Dodaj do ulubionych

Wyleczenie.

24.11.15, 09:00
Wczoraj dostałem list na który b.długo czekałem.

Spełniły się moje marzenia i dodatkowo wszelkie rozważania teoretyczno - praktyczne.
Chodzi o wyleczenie z boreliozy.

Przypomnę szybko jak to wygląda według klasycznej medycyny - bierzesz parę tygodni jeden czy dwa antybiotyki i potem masz robiony test (elisa). Gdy test dobrze wychodzi to jesteś zdrowy zupełnie niezależnie od posiadanych objawów. Jeśli są jakieś to jest to zespół poboreliozowy. Przy ILADS jest podobnie.

Dla mnie i dla wszystkich normalnych ludzi wyleczenie jest wtedy gdy ustępują wszelkie dolegliwości przypisywane boreliozie. Nie ma żadnego post lyme, jest tylko niewyleczona borelioza.

Ja zawsze marzyłem o czymś innym, o czymś do czego zawsze dążę ale nie zawsze się udaje - o takim pełnym de lege artis wyleczeniu, które dla mnie jest to wtedy gdy:
- znikają wszelkie i wszystkie objawy przypisywane boreliozie
- jest pełne wyleczenie według terapeuty
- jest pełne wyleczenie według pacjenta
- jest odniesienie i są zrobione testy, ale takie wiarygodne , nie Elisa czy WB
- występuje brak reakcji na olejki (nalewki zresztą też)

Niektórzy zdziwią się obecnością ostatniego punktu. Wyjaśnię dlaczego to tak ważny punkt. U mnie przy boreliozie wszystko zaczyna się i powinno kończyć na olejkach. Zaczynam od olejkowego testu na boreliozę. Ponieważ myślę, że chyba zastosowałem go już u 100 osób to myślę, że mam prawo pisać o skuteczności procentowej, praktycznej, nie teoretycznej. Otóż ten test sprawdza się przynajmniej w 90%. Zasadniczo powinienem napisać, że więcej bo nigdy mnie nie zawiódł. Jego interpretacja jest prosta, jasna i oczywista dla największego laika. Jeśli jesteś zdrowy i nie masz żadnego problemu bakteryjnego to nie masz żadnej reakcji na olejki. Jeśli masz boreliozę to albo przestaje Cię boleć albo (niestety najczęściej) następuje zdecydowane pogorszenie Twojego samopoczucia (herx). Wystarcza praktycznie zawsze zastosowanie tylko 5 olejków przez 10 dni.

Tak jak na początku odczuwasz działanie olejków to na końcu nigdy nie powinieneś czuć ich działania. To wszystko właśnie nastąpiło.

Opiszę przypadek pani J. napiszę jak wpisałem do kartoteki skrót z wywiadu: borelioza od 26 lat, kleszcz,rumień, fizycznie 5, psychicznie 6 (mam taką skalę 0-10 samopoczucia gdzie pacjent ocenia sam swój stan), normalne bóle, szumy uszne. Na początek próba 7 olejkami. Była reakcja, więc zaczęta terapia. Zaczęliśmy 7.7.2014, ostatnia paczka 16.09. 2015, 14 paczek praktycznie równo co 4 tygodnie.
Policzyłem dokładnie 156 olejków plus oczywiście płynne wyciągi ziołowe od wiosny tego roku.
Wiosną, latem stan już był bdb. Ostatnie olejki były brane w dawce 1 olejek/1 dzień. A jakie reakcje mogą być po dwukrotnie mniejszych dawkach to jest opisane w rozdziale Reakcje na mojej stronie. Zresztą główni uczestnicy forum to mają czy mieli jeszcze gorsze reakcje niż tam opisane. Uczciwie napiszę, że stan początkowy czy "startowy" na początku terapii oceniam jako dobry. Teraz zacytuję ostatni, wczorajszy list, nie chce dobrze pokazać tabelki z wynikami ale jest do odczytania:

"Witam
Dawno się do pana nie odzywałam.
Sprawozdanie ze stosowania olejków2GOT, 3TES,2GOS,100ml B1, 2TEO przy tym zestawie nie ma żadnej reakcji. Czasami pobolewa mnie lewa noga zwłaszcza jak dużo chodzę ale po spryskaniu 7 pałęcznikiem ból ustępuje. Jednka ten ból kolana nie jest taki dokuczliwy pojawia sie nagle trwa chwile i znika jest bardzo delikatny. Zrobiłam sobie przerwę w przyjmowaniu suplementów i olejków aby sprawdzić reakcje organizmu. Czuję sie dobrze. Jednka pozostało delikatne potrząsanie głową czasami zanika.

Zrobiłam sobie badanie LTT i brałam cistosept dwa tygodnie przez badaniem. Mówił pan wcześniej ze niewolno go wogóle zażywać ale przed tym badaniem musiałam go zażyc a mówię "raz kozie śmierć". Badanie LTT mialam robione 3 razy w życiu. W 2011r przed leczeniem ILADS poźniej w 2014r czerwiec po zakończeniu ILADS i teraz po olejkach.Oto wyniki
Wartość prawidłowa Wynik z 15.11. 2011r. Wynik z 12.06 2014r. Wynik z 10.11 2015r.
Borerelia afzelii Poniżej 2 9,3 9,5 1,7
Borrelia sensu stricto Poniżej 2 5,2 6,3 1,5
Borelia garinii Poniżej 2 5,1 6,1 1,7
Borrelia OspC Poniżej 2 7,0 2,2 1,8
Kontrola dodatnia (antygen)Powyżej 3 69,9 36,8 11,0
Kontrola mitrogenu (PWM) Powyżej 8 71,9 33,8 27,0

Komentarz (labu) Badanie nie wykazało dodatniej reakcji na antygeny Borrelia. Powyższy wynik zaprzecza istnieniu aktywnej infekcji Borrelia w momencie wykonania badania.

Jednka pomimo braku objawów i wynik ujemny chciałabym jeszcze stosować olejki przez jakiś czas. Proszę o zestaw dobranie według własnego uznania i proszę doliczyć 7 pałęcznika. Pozdrawiam "

Życzę wszystkim aby każdy mógł kiedyś taki list wysłać.
Obserwuj wątek
  • jan440 Re: Wyleczenie. 01.12.15, 09:45
   Spytano mnie na ile wiarygodne jest to co piszę o wyleczeniu.
   Czy te teksty o reakcjach na mojej stronie są prawdziwe.

   Ja już parokrotnie o tym pisałem, powtórzę kolejny raz.
   Ja nie mogę być wiarygodny na 80 czy 90% tylko muszę być przejrzysty w 100%.
   Ja absolutnie nie widzę problemu z tym aby osoba godna zaufania mogła się zapoznać z tym co do mnie piszą ludzie i jak opisują swoje reakcje.

   Dla mnie tajemnica danych osobowych to święta rzecz podobnie jak to, że sam nigdy do nikogo nie piszę i od 5 lat tylko i wyłącznie odpowiadam na listy do mnie kierowane.

   Osoba godna zaufanie dla mnie to osoby wykonujące zawód zaufania publicznego czyli dowolny lekarz, sędzia, duchowny dowolnego wyznania.

   Jeśli taka osoba zobowiąże się do zachowania tajemnicy danych osobowych i wystąpi pod własnym nazwiskiem to może się zapoznać z moją korespondencją i napisać stosowną opinie.

   Ja jak piszę cytuję to znaczy, że w danym tekście nie jest dodana nawet litera czy przecinek.
   • laki1977 Re: Wyleczenie. 09.12.15, 10:45
    Podaj proszę adres swojej strony www. Dziękuję
  • slonisko1976 Re: Wyleczenie. 02.12.15, 07:50
   Czy olejkami, czy nie olejkami, ważne żeby się cofało, nie rozumiem za bardzo krytykantów, którzy nie chcą próbować i wypowiadają swoje zdanie bez spróbowania na własnej skórze.
   • jan440 Re: Wyleczenie. 02.12.15, 19:23
    To jest właśnie najciekawsze, nie stosował a wie.
    Gdyby jeszcze brak było podstaw teoretycznych ale wszystkie badania naukowe mówią jednoznacznie - olejki zabijają bakterie
  • adrian_fenig Re: Wyleczenie. 08.12.15, 15:38
   Witam,
   Gratuluję sukcesu terapeutycznego.

   Chciałem jeszcze dodać kilka zdań na temat sprawdzenia, czy choroby już nie ma. Moja lekarz ILADS opowiadała mi, że jak się samodzielnie leczyła na boreliozę, to po domniemanym wyleczeniu przetestowała swój organizm. Robiła to w ten sposób, że pracowała całą noc. Po kilku takich posiadówkach bez snu przez całą dobę, objawy nie wróciły. Uznała, że jak po ekstremalnym wysiłku objawy nie wracają, to może się uznać za wyleczoną.
   • jan440 Re: Wyleczenie. 08.12.15, 20:38
    Przekażę to pani J.

    Sposób ciekawy i oryginalny ale wydaje mi się nie dla każdego, nie każdy da radę, nawet zdrowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka