Dodaj do ulubionych

Weselny obciach muzyczny.

27.03.14, 01:13
Jak zdefiniować weselny obciach muzyczny? Czym dla Was jest? Disco polo czy nie tylko? Jak się go wystrzec? Czy wystarczy tylko rozmowa i ustalenia z zespołem czy djem? A co z obciachowymi życzeniami muzycznymi gości weselnych?
Obserwuj wątek
    • jurek_band Re: Weselny obciach muzyczny. 27.03.14, 09:31
      Mnjut, na samo słowo disco polo dostaję dreszczy, wszelkiego rodzaju "Majteczki w kropeczki", "Jesteś zajebista" czy "Weź go do buźi" jest dla mnie totalnym obciachem, szmirą i dziękuję Panu Bogu tylko za to , że moi klienci "NIE ŹYCZĄ SOBIE" czegoś takiego na naszych imprezach. Jasne nikomu z głowy beret nie spadnie jak się zagra Szalona (tzn. Jesteś... spocona) , czy Ona tańczy z komentarzem, "a teraz drodzy Państwo trochę siary na weselu". Jestem zdecydowanie na TAK za biesiadą "Szła dzieweczka", "Czterech łysych" czy "Marianką" bo to nasze polskie śpiewanie z fajnym, rzeczowym tekstem, niż taki shit na którym disco polowcy robią ogromną kasę. Myślę, że ludzie są już coraz bardziej osłuchani z dobrą muzyką , jeżdżą po świecie i zaczynają doceniać walory dobrej muzyki polskiej oraz zagranicznej i nie tylko tej tanecznej. Natomiast jak pokazują przez przypadek w tv reportaż z jakiegoś spędu dp to zauważ, kto się tam bawi i kto się wypowiada, ludzie na bani i z piwem w plastyku. Jak się wystrzegać? Bardzo prosto, zespoły i dj-je nie powinni karmić ludzi czymś takim, powinni grać dobrą muzykę i pokazać że na dp nie ma miejsca, że bardzo dobrze można bawić się przy Cykladach, Całuj mnie Piersi czy choćby polkach czy Rock'n'Roll. Zespoły powinny cały czas pracować nad nowymi utworami, dokształcać się, a nie iść na łatwiznę , bo nie trzeba uczyć się angielskiego, bo po co, tekst po Polsku i to tylko jakieś wytarte farmazony powtarzane milion razy, więc nauczysz się w ciągu 2 minut i heja, pojechało, a że tylko umcy, umcy, nie ważne, sztuka się liczy. Życzenia - jeśli zespoły/DJ-e dadzą ludziom dobrą zabawę i szaleństwo zastępując dp dobrymi , energetycznymi kawałkami to nikt nie będzie chciał dp, ludzie zapomną , że coś takiego istnieje, ale nie mając jednak nic dobrego w zamian (choćby lata 70',80') to będą zapytania o obciach, ponieważ tego nawet nie musisz umieć tańczyć wystarczy skakać i już wszyscy są zadowoleni. Trochę się rozpisałem, ale twój wątek niestety nie ma dna. Zdaję sobie sprawę, że znajdą się ci, którzy będą w opozycji i uwierz nie chce nikogo urazić , ale taką opinię wyrobiłem sobie po wielu latach obserwacji na setkach weselach.
    • klasz Re: Weselny obciach muzyczny. 28.05.14, 17:52
      W takim wypadku szczerze mówiąc należy porozmawiać wpierw z rodziną, a nie zespołem czy DJ'em. To oni potem muszą się tłumaczyć przed gośćmi. Nikt nie pójdzie do młodych tylko do zespołu, że tego czy tamtego nie zagra, a jak nie zagra znaczy nie potrafi i jest do d... Życzenia oczywiście w trakcie setów mogą być lub nie, to kwestia ustalenia, ale nazywać je obciachowymi? Troszkę więcej pokory i szacunku dla własnej rodziny, ta wtedy będzie miała większy szacunek do was i zdecydowanie lepiej zapamięta tą szczególną w Waszym życiu uroczystość.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka