Dodaj do ulubionych

Zielarz i olejki.

14.01.14, 19:27
Cieszę się, że jest nowe forum, może coś z tego wyjdzie. Mam napisać o swoich doświadczeniach z olejkami. Ja olejki biorę już sporo ponad rok, póki co pomagają, likwidują objawy boreliozy, pozwalają na normalne bezbolesne i bezobjawowe życie. Jednak jak odstawiam to po jakimś czasie objawy wracają. Być może jest to prawda, że to ILADS hartuje bakterie i później już nie ma szans na wyjście z tego bagna. U mnie przynajmniej ta teoria sprawdza się w 100%. Ja próbuje różnych sposobów - olejków, nalewek, antybiotyków ciągle wszystko działa ale potem objawy wracają. O swoich doświadczeniach pisałem wielokrotnie na forum Borelioza. Jestem za tym aby szukać nowych sposobów - być może jakiś będzie skuteczny.
Obserwuj wątek
  • 1bernard1 Re: Zielarz i olejki. 25.05.14, 10:02
   Czy można prosić o jakieś uporządkowane podsumowanie leczenia jak i również bieżącą aktualizację wątku. Męczące jest czytanie trochę tutaj i trochę na forum borelioza.   • zielarz22 Re: Zielarz i olejki. 04.07.14, 07:47
    Pisałem w skasowanym wątku o sobie.
    Przypomnę kolejny raz - fitoterapia nie wyleczyła mnie. Po ILADS jak przypuszczam może być ciężko o wyleczenie. Przypuszczam, że teoria dr Nemo może być prawdziwa. ILADS zaburza naszą naturalną odporność i hartuje bakterie. Przypuszczalnie mam już biofilmy, podobnie jak każdy po ILADS.

    Jak się czuję i funkcjonuję - normalnie, czasem świetnie, chodzę po górach, pracuję fizycznie, czasem ciężko i długo, nie ma absolutnie żadnych problemów. Nic mnie nie boli, czasem leciutko głowa i serce, stawy w porządku, bez bóli. Wszystko jest ok, też neurologicznie, niestety tylko do momentu jak biorę fito. Jak odstawiam objawy niestety wszystkie wracają.

    Co biorę - 2-3 razy w roku doxy przez 6-9 dni, poźniej przestaje działać, poza tym fito a konkretnie różne nalewki i oczywiście olejki.
    Buhnera też brałem 3 czy 4 miesiące, wcześniej na początku rok ILADS, próbowałem wody utlenionej, ozonu. To wszystko działa, z różną siłą.
    • 1bernard1 Re: Zielarz i olejki. 05.07.14, 13:41
     Dziwne te SZYBKIE nawroty po odstawieniu olejków. Co na to dr Nemo?
     • zielarz22 Re: Zielarz i olejki. 06.07.14, 09:16
      A co on, czy dowolnie inny lekarz czy fitoterapeuta może na to powiedzieć.
      Jak masz biofilm to musiałbyś radykalnie zwiększyć dawki.
      Czytałem o badaniach które mówią, że przy biofilmie bakteryjnym trzeba by przynajmniej 100-krotnie zwiększyć dawkę abx aby zniszczyć biofilm.
      Cudów nie ma,na fito musiało by być podobnie. Ile razy zwiększyć dawki na fito to nie wie nikt bo przecież nie przeprowadza się badań.

      Szybkie nawroty? - jak ILADS stworzył Ci biofilm to zajrzyj na sąsiednie forum,czy spytaj po jakim czasie po odstawieniu abx ludzie mają nawroty- niektórzy piszą o godzinach, na fito przynajmniej przerwy są dłuższe.
  • karbo-med Re: Zielarz i olejki. 17.04.15, 16:46
   Polecam produkt BorelissPro, który stymuluje immunologię organizmu i łagodzi skutki ukąszeń kleszczy. Stworzony m.in. przez światowej sławy biologa, laureata nagrody "Eureka 2003", współtwórcę i szefa Instytutu Profilaktyki Zdrowia dr Kardasza (syna leśnika smile Produkt bezpieczny i w 100% naturalny, surowce pochodzą wyłącznie z upraw ekologicznych. Zalecana jest 3 miesięczna kuracja:
   Tekst linka
   • emsik7 Re: Zielarz i olejki. 17.04.15, 18:57
    Fajnie że jest coraz więcej różnych środków na boreliozę - cena BorelissPro jest akceptowalna i fajny jest jego skład smile
  • anetaborelka Re: Zielarz i olejki. 29.03.18, 14:02
   Leczę się olejkami eterycznymi już 5 miesiąc. Swoje doświadczenia oraz efekty terapii prowadzonej przez Olejkowego Zielarza opisałam na blogu - własne spostrzeżenia i odczucia potwierdziłam badaniami, które również tam zamieściłam. Wszystkich zainteresowanych terapią boreliozy i koinfekcji za pomocą olejków, zachęcam do lektury: wkreconawborelioze.wordpress.com/2018/03/28/olejki-eteryczne-w-leczeniu-boreliozy-i-koinfekcji/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka