Dodaj do ulubionych

Pozyczka w optimie warto czy nie??

12.03.15, 13:14
Witam szukałem pożyczki na kilka miesięcy na 2 tys zł na dowód bez zbędnych formalności i natknąłem się na ofertę optimy katalog-finanse.jimdo.com/pozyczki/pozyczki-z-obs%C5%82uga-domowa/optima-pozyczka-z-dostwa-do-domu/
tylko ze jak kiedyś mieszkałem w poznaniu to koledzy brali jeden chwalił drugi przeklinał to podobno taki drugi Provident.Tylko ze do domu przychodzi kurier z umową i sianem

warto brać ta pozyczke czy nie?? macie jakieś doświadczenie z ta firma
Obserwuj wątek
    • doradca_bankowy Re: Pozyczka w optimie warto czy nie?? 24.06.15, 14:03
      poczytaj na forum
      www.forum-kredytowe.pl/f160/pozyczka-w-optima-s-prosze-o-opinie-59550.html
      i sam zdecyduj
    • wojtasek105 Re: Pozyczka w optimie warto czy nie?? 20.07.16, 11:34
      Ci, którzy negatywnie się wypowiadają, nie potrafili chyba spłacić takiego kredytu. Polecam Profi Credit, żadnych problemów, niskie oprocentowanie i pieniądze szybko na koncie.
    • michajlow1982 Re: Pozyczka w optimie warto czy nie?? 04.08.16, 13:03
      można też poszukać promocji w różnych chwilówkach które pierwszą pożyczkę dają bez opłat, są takie moją koleżankę kiedyś przycisnęło i taka wzięła i faktycznie oddała tylko kwotę główną, to tak aby uzależnić zapewne :) ale dobre
    • kuukusia Re: Pozyczka w optimie warto czy nie?? 05.08.16, 13:03
      Pożyczałem od wielu firm ale Profi Credit chyba najbardziej mi przypadł do gustu, bo wystarczy mieć tylko dowód żeby dostać duże pieniądze. Terminy spłat są bardzo wygodne.
    • kuukusia Re: Pozyczka w optimie warto czy nie?? 12.08.16, 13:24
      Ja pożyczam tylko od zaufanej firmy czyli Profi Credit. Mają niskie oprocentowanie pożyczki i wygodne terminy spłaty. Myślę, że to jedna z niewielu tak uczciwych firm na polskim rynku. Z nimi na pewno nie popadniesz w długi.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka