Dodaj do ulubionych

Zweryfikowane kredyty bez BAZ online

02.07.14, 19:09
Bez BAZ? To możliwe! Takich propozycji jest kilka. Oczywiście chodzi o:

 Bazę BIK – Biuro Informacji Kredytowej S.A.
 Bazę KRD – Krajowy Rejestr Długów
 Bazę ERIF – Rejestr dłużników
 Inne bazy BIK – Biuro Informacji Gospodarczej

» Indeks zweryfikowanych ofert : » faraon24.pl/pozyczki

Najlepsze to takie, których kwota sięga paru tysięcy. Z taką sumą można już bardzo wiele zrobić. Niektórzy potrzebują kredytów bez baz w celach konsolidacyjnych a inni po prostu potrzebują na bieżące wydatki.

[b]Konsolidacja[/b]

Zdarza się, że ktoś ma wiele kredytów w tym samym czasie. Co miesiąc płaci parę różnych rat w różnych bankach. Rozwiązaniem w normalnej sytuacji jest kredyt konsolidacyjny. Ale jeśli jesteśmy wylistowani z negatywnym scoringiem w BIK to nie ma szans. Scoring to ocena punktowa a wylistowanie w innych rejestrach niż BIK oznacza, że mamy już długi na dobre. BAZA BIK to jeszcze nic strasznego, są tam wszystkie kredyty i pożyczki z banków normalnych, spółdzielczych i SKOKów. Minusy pojawiają się dopiero po 90 dniach od zaprzestania spłacania któregoś z kredytów. Konsolidacja bez BIK choć często oferowana przez różne firmy jest de facto nieosiągalna. Pozabankowa konsolidacja bez BIK owszem ale tylko do paru tysięcy.

W konsolidacji bez BAZ chodzi przede wszystkim o możliwość zaciągnięcia kolejnego kredytu, tym razem bankowego konsolidacyjnego, dzięki któremu raty będą niższe. Jeśli zalega się już z ratami powyżej 90 dni to trzeba wziąć pożyczkę pozabankową, spłacić wszystko co jest wylistowane w BIKU i wtedy będzie dopiero przeprowadzona procedura czyszczenia bazy.

[b]Konsumpcja[/b]

Niektórzy po prostu powzięli taką strategię, że unikać chcą spłaty kredytów bankowych ale chcą pożyczać. Tak naprawdę pożyczkodawcę obchodzą tylko dwie rzeczy i żadną z nich nie jest nasze podejście do spłacania wcześniejszych kredytów w obcych im bankach. Pierwsza rzecz to spłata pożyczki – jeśli wydamy się wystarczająco wiarygodni, że akurat tą pożyczkę pozabankową bez którejś z BAZ spłacimy to umowa zostanie zawarta. Druga rzecz to prawdopodobieństwo odzyskania pieniędzy w przypadku braku spłaty. Brak spłaty jest zakładany ponieważ z założenia to są pożyczki wysokiego ryzyka. Tu jest ważna windykacja i wiedza pożyczkodawcy o pożyczkobiorcy o tym co można mu „zwindykować” w razie takiej potrzeby.
Obserwuj wątek
  • arkadiuszlewandowski Re: Zweryfikowane kredyty bez BAZ online 03.07.14, 07:13
   Wprawdzie brakuje trochę na liście Faraon24 zapisu, czy jeśli dostęp do baz jest ustanawiany to czy liczba w liczbę się to bierze pod uwagę. Mianowicie interesuje mnie przede wszystkim czy każdy bank identycznie podchodzi do historii kredytowej i czy każdy sprawdza bazę KRD bo to, że BIK leci to wiemy z ustawy :)

   Na każdej stronie pożyczkodawcy brakuje takich informacji. Nie jest to żadna tajemnica a pomogła by wielu osobom zaoszczędzić czas.

   Tak zaoszczędzony czas przełożyłby się wprost na wzrost PKB na czym powinno legislatorom zależeć a to oni trzymają w rękach KNF, który wydaje odpowiednie rekomendacje instytucjom finansowym.

   [video]https://www.youtube.com/watch?v=AnTVYqNj_NU;;AnTVYqNj_NU;;http://i1.ytimg.com/vi/AnTVYqNj_NU/default.jpg;;Platforma Kredytowa- kredyt ONLINE[/video]
   A to jest platforma kredytów online banku Idea. Jako anegdotę podam, że raz byłem w firmie Tax Care, która sprzedaje produkty Idea Banku i wypytując dalej o ich ofertę dowiedziałem się, że już nie ma żadnych funduszy unijnych, skończyły się, nie wiadomo kiedy będą, wszystko co online jest napisane na www to nieaktualne i że nie ma po co iść do ich oddziału. Tylko kredyt proponowano. Następnego dnia dostaję na maila reklamę, że ostatnia szansa na fundusze unijne w Idea. Dzwonie i okazuje się, że są. Pani z Ta Care tak bardzo chciała prowizję, że kłamała przez godzinę aby tylko nie iść bezpośrednio do Idea i żeby u niej kredyt niby internetowy ale w oddziale wziąć.
   • zweryfikowano Re: Zweryfikowane kredyty bez BAZ online 23.05.16, 08:23
    Taką mają pracę. Pewne jak w banku skończyło się kiedy wyrosło się z pieluch. Obietnice itp nie mają żadnego znaczenia. To co się liczy to $$$ i większość zrobi bardzo dużo aby je przejąć.
   • adam_login Re: Zweryfikowane kredyty bez BAZ online 15.07.17, 07:43
    Każdy bank inaczej ale według tych samych praw.
  • swiatnelewek Re: Zweryfikowane kredyty bez BAZ online 22.07.17, 05:30
   Dodam od siebie, że większej listy nie ma dlatego ją polecam. tylko faraon24
  • pawelsienko312 Re: Zweryfikowane kredyty bez BAZ online 24.07.17, 13:46
   Tutaj pozyczka bez baz pawelsienko3.produktyfinansowe.pl/e/lead/1642/?source=lt

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka