi czapę nałożył na głowę)Czasem kręci mi się jeszcze w
głowie, czasem miewam lęki. Mam nadzieję, że to wszystko minie.
Zaczełam sie uśmiechać co wcześniej było prawie niewidoczne. Ciągle
zle się czułam i uchodziła za hipochondryczkę.

Jeśli mogę zwrócić na cos uwagę to na Kortyzol którego miałam 20,6
norma do 19. Lekarz się tym jakoś nie przejął mam nadzieję, że to
mała różnica.
Obserwuj wątek
      • gakam1 Re: Samopoczucie po 2 tygodniach stosowania leków 23.07.09, 18:00
        letizia2 witamina A reguluje procesy tworzenia nowych komóreki. E
        poprawia mechanizm odpornościowy, zapobiega rozwojowi chorób
        nowotworowych i chorób układu krążenia. Te witaminy lekarz zalecił
        mi na moje obolałe kości, na trzaskające kości i ból mięśni.
        Witamina B ogólnie działa dobrze na układ nerwowy , który po
        licznych wizytach u lakarzy miałam mocno nadszarpnięty. Witaminy są
        dostępne bez recepty bez znaczenia jakiej firmy zestawienie AiE
        pamiętaj by było razem. Napisz jakie ty masz obiawy. Piszesz, że
        czujesz się strasznie. Pozdrawiam
        • letizia2 Re: Samopoczucie po 2 tygodniach stosowania leków 23.07.09, 20:30
          Ja tarczycę leczę od paździenika. Startowałam z tsh 26- byłam zapuchnięta,
          nerwowa, bolała mnie głowa, budziłam się zmęczona. Dostałam euthyrox i lekarz
          endo. badał mi tylko tsh. W marcu twierdził że jest ok tsh było 1,24- norma do 5.
          Dużo objawów ustąpiło, ale niestety zmiany nastroju pozostały. W maju bardzo
          schudłam i miałam kołatanie serca. Zmieniłam endo i ona zrobiła mi badania tsh
          0,32 (0,25-5,00)- zmniejszyła mi dawkę z 75 na 62,5. Po miesiacu badania tsh
          1,00 (0,25-5,00), ft4 13,78 (9,00-20,00). Doktorka mi powiedziała że teraz
          kontrola za pół roku, bo z tarczycą wszystko jest ok i ewentualne problemy to
          nie od tarczycy.
          A Ja teraz znów mam kołatania serca, nerwa mam konkretnego,wszyscy mnie
          denerwują i nic mi się nie chce, pobolewa mnie lewe ucho(miałam tak jak nie
          leczyłam tarczycy).
          Zrobiłam dziś badanie tsh, ft4(na to miałam skierowanie) i ferrytyne-ale wynik
          za 4 dni.
          Jestem już wykończona tym wszystkim.
          Czasem myślę, że może juz czas wybrać sie do psychiatry po leki, bo może to
          jakaś nerwica.
          A+E miałam w domu i już wzięłamsmile, a B jutro kupięsmile
          Moze coś mi pomogą.


          Pozdrawiam
          • gakam1 Re: Samopoczucie po 2 tygodniach stosowania leków 24.07.09, 08:30
            Ja myślę, że byłaś i tak w lepszym stanie niż ja.... U mnie
            dochodziły lęki i depresja. Bałam się wychodzić z domu. Byłam u
            psychiatry i to nie jednego. ten pierwszy był najmądrzejszy
            powiedział - " musi pani szukać przyczyny bo to napewno ,żadna
            nerwica ani depresja" każdy następny lekarz, który nie widział co mi
            jkest kierował mnie do psychatry. Koszmar. tak to już jest
            najprościej kogoś faszerowac lekami na " głowę"... Teraz już pomału
            ustępuje wszystko. Zostały lęki w małym stopniu przy zmianach pogody
            ale i tak jest super. Mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.
            Pamiętaj, że nasza psychika jest osłabiona. Mi pomaga relaksacja-
            Włanczam trening Shultsa i słucham zawsze wieczorem. To wicisza.
            Rozumię Twoje zdenerwowanie bo każdy z nas chce tylko się dobrze
            czuć.!!!!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka