Dodaj do ulubionych

Skoro już tak miło

05.01.14, 21:46
marnotrawię z wami czas wieczorny, zamiast nadrabiać to, co mialam w planie 22 grudnia (jakt o sie nazywa? pro-kra-sty-na-cja, aaaa!!!), to zrobiłam sobie przegląd plotka itd.

Otóż, całe zycie myslałam, że mam duży (w stosunku do reszty ciała) tyłek. Nie kochane, nie mam.
www.plotek.pl/plotek/56,79592,15226055,Blac_Chyna,,4.html
Czy ona jest potomkinią Czarnej Wenus?
Obserwuj wątek
    • guderianka Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 08:39
      dlanka a Ty masz tyłek w ten deseń ?
      ja zawsze chciałam mieć większy tyłek, i większe cycki. Na cycki wpływu póki co nie mam-nie będę przecież cały czas zachodzić w ciążę i karmić tongue_out- ale tylek troszkę próbuję podrasować ćwiczeniami. I mi nie wychodzi tongue_out
      To ujęcie akurat mi się nie podoba ale ja wielbię takie figury

https://ocdn.eu/images/pulscms/OWQ7MDMsMCwyZDAsMSwx/c1ad25efeb48116d90fa3d7bf2da10f7.jpg
    • pszczolaasia Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 11:54
      Wezzz jakies ostrzeżenie zapodaj na przyszlosc... big_grin ja mam w stosunku do swojego ciala za duze cycki. I nie mowimy tu o rozkosznym 80 D czy tam 75G. Niestetysad problem z ubraniami problem z bluzkami etc etc. Kostiumow nie nosze ale jak bym musiala ( musialby mnie kto przypalac i podpiekac weglami jednakowoz gdybym musiala) to tylko szycie. Padakasad
      • turzyca Re: Skoro już tak miło 09.01.14, 02:16
        Niestet
        > ysad problem z ubraniami problem z bluzkami etc etc. Kostiumow nie nosze ale jak
        > bym musiala ( musialby mnie kto przypalac i podpiekac weglami jednakowoz gdyby
        > m musiala) to tylko szycie. Padakasad

Ja tak tylko w kwestii formalnej, ze sa juz na rynku firmy, ktore uwzgledniaja wieksze biusty i szyja tez ciuchy "formalne". Polskie Urkye i Biubiu i brytyjskie Pepperberry. I nawet brytyjska marka jest jednak tansza od szycia na miare.
    • zuzia36 Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 11:55
      u mojego syna w przedszkolu jest jedna pani z wielkim tyłkiem. Bardzo wielkim!!!!!!! zaden facet nie przejdzie obojętnie obok niej, a przy tym jest tak zajebiście sympatyczna, ze az mi sie chce przytulać do jej tyłka smile
      • zales239 Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 13:05
        Zastanawiam się dlaczego faceci tak się ślinią na te wielkie dupy?
        Lubią jak im się ledwo w garść mieści półdupek lub dwa?
        Ja zawsze miałam kompleks tyłka odstającego , a teraz jak widzę zainteresowanie wyżej wymienionym to nie chcę żeby mi się cofneło .
        I pracuję w pocie czoła nad nim oczywiście na sportowych ćwiczeniach w sportowym odzieniu,
        o kremie sportowym na mych dłoniach nie wspomnę dla przyzwoitości tongue_out
        • totorotot Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 14:29
          Dlatego zapewne im się podobają takie kobiety, bo mają bardzo wydatne te cechy, które odróżniają ich od mężczyzn. Klasyczny facet ma wąskie biodra i płaska klatę, klasyczna kobieta ma szerokie biodra i pełne piersi i im bardziej się różnią od wzorców przeciwnej płci tym są dla niej atrakcyjniejsze.
          Szczupłe, płaskie modelki zostały wykreowane przez projektantów gejów, by były jak najbardziej podobne do młodych męzczyzn, androgeniczne. Nie są one jednak seksowne.
          • dlania Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 14:34
            Brawo toto, zadanie z antropologii odrobionewink
            Ale niestety, nie ma tak dobrze, jest też i druga teoria: w społeczeństwie cenione są cechy, których aktualnie brakuje. Więc jak jest za mało jedzenia - to obfita kobieta jest bogiem, bo nie trzeba jej dokarmiac, żeby dobrze pracowała i rodziła dzieci, i bo jest bogata, skoro stac ją na żarcie. A jak jest za duzo jedzenia (jak obecnie) - to szczupłośc staje się znakiem zdrowia i statusu...
            • totorotot Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 15:41
              Dlaniu antropologicznie to wysokiego statusu szukają kobiety u mężczyzn, nie odwrotnie smile
              A oznaką zdrowia jest szczupłość, owszem, polegająca na jędrnych piersiach, kraglych biodrach i pupie w serduszko, a nie "szczupłość" modelek, sposrod których wiele cierpi na anoreksję, ma zaburzenia miesiączkowania i zapewne nie donosilaby ciąży, o ile w ogóle by w nią zaszła nic nie jedząc całymi dniami smile
                • moonshana Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 15:48
                  a to nie jest atawistyczne? dany samiec ma zakodowane rozmnażanie. duża dupa-szerokie biodra= łatwe porody, płodność, dużo dzieci. teoretycznie. a czym i jak myślą faceci to tłumaczyć nie muszę. oni nawet nie tyle że myślą. ich natura pcha w danym kierunku. zwierzęta.
                  • dlania Re: Skoro już tak miło 06.01.14, 15:54
                    No dobra laski, ale jak zrobiono eksperyment ze szczurami, behawioralne bagno znaczy się, tzn. kazano im żyć w zagęszczeniu, to szczury zamiast spółkować z samicami o błyszczącym futerku i umięśnionych łapkach - zagryzały sie nawzajem, gwałciły młode i samce, schodziły na zawały i inne takie stresopochodne.
                    Geny nami rządzą, a nie mózg- nieważne, czy ludzki, czy zwierzęcy.
      • cudko1 Re: Skoro już tak miło 07.01.14, 13:06
        zuzia36 napisała:

> u mojego syna w przedszkolu jest jedna pani z wielkim tyłkiem. Bardzo wielkim!!
        > !!!!! zaden facet nie przejdzie obojętnie obok niej, a przy tym jest tak zajebi
        > ście sympatyczna, ze az mi sie chce przytulać do jej tyłka smile

o kurw#$#@#@##a popłakałam się ze śmiechu big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka