Dodaj do ulubionych

medycyna chińska

20.10.15, 20:53
Dzień dobry, czy macie jakieś doświadczenia z leczeniem u dr medycyny chińskiej ?
Obserwuj wątek
  • jan440 Re: medycyna chińska 20.10.15, 22:03
   Też jestem ciekawy.
   Mimo, że poważam TCM to jednak nie słyszałem o jakiś znaczących sukcesach w terapii boreliozy
  • slonisko1976 Re: medycyna chińska 21.10.15, 10:12
   Stosuję "terapię punktów spustowych" którą się "nauczyłam" z książki Clair Davies "Terapia punktów spustowych". Niestety ciężko jest to wykonać na sobie, bo to głównie na plecach się robi, ale na sobie można masować ręce
  • sayitnow Re: medycyna chińska 21.10.15, 11:51
   zetknęłam się z jedną osobą, która leczyła bb u lekarza TCM, z sukcesem. ja sama miałam podejście do tego, ale u innego lekarza, niestety nietrafione.
  • galena80 Re: medycyna chińska 26.01.16, 22:39
   Mam doświadczenia z boreliozą i akupunkturą (dr Richter). Oprócz terapii antybiotykowej u dra "klasycznego" leczę się u dr Richtera akupunkturą (to też lekarz naszej medycyny). Fantastycznie się uzupełniają te dwie ścieżki leczenia. Po pierwsze akupunktura wspomaga organizm przy antybiotykach - mam tak dobierane antybiotyki, żeby na zmianę dociążały serce, nerki i wątrobę. Nie mówię o tym nawet na zabiegach akupunktury. Dr Richter i tak diagnozuje to z pulsu i wspomaga pracę potrzebujących organów. Druga kwestia to sama borelioza - u mnie neuroborelioza. Akupunktura radzi sobie z paraliżem - lekarz, który prowadzi leczenie antybiotykami wielkokrotnie powtarzał, że nie mam już co liczyć na poprawę, a jednak. Wciąż stymulowane nerwy akupunkturą dr Richter powoduja, że poprawia się nadal, choć już nie tak mocno. To, co ważne - to wybór akupunkturzysty bo sa zupełnie odmienne techniki na rynku. Starochińska metoda jest zupełnie inna od tej, ktorej ucza się mongołowie i chińczycy. To moje trzecie podejście u akupunkturzysty - dwa pierwsze okazały się fiaskiem. Do dr Richtera trudno się dostać bo kolejki sa baardzo długie sad. Warto się jednak zapisać bo ma opinię jednego z najlepszych w Polsce. Jako jeden z nielicznych w Polsce w swoim gabinecie zajmuje się tylko akupunkturą i wykłada akupunkturę na Akademii. Niedługo dr Richter chce zacząc współprowadzić pacjentów z innymi akupunkturzystami, konsultując ich. Wtedy szybciej będzie można się doczekać wizyty. Ta akupunktura to dobra sprawa na boreliozę. Wspomaga odporność i odblokowuje przepływ energii, co w przypadku boreliozy jest szczególnie ważne, bo człowiek ciągle nie ma siły.
   • jan440 Re: medycyna chińska 27.01.16, 20:49
    Ciekawe rzeczy piszesz - o co chodzi z tym ? "mam tak dobierane an
    > tybiotyki, żeby na zmianę dociążały serce, nerki i wątrobę"

    Nie rozumiem dlaczego nie możesz liczyć na poprawę w zakresie paraliżu - jakiego?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka