Dodaj do ulubionych

Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej

27.06.14, 11:16
Zdolność kredytowa powstaje powstaje w wiele sposobów. Jest to pewna sytuacja finansowa, w której jesteśmy wiarygodni w oczach banku. Na zdolność składa się zarówno to ile zarabiamy jaki nasza poprzednia historia kredytowa. Jeśli nie ma udokumentowanych zarobków lub istnieją zaległości w spłacie innych kredytów to zdolności klient nie ma.

Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej? W bardzo wielu miejscach. Hitem ostatnich czasów jest pewien brytyjski bank, który ma w swojej ofercie pożyczki gotówkowe oraz karty kredytowe. Można jedną z tych opcji otrzymać bez historii kredytowej i nawet z negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).

Otrzymaj taką kartę tutaj: faraon24.pl/pozyczki-internetowe/vanquis

Lub wybierz z listy podobnych propozycji faraon24.pl/pozyczki

[b]Zalety:[/b]
Dostępność przez Internet
Konkurencyjne oprocentowanie
Szybki proces

[b]Wady:[/b]
Tylko kilka tysięcy zł
Bardzo duże zadłużenie jest dyskwalifikujące

Forum jakie odwiedziliśmy, dość popularne, potwierdziło w 100 procentach, że Vanquis daje karty nawet osobą ze zdolnością eliminującą z oferty pozostałych banków. Nie musi to być karta, może to być kredyt gotówkowy z przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe.

[b]Rola zaświadczeń w bankowości[/b]

Kredyt gotówkowy jest uwarunkowany wieloma czynnikami, są nimi ustawy, wewnętrzne regulaminy, poszczególne umowy z klientami. Ustawy i regulaminy determinują wymóg badania zdolności kredytowej. Zalicza się do tego sprawdzanie BIKu oraz żądanie przedstawienia dokumentów dochodowych. Banki elastycznie podchodzą do materii dokumentów dochodowych, co jest istotne to, że właściwe udokumentowanie dochodów. Może to być dokument podatkowy PIT, zaświadczenie z księgowości z zakładu pracy, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub kontrakt W standardowej procedurze dyskwalifikowani są klienci, którzy pracują bez umowy. Niektórzy spośród takich klientów istnieje coś takiego jak kredyt na wyciąg z konta. Zasilany rachunek równa się kredyt online bez dokumentów.
Obserwuj wątek
   • adam.rower 2019 Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej 02.03.19, 11:53
    Temat bardzo gorący szczególnie, że od lipca 2019 zostanie wprowadzone nowe 500+

    ▪ Po pierwsze:

    domyślnie kredyt udzielany jest przez bank ale to tylko tak formalnie rozróżnia się od pożyczki
    w banku bez zdolności kredytowej - jak wynika z nazwy - nie ma szans bo
    - sprawdzany BIK
    - sprawdzany KRD
    - wiele banków sprawdza inne BIG jak Infomonitor a nawet KBIG typowy przy chwilówkach

    ▪ Po drugie:
    bez zdolności kredytowej nawet pożyczki pozabankowej się nie dostanie, zawsze musi być jakiś zastaw

    bo to zastaw lub żyrant jest zamiennikiem zdolności kredytowej

    Nowy program rządowy "500+ na pierwsze dziecko" na pewno zdolność kredytową podniesię bardzo. Dla opozycji jest to cios bo musza to przebić a zdolność kredytowa jest dla Polaków bardzo ważna. Każdy chce na coś kredyt a te 500+ pomoże.
  • potwierdzony Re: Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej 13.07.14, 08:22
   Tej kredytowej owszem ale finansowa zdolność i wiarygodność musi być. Po to jest system potwierdzania tożsamości przez rachunek bankowy i to jeszcze przesiewa tych co mają debet bo i tak nie zrobią tego przelewu nawet 0,01 PLN.

   Ale faktycznie dobra jest ta lista z Faraon24. Większość nie sprawdza BIK a część nawet jest jawnie bez ERIF. KRD już jest przeważnie sprawdzany ale jak ma się <200 PLN tam wylistowane to sądzę, że można spokojnie składać wniosek.
  • w0jt Re: Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej 14.07.14, 07:32
   Mam za sobą długi research. Wynik jego jest następujący: bez problemu!

   Wskazany wcześniej bank brytyjski działający w polsce wprawdzie bada zdolność ale przymyka na nią oczko. Sami w prospektach podają, że można spokojnie składać wniosek jeśli ma spaprany BIK.

   Gdzieś w tym forum ogłaszał się ich przedstawiciel, jeśli dobrze pamiętam to nazywał się Piotrek Gosiewicz.

   No i jeszcze jest cała lista Faraon24 gdzie 90 procent ofert spełnia takie wymagania.
  • stafansiolowski Re: Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej 18.07.14, 07:35
   Otóż pytanie samo w sobie zawiera niuans merytoryczny. Jeśli pytanie dotyczyło by pożyczki to już inna sprawa. Kredyty są dostępne w bankach a te mają wprost ustawowy i pośrednio przez rekomendacje KNF obowiązek badania zdolności klienta.

   W założeniu ustawodawcy chodziło o to aby klient, którego na coś nie stać nie dostał tego bo to ryzyko nie tylko dla niego samego ale również dla gospodarki krajowej. Bank zawsze wyjdzie na swoje ale jeśli bank odprowadza swój dochód za granicę to czerpiąc zysk z bankructwa Polaka nie daje Polsce nic a tylko zabiera bo temu Polakowi trzeba potem zasiłki wypłacać, opiekować się nim, wsadzić do więzienia po tym jak okradnie żabkę z jedzenia na które go już nie stać etc.

   Brak zarobków może tylko w jednym przypadku być usprawiedliwiony w kontekście pożyczania. Tylko jeśli pożyczka będzie miała na celu aktywizację zawodową. Aktywizacja spowoduje, że zacznie się posiadać własne pieniądze i koło dalej się kręci.

   Jest sporo dobrych rozwiązań a najlepsze są bezpłatne oferty parabankowe. Brzmi to podejrzanie ale to sprawdzone promocyjne pozycje, które faktycznie są na Faraon24.
  • 101lulilaj90 Re: Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej 21.01.20, 12:05
   Takich możliwości nie spotyka się zbyt często. Trzeba wiedzieć gdzie szukać, jeśli chce ktoś otrzymać pożyczkę bez BIK-u. O tym, czy taka pożyczka jest w ogóle realna, mówi artykuł na stronie www.advans.pl/jak-dostac-kredyt-pozyczke-bez-bik/ który z pewnością zainteresuje każdego kredytobiorcę, mającym problem z zapleczem finansowym.
  • sima.paluch Re: Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej 05.02.20, 11:02
   " Bez BIK/BIG/KRD z komornikiem minimalny limit 1000 zł - 45 Dni bez odsetek potem 4% w Skali miesiąca ( za każde 100 zł opłata miesięczna to 4 zł, jeżeli nie spłaciliśmy karty w terminie. do weryfikacji potrzebna jest złotówka, którą zwracają w ten sam dzień.
   www.twisto.pl/rejestracja/?promo=XQG48O7

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka