Dodaj do ulubionych

Pożyczka od osoby prywatnej

16.06.15, 15:41
Czy istnieją pożyczki od osób prywatnych? Czy są dostępne przez Internet?
W sieci istnieje wiele ofert kredytowych od osób prywatnych. Jednak często zdarzają się pseudo oferty w których rzekomy pożyczkodawca próbuje nas oszukać, np. żądając zaliczki przed udzieleniem pożyczki. Warto pamiętać aby nigdy nie wpłacać żadnych kwot, przecież pożyczkodawca może sobie odliczyć prowizję od kredytu. W miarę bezpiecznym sposobem jest korzystanie z systemów pożyczek społecznościowych, gdzie zarówno pożyczkodawcy jak i pożyczkobiorcy są weryfikowani i wszystko odbywa się na określonych zasadach.
minipozyczka.produktyfinansowe.pl/pozyczki-spoecznosciowe.html
Jednak można znaleźć również wiele ogłoszeń w Internecie, warto wtedy zawrzeć umowę w formie pisemnej, raczej unikać podpisywania weksli.
Jeśli chcesz porozmawiać z innymi na temat pożyczek prywatnych proponuję:
www.pozyczka.fora.pl/pozyczki-prywatne,8/
Znajdziesz tam również gotowe oferty takich pożyczek. Jednak zawsze pamiętaj o środkach bezpieczeństwa. Nieznajomym nie podawaj za dużo danych osobowych.
Obserwuj wątek
  • daria_80 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 18.06.15, 17:19
   Sprawdzałam temat pożyczek od osób prywatnych. Niestety jest z tym sporo zachodu a bezpieczeństwo transakcji nie jest takie oczywiste. Kredyty bankowe czy szybkie pożyczki pozabankowe są wg mnie dużo lepszym i przede wszystkim dużo bardziej wiarygodnym rozwiązaniem (nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydają się trochę droższe).

   Dobry ranking jest np. tutaj:

   epozabankowe.pl/pozyczki-ranking/
  • doradca_bankowy Re: Pożyczka od osoby prywatnej 24.06.15, 13:57
   Polecam specjalistyczny serwis na ten temat
   www.pozyczkaprywatna.pl/
  • karolina9112 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 04.10.15, 06:11
   Takich stron narobiło się teraz więcej.
   Można zajrzeć i tutaj:
   pozyczka-prywatna.pl.tl/
   • ppozyczki Re: Pożyczka od osoby prywatnej 27.02.16, 23:27
    Zapraszam na e-forsa.pl z darmowymi pożyczkami
  • ppozyczki Re: Pożyczka od osoby prywatnej 15.05.16, 17:55
   Zapraszamy do Centrum Produktów Finansowych
   sos.produktyfinansowe.pl
  • kret.strefa.pl Re: Pożyczka od osoby prywatnej 22.10.16, 12:57
   Jeśli chodzi o pożyczki społecznościowe, to cały wybór wraz z promocjami masz tutaj:
   www.naszakobieca.strefa.pl/pozyczki_spolecznosciowe.html
  • automaniana Re: Pożyczka od osoby prywatnej 11.11.16, 21:02
   Pożyczki społecznościowe faktycznie się w Polsce rozkręciły. W porównaniu z pożyczkami "prywatnymi" są bezpeczniejsze bo stoją za nimi porządnie już przygotowane do tego serwisy, a wszystko jest obwarowane regulaminem i prawem.
   W tej chwili kojarzę trzy mocne serwisy z takimi pożcyzkami - to są kokos.pl, emonero.pl i finansowo.pl
   W takich pożyczkach można być i "inwestorem" i "pożyczającym" - i to właściwie teoretycznie jednocześnie ;) ;) (no ale kto pożycza od innych jak ma nadmiar albo pożycza innym jak sam potrzebuje kasy? ;) ;)
   Ze strony pożyczkobiorcy to bywa różnie zorganiozwane - czasem wystawiasz taką jakby "aukcję" że chcesz pożyczyć i czekasz aż znajdą się ludzie którzy chcą ci udzielić pożyczki. Może to być jedna osoba, a może być wiele które po kawałku ci pożyczą. Tak jest na kokosie
   A w niektórych firmach twoja pożyczka jest zestawiana automatycznie z tego co wpłącają inwestujący - nie czekasz na wynik "aukcji". Tak jest np. w emonero.pl - na twoja pożyczkę typu 1000 zł skłąda się ze 100 osób po kawałku - ich pieniądze są przeznaczane na twoją pożyczkę z automatu. No i wtedy to masz 100 umów mikropożyczek (oj lepiej spłacić niż wkurzyć 100 osób ;) ;) ;)
   Generalnie to nie jest też tak ze pożyczki społecznościowe djaa każdemu bo wszystkie te firmy jakoś sprawdzają wnioskodawców czy nie mają gdzieś już pożyczek nabranych. Według mnie to bardzo fajna opcja dla tych co inwestują, a trochę mniej fajna dla tych co chcą pożyczyć bo to nie są tańsze pożyczki zdecydowanie niż w banku. Ale często łatwiej dostępne jednak więc jak ktoś potrzebuje to można mu to polecić
   • marekwisniewski Re: Pożyczka od osoby prywatnej 11.11.16, 21:31
    automaniana napisal
    > - na twoja pożyczkę typu 1000 zł skłąda się ze 100 osób po kawałku - ich pienią
    > dze są przeznaczane na twoją pożyczkę z automatu. No i wtedy to masz 100 umów m
    > ikropożyczek (oj lepiej spłacić niż wkurzyć 100 osób ;) ;) ;)

    Ale jak to , mam 100 takich papierków ż każdym podpisanych? I jak wplacam 100 złotych to każdemu np. Po zlotowce oddaje czy jeden dostaje swoją kasę bo jest jakaś kolejka?

  • olaf_o Re: Pożyczka od osoby prywatnej 12.11.16, 16:51
   Zapraszam na witrynę e-pozyczkomania.pl/. Porównywarka najlepszych chwilówek w internecie. Istnieje również szansa na pożyczkę dla osób zadłużonych.

   Pozdrawiam!
  • carter058 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 20.11.16, 03:05
   POŻYCZYĆ! POŻYCZYĆ!! POŻYCZYĆ!!! APLIKUJ TERAZ..
   Chcesz wsparcie pilne pożyczki, lecz są roztrząsania powodu niskich ocenę kredytową? Generalnie kredyty są pożyczane przez dostawcę pożyczki, jeśli ocenę kredytową są korzystne. Ale dla kredytodawców 1 godzinę no credit check pożyczki to naprawdę nie ma znaczenia, czy są oznaczone w złych kredytów. Bez weryfikacji kredytowej pieniądze pożyczka zostanie wydany tutaj przez dostawcę pożyczki. Zatem tutaj, czy jesteś w dobrej lub złej sytuacji kredytowej, które absolutnie nie dotyczą swoje szanse na uzyskanie odpowiedniego pomoc pieniężną od kredytodawców.

   Z wyłączeniem klauzuli kontroli kredytowej, teraz stało się możliwe dla kredytobiorców skazy zaległości, defaults, upadłości, upadłości, wykluczenia, nieodebranych płatności, opóźnienia w płatnościach itp skorzystać potrzebne pieniądze pożyczki w tak krótkim czasie. W ciągu godziny od stosowania będą dostarczane tutaj z poszukiwanych sumy kredytu. Więc tutaj otrzymujesz podwójną korzyść szybkiego pozyskania gotówki i zwolnienia z poniżających kontroli kredytowej.

   1 godzina żadne pożyczki kredytowej sprawdzić zapożyczone z nas (GOLDLIFE) mogą być wykorzystywane do wielu potrzeb, które obejmują:
   * Kredyty samochodowe na zakup pojazdów,
   * Kredyty mieszkaniowe (kredyty hipoteczne), w tym drugim mortages do kupowania w domu lub pożyczki z kapitału własnego w domu,
   * Pożyczki osobiste,
   * kredyty biznesowe,
   * Kredyty edukacyjne itp Zastosuj teraz te z domu lub biura. potrzebna będzie tutaj żadnych dokumentów papierowych do wydawania środków przez pożyczkodawcę.

   Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić przed zastosowaniem jest odnieść kryteria kwalifikacyjne w którym stwierdza się, że jeśli nie są wynagradzanej i nie osiągnie wiek dorosły, który powinien również posiadać konto w jakiś rzekomy banku nie będzie uważane za uzyskanie 1 godzinę no credit check pożyczki. Są to podstawowe wymagania, które mogą być spełnione łatwo. Oprócz tego nie będzie pytał o ocenę kredytową nie będzie zmuszony do przedstawienia zabezpieczeń dla skutecznego pozyskiwania funduszy. Zatem jesteś zwolniony z utratą aktywów takich jak nieruchomości lub samochodu dla dobra pożyczek. Oznacza to również, że jeśli nie jesteś posiadaczem, jak i innych lokatorów domu właściciela non wówczas także fundusze mogą podnosić.

   Ubiegać się o pożyczkę teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: weslycarter058@gmail.com
  • tikitaki2016 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 09.12.16, 00:07
   Spotkałem się z taką pożyczką na zasadzie podpisanego weksla. W sumie ti ktoś bliski z rodziny pożyczył w ten sposób koledze kilkadziesiąt tysięcy. Spłata trwa juz kilka lat bo niestety dłużnik jak się go nie postraszy to nie płaci. Okazuje się że pożyczki prywatne niosą ze sobą duże ryzyko.
   • automaniana Re: Pożyczka od osoby prywatnej 09.12.16, 06:32
    Ludzie się wyluzowują bo "to znajomy" i faktycznie zaczynają się ślizgać ze spłatami. też tak miałem niejeden raz gdy pozyczyłem znajomym nawet drobną kwotę typu 500 zł i czekałem potem 2 lata bo "zawsze coś wypadało" choć widziałem ze te osoby mogły mi oddać pieniąde zamist jechać np. na "szalony weekend z rodziną za miastem". No ale tak jak mówisz ludzie spłacają to co ich najbardzej przyciska i zasadę tę znają windykatorzy - dlatgo starają sie być uciążliwi. Jeśłi są dwie osoby i jedna się dopomina o spłatę, a druga nie - to wiadomo komu zapłąci dłużnik. Metodą na pożyczki od osób prywatnych są wspominane wcześniej pożyczki społecznościowe - pożycza się od osób prywatnych ale jest jednak jakaś firma koordynująca i czuwająca nad umowami i spłatami. Banku czy chwilówek nie dorabiasz, ale nie ma też wolnej amerykanki. Ja korzystam w tej chwili z serwisów emonero.pl i kokos.pl i w ten sposób udzielam niedużych pożyczek innym, dzięki czemu pieniądze mi w szafie pod ubraniami nie leżą ;) a dają nadzieję na zarobek lepszy niż przy lokacie.
   • inwestorzy87 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 30.07.20, 15:50
    Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Chce 50zł za 25 kontaktow.pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna.Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz.Cała Polska.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail.
    inwestorzy87@gmail.com
  • carter058 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 09.12.16, 11:05
   POŻYCZYĆ! POŻYCZYĆ!! POŻYCZYĆ!!! APLIKUJ TERAZ..
   Chcesz wsparcie pilne pożyczki, lecz są roztrząsania powodu niskich ocenę kredytową? Generalnie kredyty są pożyczane przez dostawcę pożyczki, jeśli ocenę kredytową są korzystne. Ale dla kredytodawców 1 godzinę no credit check pożyczki to naprawdę nie ma znaczenia, czy są oznaczone w złych kredytów. Bez weryfikacji kredytowej pieniądze pożyczka zostanie wydany tutaj przez dostawcę pożyczki. Zatem tutaj, czy jesteś w dobrej lub złej sytuacji kredytowej, które absolutnie nie dotyczą swoje szanse na uzyskanie odpowiedniego pomoc pieniężną od kredytodawców.

   Z wyłączeniem klauzuli kontroli kredytowej, teraz stało się możliwe dla kredytobiorców skazy zaległości, defaults, upadłości, upadłości, wykluczenia, nieodebranych płatności, opóźnienia w płatnościach itp skorzystać potrzebne pieniądze pożyczki w tak krótkim czasie. W ciągu godziny od stosowania będą dostarczane tutaj z poszukiwanych sumy kredytu. Więc tutaj otrzymujesz podwójną korzyść szybkiego pozyskania gotówki i zwolnienia z poniżających kontroli kredytowej.

   1 godzina żadne pożyczki kredytowej sprawdzić zapożyczone z nas (GOLDLIFE) mogą być wykorzystywane do wielu potrzeb, które obejmują:
   * Kredyty samochodowe na zakup pojazdów,
   * Kredyty mieszkaniowe (kredyty hipoteczne), w tym drugim mortages do kupowania w domu lub pożyczki z kapitału własnego w domu,
   * Pożyczki osobiste,
   * kredyty biznesowe,
   * Kredyty edukacyjne itp Zastosuj teraz te z domu lub biura. potrzebna będzie tutaj żadnych dokumentów papierowych do wydawania środków przez pożyczkodawcę.

   Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić przed zastosowaniem jest odnieść kryteria kwalifikacyjne w którym stwierdza się, że jeśli nie są wynagradzanej i nie osiągnie wiek dorosły, który powinien również posiadać konto w jakiś rzekomy banku nie będzie uważane za uzyskanie 1 godzinę no credit check pożyczki. Są to podstawowe wymagania, które mogą być spełnione łatwo. Oprócz tego nie będzie pytał o ocenę kredytową nie będzie zmuszony do przedstawienia zabezpieczeń dla skutecznego pozyskiwania funduszy. Zatem jesteś zwolniony z utratą aktywów takich jak nieruchomości lub samochodu dla dobra pożyczek. Oznacza to również, że jeśli nie jesteś posiadaczem, jak i innych lokatorów domu właściciela non wówczas także fundusze mogą podnosić.

   Ubiegać się o pożyczkę teraz za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: weslycarter058@gmail.com
  • kk4752154 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 18.03.20, 12:51
   Możesz sprawdzić w porównywarkach internetowych. Tam są zebrane sprawdzone firmy, więc nie ma ryzyka, że np. wyłudzą Twoje dane.
   Osobiście polecam finrada.pl/pozyczki
  • hillry Re: Pożyczka od osoby prywatnej 04.05.20, 15:36
   Pożyczki między osobami fizycznymi są bardzo realne i bardziej przystępne niż pożyczki banków. Oferuję ci moje usługi jako prywatny pożyczkodawca. Bez limitu kwoty, którą chcesz pożyczyć. Będziesz jednak musiał zawiesić zobowiązanie do prawidłowej spłaty pożyczki. Nie będę za długo. Skorzystaj z tej szansy, jeśli chcesz. Każdy ma swobodę wyboru.
   Jeśli chcesz mieć pożyczkę. musisz tylko skontaktować się ze mną na jeden z moich e-maili: hillary.finance@mail.com lub hillry@gazeta.pl
  • hillry Re: Pożyczka od osoby prywatnej 05.05.20, 02:06
   Teraz pozwól ludziom pożyczać tyle pieniędzy, ile chcą, pod warunkiem, że spłacą pożyczkę prawidłowo. Pożyczki różnią się w zależności od potrzeb beneficjentów i na dobrych warunkach. Musisz się ze mną skontaktować, jeśli potrzebujesz pożyczki. Pożyczam tylko pieniądze od dorosłych z dobrze ugruntowanymi źródłami dochodów. Jeśli chcesz poprosić o pożyczkę, możesz skontaktować się ze mną za pośrednictwem następujących dwóch e-maili:
   hillry@gazeta.pl lub hillary.finance@mail.com
  • myttenpl Re: Pożyczka od osoby prywatnej 15.06.20, 03:29
   mytten.pl
   Już dziś uzyskaj szybką pożyczkę prywatną. Bez weryfikacji w bazach dłużników takich jak KRD, ERIF, BIG, BIK czy INFOMONITOR.
   Całkowicie online z szybkim wnioskiem bez wychodzenia z domu. Prywatną pożyczkę możesz uzyskać bez konieczności przedstawiania licznych dokumentów jak ma to miejsce w każdym banku. Nie wymagamy żadnych przedpłat i zaliczek.

   Dzięki współpracy z osobami prywatnymi jesteśmy w stanie udzielić pożyczki pozabankowej na uproszczonych zasadach z minimum formalności.


  • inwestorzy87 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 03.08.20, 21:54
   Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Chce 50zł za 25 kontaktow.pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna.Jeżeli jesteś zainteresowany to napisz.Cała Polska.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail.
   inwestorzy87@gmail.com
  • undada12 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 29.10.20, 23:27
   Szukasz pożyczki prywatnej? Rzetelnej i uczciwej, która nie wymaga weryfikacji baz ani wpłacania zaliczek lub przedpłat? Świetnie trafiłeś. Wszystko to znajdziesz na mytten.eu

   Oferujemy pomoc w uzyskaniu prywatnej pożyczki nawet ze złą historią kredytową i komornikiem. Nie sprawdzamy baz BIK i KRD, oferujemy pożyczki prywatne od osób prywatnych.
  • mato22 Re: Pożyczka od osoby prywatnej 12.02.21, 12:05
   Chwilówki bez baz — firm, które nie sprawdzają BIK, KRD, InfoMonitor, ERIF www.netpozyczka24.pl/chwilowki-bez-baz-firmy-ktore-nie-sprawdzaja-bik-krd-infomonitor-erif/
   to dobre miejsce do pożyczania online bez baz. Jeśli masz problemy z negatywnymi wpisami w bazach to polecam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka