Dodaj do ulubionych

Pożyczki pozabnkowe bez znieczulenia

29.09.16, 19:04
Czytając posty na tym forum, można odnieść wrażenie, że pożyczki pozabankowe to propozycja dla każdego bez sprawdzania wiarygodności pożyczkobiorcy.
Na podstawie portalu finansowego ,,Pożyczki firmy pozabankowe,, www.netpozyczka24.pl/ pragnę obalić kilka zasadniczych mitów o pożyczkach chwilówkach z instytucji pozabankowych. Każdy kto myśli że udzielenie pożyczki pozabankowej nie jest poprzedzane weryfikacją klienta w bazach dłużników. Musi uświadomić sobie, że współczesne standardy praktykowane przez firmy pożyczkowe są oparte o drobiazgową analizę kompetencji finansowej klienta m.in. w bazach kredytowych, dłużników itd. Dzięki narzędzi, które umożliwiają pełną analizę finansową klienta w ramach Credit Check - pozabankowej bazie informacji pożyczkowej. Wszystkie zapewnienia że ktoś proponuje ,,pożyczki bez BIK,, należy uznać za próbę manipulacji - nieświadomym klientom. Gdyż firmy za pośrednictwem Credit Check mają m.in. pełen dostęp do zawartości BIK. Różnie może być oceniana zawartość bazy BIK przez instytucje pozabankowe, jednak wszystkie poznają jej zawartość.
Inna forma manipulacji zmierzającej do wyłudzenia pieniędzy przez naiwnych i zdesperowanych ludzi, którzy poszukują pożyczki. Dotyczy uiszczania przedpłat w zamian za obietnice pomocy czy ,załatwienia pożyczki. Ten stary sposób oszustów na naciąganie naiwnych ludzi ciągle jest stosowany. Może już mniej oficjalnie, bo nie od razu jest ogłaszany. Dopiero po pewnym czasie klient dowiaduje się że trzeba jeszcze zapłacić jakąś prowizje itp. Nigdy nie można realizować takich transakcji, jeśli ktoś oczekuje przedpłaty to oznacza że to zwykły oszust, który po otrzymaniu pieniędzy zakończy z nami swój kontakt!
Obserwuj wątek
  • olaf_o Re: Pożyczki pozabnkowe bez znieczulenia 12.11.16, 17:00
   Zapraszam na witrynę e-pozyczkomania.pl/. Porównywarka najlepszych chwilówek w internecie. Istnieje również szansa na pożyczkę dla osób zadłużonych.

   Pozdrawiam!
  • adam_login F A R A O N 2 4 . P L 15.07.17, 07:33
   Pełna lista tych pożyczek znajduje się na FARAON24.PL
   ●●● faraon24.pl/pozyczki-internetowe?chwilowki ●●●
   bez weryfikacji w bazach dłużników
   100% przez internet
   bez zbędnych dokumentów
   brak zaświadczeń, możliwe oświadczenia
   tylko legalne firmy
  • topnetwork Re: Pożyczki pozabnkowe bez znieczulenia 06.09.17, 14:52
   Czy wierzysz w to, że w Internecie można zarabiać pieniądze?
   Nie mam na myśli groszy, tylko 4 lub 5-cyfrowe wypłaty każdego miesiąca… czy jest to faktycznie możliwe? 😏😏
   Bardzo mnie to zainteresowało, dlatego postanowiłem dokładnie to sprawdzić… w końcu znalazłem ludzi, którym faktycznie udało się tego dokonać, a co najlepsze, postanowili nauczyć innych jak zrobić dokładnie to samo.😃😃😃
   Stworzyli nawet specjalną aplikację systemową, która umożliwia budowę PRAWDZIWEGO i dochodowego biznesu za pomocą laptowa, tabletu, smartfona i łącza internetowego. 😎😎😎😎
   Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, to zapraszam pod następujący adres
   👇👇👇👇👇
   dourl.pl/rKU1K

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka