Dodaj do ulubionych

Dlaczego atakuje się dr Nemo.

22.05.14, 15:55
Rzadko czytam treści w internecie, ale coraz częściej widzę niezbyt pochlebne wpisy o tej metodzie leczenia. Zastanawiam się co jest powodem?

Obserwuj wątek
  • emarlen5 Re: Dlaczego atakuje się dr Nemo. 22.05.14, 18:20
   Konkurencja smile
   Na głównym forum i ja doświadczyłam niewybrednych ataków pomimo, że sama się leczyłam. Powód - strach o rozjaśnienie ludziom w głowach, że bez antybiotyków można szybko i skutecznie poradzić sobie z boreliozą np. tzw chwastami, które nic nie kosztują gdy się je samemu zerwie.
   Olejki ok. 80 zł miesięcznie - jak to się ma do cen kuracji antybiotykowej i całym zapleczem z tym zwiazanym (badania, wizyty). Niektórzy piszą, ze jest to koszt od 1000 - 2500 miesięcznie !
   A co ciekawe, jest to i tak nieskuteczna terapia bo nie wybije wszystkich bakterii. Wcześniej czy później i tak chorzy przejdą na terapie alternatywne, chyba, że mają wyjątkowe zdrowie do brania antybiotyków latami i niezłe konto w banku.
   • zielarz22 Re: Dlaczego atakuje się dr Nemo. 23.05.14, 07:33
    Ja tam zauważyłem jedynie ataki na dr Nemo, nie na metodę, bo nie da się atakować czegoś co zabija bakterie. Ludziom przeszkadza jego incognito - większości ludzi pomaga już to jak widzi lekarza który potem zleca łykanie pigułek. Ataków na same olejki być nie może bo nie można sobie uszkodzić zdrowia po ich stosowaniu. W każdym przypadku na początku ludzie wierzą lekarzom widocznym fizycznie.

    Na forum borelioza doznają szoku gdy dowiadują się, że abx trzeba brać latami a w to, że smarując się olejkami można sobie pomóc to już kompletnie nikt nie wierzy. Normalne zawsze bardziej wierzysz lekarzowi którego widzisz. Większość myśli jak będę brał dużo abx to będę miał większą szansę na wyleczenie - nie ma się co dziwić ja sam tak myślałem. A jaki byłem dumny stosując ILADS. Im więcej środków na recepcie tym lepiej - tak myśli ogromna większość.

    90% ludzi nie wierzy w to, że olejki mają taką samą siłe działania jak abx, a w to, że jakieś smarowanie może przynieść efekty to już chyba 95% nie wierzy. Nie zmienimy przyzwyczajeń ludzkich
    • 1bernard1 Re: Dlaczego atakuje się dr Nemo. 23.05.14, 17:16
     W sumie to wątek założyłem niepotrzebnie bo to co pisze Zielarz22 i Emarlen5 jest oczywistością.

     Prześledziłem kilka wątków na ten temat i dochodzę do wniosku że głównym punktem konfliktu jest to że nie wiadomo kim jest ten człowiek. To na pewno by zachęciło setki osób do tej terapii szczególnie że wg. mnie jest to nieuleczalna choroba i celem jest dążenie do remisji.
     U mnie ona trwa choć kilka objawów zostało i wiem że prędzej czy później będzie pora wracać do jakiegoś leczenia smile

     Dlaczego nie da się napisać choć w kilku słowach nie o tożsamości ale o tym kim jest ten pan?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka