Dodaj do ulubionych

poledwiczki wieprzowe-jak robicie?

15.10.14, 18:17
zakupilam dwie piekne poledwiczki i poprosze o wasze sposoby ich przyrzadzania,drogie kuchareczkismile

Obserwuj wątek
    • olinka20 Re: poledwiczki wieprzowe-jak robicie? 15.10.14, 18:49
      A jak lubisz?
      Ostatnio jedlismy tak:
      dyja.pl/index.php/blog/przepisy/368-poledwiczki-po-iberyjsku.html
      Albo:
      dyja.pl/index.php/blog/przepisy/295-salatka-z-poledwiczkami-wieprzowymi.htmlalbo
      dyja.pl/index.php/blog/przepisy/305-soba-z-cukinia-i-poledwica-wieprzowa.htmlalbo
      dyja.pl/index.php/blog/przepisy/102-poledwica-wieprzowa-w-pomidorach.html
      albo:
      dyja.pl/index.php/blog/przepisy/196-poledwica-wieprzowa-z-salsa-z-awokado.html
      albo:
      dyja.pl/index.php/blog/przepisy/176-poledwiczki-wieprzowe-z-makaronem-chinskim.html
      i na koniec:
      dyja.pl/index.php/blog/przepisy/213-poledwiczki-wieprzowe-w-sosie-czosnkowym.html
      Wszystkie potrawy jadłam, było pysznie smile
      --
      Mam odsmyczowe i odkuwetkowe zapalenie mózgu smilesmilesmilesmile
      • toffix Re: poledwiczki wieprzowe-jak robicie? 16.10.14, 12:21
        Przepraszam za powyższe. Jestem szybsza niż mój komputer.
        Polędwicę kroję w plastry, rozbijam delikatnie. Smażę szybko na gorącym oleju, dodaję cebulkę, gdy zmięknie dodaję śmietankę. Wtedy dopiero solę i pieprzę. Delikatnie odparowuję śmietankę i włala.
        Albo polędwicę w calości przyprawiam, obsmażam na gorącym oleju, a następnie dodaję pokrojone kwaśne jabłka i w tym duszę. nie wiem ile bo ja zwykle "na oko".
      • malgosiek2 Re: poledwiczki wieprzowe-jak robicie? 18.10.14, 21:14
        Ja robię tak.
        Lekko rozbijam smaruje musztardą, solę, pieprzę, posypuje granulowanym czosnkiem i nieco polewam kremem balsamicznym.
        Smażę na maśle.
        Ale, chyba się pokoszę i zrobię te z pomidorami smile
        Przepis jest bardzo zachęcający.
        --
        Zmęczyłam się czytaniem
        Zielono mi
        Zakątek Szczecińskich Mam
    • dziennik-niecodziennik Re: poledwiczki wieprzowe-jak robicie? 19.10.14, 00:11
      ja dzis robiłam gulaszyk. pokroic i podsmażyć cebulkę, wrzucic pokrojone polędwiczki, podsmażyc krótko razem, zalac wodą, dusic na małym ogniu. w trakcie duszenia, jak cebulka sie juz rozparzy, wrzucic pokrojone korniszonki i doprawic - dzis byl rozmaryn, majeranek i odrobina papryki. no i sol i pieprz ofkors.
      z kaszą, buraczkami i marchewką z jabłkiem.
      mało mi dna z garnkow nie wyżarli smile

--
      "(...)kieckę rzuciła, kazała do sklepu oddać. W sklepie nie przyjęli bo kod nie wszedł!" - "Kot wszędzie wejdzie..."
      Pietrek + Solejuk wink

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka