Dodaj do ulubionych

kurwy jedne pojebane

10.04.14, 10:26
wyborcza.pl/duzyformat/1,137741,15767379,Czy_Bog_wybaczy_siostrze_Bernadetcie_.html#TRrelSST
XXI wiek, centrum Europy, sytemy edukacyjne, zdrowotne, socjalne, chuje, muje. Ja ciez pierdziele,
Obserwuj wątek
   • cudko1 Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 11:14
    to jedna kurwa

    druga kurwa to nasz pojebany wymiar kurwa sprawiedliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    mój brat odsiedział rok za coś czego kurwa nie zrobił a te bladziny wolno chodzą

    fuck!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    utopiłabym sukę w łyżce wody

    i nie tylko ja ale tych kurwa wszystkich naokoło co to tak bronili albo olewali
  • a-inka Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 11:06
   brak słów;/
   i to wzystko ofc w imię miłości bliźniego i boga;/
   odkąd moja znajoma chodziła do szkoły prowadzonej przez zakonnice i opowiadała,co się tam dzieje,to wiedziałam,że wszelkie instytucje prowadzone przez siostrzyczki to jedna wielka ściema;/,pół biedy,jak zdzierają tylko kasę,ale jak wyrzadzają krzywdę??dzieciom???
   Nosz kurwa mać;/,chore to wszystkosad
   • dlania Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 11:12
    Ja tez nie prenumeruję, a o co chodzi, nie możesz przeczytać?

    Chodzi o siostry, które prowadziły taki tam dom dziecka z żelazna dyscypliną, w ramach której pozwalały starszym wychowankom na gwałcenie 5-letnich chłopaków. Bicie do krwi, wyzywanie od niedorozwojów, zakaz rozwoju indywidualnego (np. rozwijania talentu plastycznego) - to juz takie drobiazgi przy tym.
    A teraz siostra dyrektor ma najdroższych adwokatów i na żałosny wyrok 2 lat do więzenia nie chce iśc, bo ona jest w podeszłym wieku - 59 lat! Do kopania rowów bym ją zagnała, picze jedną.
     • paskudek1 Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 11:44
      robal na takie historie nigdy nie będziesz miała siły. uwierz, czytasz i nie jeden ale cala bateria noży ci sie w kieszeniach otwiera. Czytasz i choć jesteś łagodna jak baranek to masz ochotę pojechac, złapać za ten welonik, zedrzeć ze łba, skopać, wytłuc po mordzie a potem zamknąć o chlebie i wodzie do konca życia w izolatce 1,5 na 1,5 metra z wiadrem zamiast kibla i zimnym prysznicem raz w tygodniu. A tym wszystkim "katolikom" którzy zeznawac przeciwko siostrzyczce nie chcieli masz chec powiedzieć takie rzeczy, które nie nadają się do druku nawet w najbardziej brukowych wydawnictwach (tak, tak, w tekście jest cos o nauczycielce co taka katoliczką jest i zeznawać przeciwko siostrze nie będzie). A na koniec masz WIELKĄ ochotę choć napluć na buty temu pier....nemu sędziemu co tak dbał o prawo do obrony tej su...ki że pozwolił aby cały czas była na sali rozpraw, nawet jak zeznawały jej ofiary, a potem "bidulce" dał 2 lata w zawiasach.
  • olinka20 Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 11:17
   Ten osrodek bym wyburzyła, a siostrunie w jednych gaciach pusciła na ulice, niech sobie radzą uncertain
   Potworne, w głowie mi sie nie miesci sad
   I ta bezkarnosc...
   Cipsko jedne, podeszły wiek uniemozliwia jej idbycie tej bylejakiej kary.
  • moonshana Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 11:32
   nie dałam rady przeczytać do końca. nie napiszę, co bym im zrobiła... tak niewyobrażalne okrucieństwo nie mieści mi się w głowie, poważnie. a wymiar sprawiedliwości mamy do dupy. za takie coś powinna być jedna kara: to, na co skazały te dzieci- razy trzy. a potem kop w dupska i na bruk. ciekawe, czy by się podniosły.
  • gaga-sie Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 11:47
   Koszmar, miałam kiedyś do czynienia z siostrami zakonnymi w ramach pracy zawodowej ( prowadziły dom dziecka). Takich strasznych sytuacji nie było, ale atmosfera i zepsucie siostrzyczek były takie,że po 2 tygodniach zrezygnowałam. One mają zrytą psychikę. A ten reportaż rozwalił mnie psychicznie zupełnie. Gdzie jest interes dzieci, zwykłe współczucie, przyzwoitość???
   Głoszą hasła w imię Boga, pouczają innych, a najgorsze zło jest w nich.
    • biedroneczka47 Re: kurwy jedne pojebane 13.04.14, 21:40
     No właśnie. Co z innymi ludźmi? Dzieci wychodziły poza ośrodek. Nauczyciele i lekarze widzieli że są brudne, głodne i pobite. Te dzieci trafiały do szpitala...
     Tylko jedna nauczycielka próbowała coś z tym zrobić i pewnie miała nieźle przerąbane.
     A Matka niemiłosierdzia odbierała odznaczenia i nagrody!
     Odpowiedź jest prosta. To były dzieci niczyje, niechciane, z problemami. Tak było wszystkim wygodniej. Nie widzieć, nie słyszeć, pozbyć się problemu.
     • zuzanka79 Re: kurwy jedne pojebane 13.04.14, 22:33
      biedroneczka47 napisała:

      > Odpowiedź jest prosta. To były dzieci niczyje, niechciane, z problemami. Tak by
      > ło wszystkim wygodniej. Nie widzieć, nie słyszeć, pozbyć się problemu.

      Ani sutanna, ani habit, ani pozycja zawodowa, społeczna, tytuły naukowe, wykształcenie, nic. Nic, zupełnie nic nie zwalnia nas z odpowiedzialności za drugiego człowieka. I nic, zupełnie nic nie zwalnia nas z człowieczeństwa.
      Czyjeś czy niczyje to niczego nie zmienia. Te dzieci same się na ten świat nie pchały. uncertain
      • pszczolaasia Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 12:54
       dawaj.
       najgorsze to jest to ze na innych forach winia konkordat, kosciol i takie tam.
       a to kerwa nie wina konkordatu jako takiego tylko ludzi i ich poczucia bezkarnosci. no dobra polityka KK nie pomaga... bo te potwory wiedza ze za nimi MUREM! stoi KK.
       ja jestem ochrzczona , jestem "komunista", przyjelam sakrament bierzmowania i tu sie moja edukacja skonczyla. a nie ochrzcilam dzieci. bo slubu koscielnego juz nie mam. wiec jestem katolem niepraktykujacym w ogole. ale zasadniczo wierze w Boga. wierze tez naiwnie ze sa tam tez dobrzy ludzie...w tej machinie. kosciol sam sobie strzela w stope.
       ale jak to napsiala Math chyba. szatan chodzi w habbicie. i poki bedzie mial pelne poparcie instytucji KK bedzie mu tu z nami dobrzeindifferent
       moga mnie najac za kata.
  • mathiola Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 12:32
   próbowałam przeczytać w wersji papierowej, ale uznałam, że nie chcę mieć zjebanego dnia, a może i tygodnia, jak po innej historii przeczytanej kiedyś w DF.
   Jeśli szatan istnieje, popierdala po świecie w habicie.
    • dlania Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 15:08
     tez o tym myslałam, pada w reportazu takie stwierdzenie - że adwokat nie porusza spraw doświadczeń życiowych ten bernadetty czy jak jej tam. I co z tego? Miliony ludzie maja trudne dzieciństwo i potrafią nie przelewac swojej frustracji na innych, bo od tego mają mózg, a ona ponoc jeszcze ma wiarę (ciekawe w co?)
  • fajtek_kot Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 20:54
   nie pomoże nam kara śmierci jeśli sędziowie będą zasadzac smieszne wyroki.nie dość że kk chroni takie lajdactwo to jeszcze państwo nie potrafi zadziałać.oj,wyslalabym ją do więzienia to by jej z doopy zrobili jesień średniowiecza.mimo jej podeszłego wieku .....
  • esofik Re: kurwy jedne pojebane 10.04.14, 21:36
   po co nas kk straszy pieklem, skoro sami takie piekło tworza na ziemi. Niech będą wiecznie potępieni.

   Nie wierzę, ze bóg istnieje I pozwala aby przez dziesięciolecia działy się takie straszne rzeczy.. I to komu? najsłabszym??
   A jeśli faktycznie bog istnieje I toleruje takich skurwysynów, którzy w jego imieniu wykonują wyroki boskie.. to daleko mu do milościwego i sprawiedliwego.. dziwny ten świat sad
  • zuzanka79 Re: kurwy jedne pojebane 12.04.14, 15:03
   ..." Jedna z zabrzańskich nauczycielek opowiada teraz, że gdy o procesie było już głośno, jej koleżanki z pokoju nauczycielskiego tak komentowały sprawę: "To konflikt wiary. Jestem katoliczką i nie będę donosić na siostry zakonne. Innym też odradzam"."...

   Ja też jestem katoliczką, moje dzieci chodziły i chodzą ( bo Iśka nadal) do katolickiego przedszkola prowadzonego przez zakonnice. Filip chodzi na religię, jeździ na obozo-rekolekcje, nawet kilkudniowe. Ale niech tylko doszłyby do mnie jakiekolwiek informacje na temat niewłaściwego traktowania któregoś z moich czy innych dzieci ( przez kogokolwiek zresztą) to rozpętałabym chyba piekło na ziemi. I miałabym w nosie co na to ksiądz, biskup, matka przełożona, prowincjał czy inni.
   "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili." (Mat 25:40) to tak po katolicku.
   A po niekatolicku: Godność człowieka jest najwyższą wartością. Człowieka. Każdego człowieka. A dzieci do tego MAJĄ BYĆ KOCHANE - z "automatu" im się ten przywilej należy. I nie można po prostu stać z boku i zasłaniać się wiarą, ideologią czy czymkolwiek. Wymaga to niestety wielkiej odwagi.
   Cóż, takich historii lub temu podobnych napisano już wiele. Ale stojąc z boku nie mamy gwarancji, że nie będą się zdarzały nadal czy to w kościele , szkole, domu czy za ścianą. Takie stanie z boku i patrzenie to współudział i przyzwolenie na zło.

   https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/zc/ma/pvku/nHCcjO9rMaZFnEGJrA.jpg
   "Forum to nie nazwa, a ludzie, którzy je tworzą" by beata132
   • andziulec Re: kurwy jedne pojebane 12.04.14, 20:11
    zuzanka79 napisała:
    > A po niekatolicku: Godność człowieka jest najwyższą wartością. Człowieka. Każd
    > ego człowieka. A dzieci do tego MAJĄ BYĆ KOCHANE - z "automatu" im się ten przy
    > wilej należy. I nie można po prostu stać z boku i zasłaniać się wiarą, ideologi
    > ą czy czymkolwiek. Wymaga to niestety wielkiej odwagi.
    > Cóż, takich historii lub temu podobnych napisano już wiele. Ale stojąc z boku n
    > ie mamy gwarancji, że nie będą się zdarzały nadal czy to w kościele , szkole, d
    > omu czy za ścianą. Takie stanie z boku i patrzenie to współudział i przyzwoleni
    > e na zło.

    Ament!
   • capa_negra Re: kurwy jedne pojebane 12.04.14, 21:28
    > "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich n
    > ajmniejszych, Mnieście uczynili." (Mat 25:40) to tak po katolicku.
    > A po niekatolicku: Godność człowieka jest najwyższą wartością. Człowieka. Każd
    > ego człowieka. A dzieci do tego MAJĄ BYĆ KOCHANE - z "automatu" im się ten przy
    > wilej należy. I nie można po prostu stać z boku i zasłaniać się wiarą, ideologi
    > ą czy czymkolwiek. Wymaga to niestety wielkiej odwagi.
    > Cóż, takich historii lub temu podobnych napisano już wiele. Ale stojąc z boku n
    > ie mamy gwarancji, że nie będą się zdarzały nadal czy to w kościele , szkole, d
    > omu czy za ścianą. Takie stanie z boku i patrzenie to współudział i przyzwoleni
    > e na zło.
    >

    Ja stara ateistka mogę się tylko z Tobą zgodzić, bo bez względu na to czy do zdefiniowania naszych postaw potrzebujemy boga czy nie najważniejsze jest być Człowiekiem, a krzywdzenie bezbronnych ( nie tylko dzieci) jest ober skurwysyństwem.
    --
    A weź ty takie rady, zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa czopek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka