Dodaj do ulubionych

Zabezpieczenie alimentów.

17.05.18, 15:21
Dnia 9 kwietnia złożyłam pozew o alimenty oraz zabezpieczenie do czasu rozstrzygnięcia sprawy.
Od ojca dziecka nie mam ani złotówki a córka mieszka ze mną od 9 stycznia.
Jak długo mam czekać na odpowiedz sądu w kwestii zabezpieczenia,bo do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi ze strony sądu :/
Obserwuj wątek
    • kinga82 Re: Zabezpieczenie alimentów. 22.02.19, 14:57
      Ja bardzo polecam usługi mecenasa Marka Kocewiaka (Kocewiak Szal i Partnerzy - 604 701 235 ). p. Marek jest bardzo rzetelny i Kancelaria ma bardzo przystępne ceny- są rzetelni, maja doświadczenie, jednym słowem super kancelaria, kameralna, miesci się na Pradze, bardzo pomocni, konkretni ludzie i co najważniejsze przystępni cenowo mimo Warszawy, widać, że patrzą na człowieka i z pasją wykonują swój zawód. Gorąco polecam
      • leda16 Re: Zabezpieczenie alimentów. 10.03.19, 21:55
        Nie wstyd Ci? Kobieta nie ma grosza alimentów a Ty zamiast Jej poradzić darmowego prawnika z MOPS-u i dokładne przeczytanie rozdziału "alimentacja nieletnich" w Kodeksie Rodzinnym i Opiekuńczym, reklamujesz drogie papugi z centrum Warszawy do sprawy, gdzie jako samotna matka może dostać adwokata z urzędu. Pozew o zabezpieczenie powództwa złożyła więc musi czekać na rozprawę. I tyle.

--
        www.pmiska.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka