Dodaj do ulubionych

borelioza dobry neurolog- prosze o pomoc

19.02.15, 20:08
Witam wszystkich i z gory dziekuje za wszelkie wskazowki i porady.

Po krotce opisze moja historie. 4 miesiace temu zaczelam miec w nocy silne stany lekowe polaczone z dretwieniem i mrowieniem w konczynach i nie moglam spac. Mialam tez silne zawroty glowy. Cale cialo bylo zesztywniale i od czasu do czasu przechodzily mnie bolace prady. Zdarzaly sie dni gdy chwilami mialam wrazenie, ze zaraz sie przewroce albo dostane zawalu/udaru, dodatkowo dretwiejaca twarz, usta, jezyk. Wszystko pogarszalo sie po wypiciu alkoholu. Dodatkowo wydawalo mi sie, ze mam spiecia w glowie, towarzyszyly temu szumy uszne i wrazenie, ze nie moge wziac pelnego oddechu, w stanach napiecia nerwowego wystepuje porazenie nerwu twarzowego. Morfologia wyszla prawidlowo. Proba tezyczkowa wyszla ujemnie, mam niedobory witaminy D, ktore uzupelniam.
Ostatnio trafilam na trop boreliozy i koinfekcji. Na razie wstepnie robilam badanie biorezonansem, choc wiem, ze dla wielu osob nie jest to wiarygodne badanie, potwierdzilo sie, ze mam borelioze i kilka koinfekcji. LTT wyszlo mi na granicy- nie pokazujac aktywnej boreliozy, ale ze wskazaniami by powtorzyc badania. Obecnie mi polecono by prowokowac bakterie citroseptem i zrobic WB za 3 tygodnie.

Bede bardzo wdzieczna jesli ktos moglby mi poradzic gdzie w Warszawie moge zrobic WB bez Elisy i gdzie moge znalezc dobrego neurologa, ktory zna sie na boreliozie. Bardzo mi zalezy zeby proponowal tez inne opcje poza antybiotykami, bo slyszalam o nich wiele zlego. Najlepiej jesli to bylby lekarz, ktory wierzy w sile ziol i naturalne metody.

Moj adres prywatny to m_ala@interia.pl

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • jan440 Re: borelioza dobry neurolog- prosze o pomoc 20.02.15, 14:16
      Wygląda to jak borelioza z koinfekcjami z naciskiem na te ostatnie.
      Ja odradzam branie Citroseptu bo tylko pogorszy Twój stan.
      Jak nie chcesz brać antybiotyku a jednocześnie chcesz sprawdzić czy masz boreliozę to najlepiej spróbować olejków.
      Przeczytaj sobie poza tym rozdział Borelioza diagnozowanie na stronie drnemooils.com/
      W Warszawie będzie min.20 punktów gdzie można zrobić Elisę czy WB.
      Odnośnie lekarza - zejdź na ziemię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka