Dodaj do ulubionych

Pożyczki jak narkotyk?

24.09.14, 16:30
Przeczytajcie ten tekst: finanseokay.pl/ostatnio-napisane/item/194-pozyczki-jak-narkotyk
Obserwuj wątek
  • xbroker Re: Pożyczki jak narkotyk? 15.10.14, 18:17
   Kilka lat temu,na spotkaniu biznesowym dużego banku polskiego do uczestników prelegent zadał pytanie: Czy wiedzą Państwo, jaka instytucja finansowa ma najwięcej klientów kredytowych w Polsce ? Z sali zaczęły padać nazwy wszystkich największych banków. Taki banki...., taki bank... Niestety nie (i tu wymienił nazwę pozabankowej firmy pożyczkowej). Sala zamarła. Bankowcy nie wierzyli co usłyszeli.
   Dzisiaj można zobaczyć co się dzieje na rynku
   kredytytop.pl/parabanki-kontra-banki-kto-wygrywa-2/
  • hiekws Re: Pożyczki jak narkotyk? 23.12.14, 01:40
   Darmowe pożyczki na święta twojakasa.com.pl/finanse/?p=1232
   Ranking 40 pożyczek na dowód. 14 firm oferuje darmowe pożyczki . Pieniądze w większości można mieć przez internet w ciągu kilku godzin, a nawet 15 minut więcej na twojakasa.com.pl/finanse/pozyczki/pozyczki.html

   ***Uwaga***

   Potrzebujesz pilnie pieniędzy lub znasz kogoś kto chce zarobić w jeden dzień nawet ponad 1000 zł bez wkładu własnego i polecania. et w godzinę z 500 zł lub nawet 1000. Tu możesz też zarabiać bez ograniczeń ! przez internet.
   lub pilnie potrzebuje np. gotówki to prześlij mu tę stronę: twojakasa.com.pl/darmowa
   Takie możliwości daje branża finansowa i jest to prawdopodobnie najlepszy sposób na zarobienie pieniędzy w Polsce przez internet. Jeśli twój klient nie może spłacić dlugu to wyślij mu ten sposób, a dodatkowo możesz na tym zarabiać!
   Więcej też na bankwmlm@gmail.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka