Dodaj do ulubionych

Pożyczka dla bezrobotnych

10.07.14, 19:56
14% osób w wieku produkcyjnym jest bezrobotnych i zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy. Oni wszyscy również potrzebują pożyczki i mogą ją dostać bez żadnego problemu. Propozycji jest wiele a najwięcej z nich jest na Faraon24.

Adres www »»» faraon24.pl/pozyczki

Jest ponad 40 pozycji, z których mogą z powodzeniem skorzystać osoby bez zaświadczeń o zarobkach. Wśród 40 jest aż 9 propozycji zupełnie nieoprocentowanych. To bardzo dobra wiadomość a zarazem idealne rozwiązanie. To oczywiste, że każdy dług trzeba spłacić do ostatniego grosza. Sytuacja jest o wiele łatwiejsza jeśli trafimy na bezpłatną ofertę a jest ich 9 sztuk.

Każdy kto posiada informacje o innych dobrych usługach finansowych koniecznie musi dodać swoje typy w odpowiedzi. Rozpoczęcie odpowiedzi jest proste i nie wymaga zalogowania do swojego konta.
Obserwuj wątek
  • potwierdzony Re: Pożyczka dla bezrobotnych 13.07.14, 17:07
   Osoby bezrobotne nie powinny mieć dostępu do pożyczek. Takie finansowanie powinno być zarezerwowany tylko dla tych, którzy mają plan spłaty przygotowany wcześniej. Jak ktoś nie potrafi sobie pracy znaleźć czy sam jej wymyślić to pożyczki też nie spłaci.

   Bezrobotni to lenie patentowe i taka jest prawda. Żałosne tłumaczenia, że nie ma pracy, jest ciężko itp... co to ma być? Pracy jest mnóstwo tylko się nie chce. Taki studencik z magistrem chce od razu prezesem być a nie rowy kopać. A jest tak, że wpierw trzeba parę lat rowy pokopać i potem z doświadczeniem ruszyć dalej do operowania koparki (taki przykład).

   Był na rozmowie u mnie taki jeden studenciak, chwalił się, że miał stypendium, same piątki, cud miód. Nawet papier z mensy pokazał, że zdał egzamin i jest w elicie najinteligentniejszych. Kiedy zapytałem go co potrafi robić to jąkał się tylko bo nigdzie nigdy nie pracował... Po dłoniach widać było, że nawet młotka w życiu nie trzymał a u mnie chciał być od razu inżynierem produkcji.
  • zaakceptowany Re: Pożyczka dla bezrobotnych 26.06.16, 06:15
   Bycie bezrobotnym wcale nie musi oznaczać braku możliwości zaciągnięcia długu. Często jest tak, że te 14% to jest po prostu szara strefa do której nie wlicza się pracujących na czarno a jest ich mnóstwo, nie wlicza się zbieraczy złomu a część z nich żyje dość normalnie i ma rodziny. Bezrobotni to również często studenci, którzy pracują bez umów o pracę i nawet bez umów zlecenie - często tak jest w sklepach w galeriach handlowych, że zatrudnia się na miesiąc bez papierów bo niby szkoda czasu na formalności. Ten miesiąc ma być na sprawdzenie jak sobie człowiek radzi a już przed upływem tego miesiąca rezerwuje się kolejnego studenta w ten sam schemat i wywala poprzedniego z powodu rzekomego nie radzenia sobie. W ten sposób mnóstwo sklepów franczyzowych postępuje żeby zmniejszyć koszty działalności gospodarczej kosztem jeszcze niedoświadczonych studentów. Takie nasze ciche niewolnictwo. Ale ci ludzie zarabiają i mają często też regularne dochody pozwalające na spłatę chwilówki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka