Dodaj do ulubionych

TRÓJMIASTO Dj PILNIE POSZUKIWANY 29 listopad 2014

07.10.14, 23:01
Poszukuję profesjonalnego Dj-a, typ biesiadny absolutnie odpada :]
Chodzi o Dj-a który nienachalnie i z klasa poprowadzi wesele bez zabaw, przyspiewek, oczepin i tym podobnych. Repertuar powinien byc zróżnicowany, od standardów amerykańskich przez muzykę latynoską, salsy, bossanovy z wyższej półki nie po przeróbkach po soul, r'n'b, oraz dobry rock oraz trochę muzyki polskiej. HELP! :)
Obserwuj wątek
    • laboratoriumczasu Re: TRÓJMIASTO Dj PILNIE POSZUKIWANY 29 listopad 09.10.14, 10:14
      Witam,
      na imię mam Wiktor i jestem DJem. W ciągu dnia prowadzę własną agencję ślubną, wieczorami chwytam za płyty i gram na imprezach, balach, weselach etc.

Kiedy zaczynałem grać oraz zakładałem firmę myślałem "przecież można inaczej zrobić wesele" i tą myśl staram się wcielać w życie. Moja oferta skierowana jest do wszystkich którzy nie szukają tańszego substytutu kapeli weselnej, ale do tych którzy chcą się dobrze bawić do dobrze podanej muzyki (i chcą uniknąć tego czego nie lubią). Jestem elastyczny i dopasowuję się do Waszych oczekiwań i gustów.

Sam wychowałem się muzycznie na Radiowej Trójce, cenię więc sobie Dobrą Muzykę. Evergreeny lat 60-70-80, hity dekady 90 a także najnowsze przeboje - ale zawsze pamiętając że mają to być perełki i kawałki ze smakiem. Do tego oczywiście twist, rock'n'roll oraz pop tradycyjny (Sinatra, Armstrong, Bennett).
      Zabawy, animacje i inne stałe elementy przyjęć weselnych (i nie tylko) w takiej ilości w jakiej ustalimy podczas spisywania scenariusza. Zawsze staram się robić wszystko bez ogrywania przejedzonych zagrywek, a zabaw typu wyciąganie krzesełek unikam jak ognia. Mamy się bawić, a nie ośmieszać, prawda?

W ofercie oczywiście pełne 10 godzinne prowadzenie, nagłośnienie (kolumny, statywy, mikrofon, player cd, komputer, okablowanie) i oświetlenie imprezowe (kolorujące, dyskotekowe, maszyna do dymu).

Oferta: laboratoriumczasu.home.pl/laboratoriumczasu/data/documents/Laboratorium=20Czasu=20-=20oferta=20DJ=20Vic.pdf

Cena: 1800zł

Zadzwońcie lub napiszcie do mnie to będę mógł przesłać dokładniejszą ofertę, razem ze zdjęciami, a jeżeli zdecydujecie się spotkać (na żywo, albo na skypie) będę mógł zaprezentować filmiki.

Mam nadzieję że do usłyszenia niedługo :)
      I dobrej zabawy życzę!
    • jurek_band Re: TRÓJMIASTO Dj PILNIE POSZUKIWANY 29 listopad 09.10.14, 11:03
      Polecam Ci DJ Mitch'a , prezentuj latino w klubie Pick and Roll w Sopocie oraz na Pokładzie w Gdyni. Znamy się dobrze ponieważ jestem saksofonistą i grywamy razem w klubie i na weselach i wiem na co go stać. Oczywiście jeśli będziesz potrzebować atrakcję oprócz DJ'a (żywy instrument), to proszę o kontakt Jerzy Dukalski tel. 501-097-117 . Mogę zagrać również mszę w kościele na saksofonie. Pozdrawiam
    • djmosquito Re: TRÓJMIASTO Dj PILNIE POSZUKIWANY 29 listopad 28.10.14, 17:00
      Witam serdecznie.
      Jestem Prezenterem Muzycznym – DJ-em, instrumentalistą-pianistą, lektorem radiowym, realizatorem dźwięku.
      Moja oferta to:
      - oprawa muzyczna (muzyka na każdą okazję; na bieżąco aktualizowana, ogromna biblioteka utworów)
      - w pełni programowalne, efektowne oświetlenie sceniczne min. LED-y, ruchome głowy, scannery, ciężki dym, …
      - profesjonalne nagłośnienie
      - „radiowy głos” prowadzący zabawy, konkursy, ...
      Po więcej informacji (m.in galerie Foto / Video) zapraszam na stronę: www.oprawamuzyczna.org.pl
      Szczegóły dotyczące imprezy proponuję uzgodnić mailowo (dj@oprawamuzyczna.org.pl) lub telefonicznie (602-302-301).
    • mary_klak Re: TRÓJMIASTO Dj PILNIE POSZUKIWANY 29 listopad 12.11.14, 22:19
      Czy wesele musi być sztampowe?
      Czy na weselu konieczne jest disco ? polo?

NIE!

Od kilku lat zajmuję się oprawą muzyczną wesel. Jestem dziennikarką muzyczną, 12 lat przepracowałam w redakcji muzycznej Polskiego Radia Szczecin, napisałam setki recenzji, wysłuchałam miliona koncertów i płyt. Po co to piszę? Bynajmniej nie po to,aby się chwalić, ale aby dać do zrozumienia, że muzyka była zawsze dla mnie bardzo ważna.

DJ-in uprawiam od blisko dekady, byłam rezydentką wielu klubów w Szczecinie, które reprezentowały różne style muzyczne od funku, poprzez chillout aż po elektronikę.
      Jako DJ na weselu sprawdzam się wszędzie tam, gdzie jest potrzeba na dobrą muzykę, brak sztampy, brak disco polo i średnio subtelnych zabaw.

Gram w całej Polsce, najczęściej w Warszawie i Trójmieście, zaraz potem w Szczecinie. W sezonie gram co weekend, najczęściej na weselach ?mieszanych?. Mówię po angielsku i w stopniu podtswowym po francusku. Jednak najczęściej wymaga się ode mnie tego, abym najlepiej operowała językiem muzyki.

Dlaczego najczęściej gram na weselach polsko-angielskich, polsko-amerykańskich, polsko-francuskich, polsko-belgijskich? Może dlatego, że w moim repertuarze znajduje się absolutna klasyka gatunku ? piosenki, piosenki, piosenki: muzyka na weselu, którą polecam to: swing, tango, chillout, nu-jazz, rock, legendarny polski rock, retro brzmienia, klasyka soulu, rock'n roll, r'n b, czarna muzyka oraz współczesna muzyka klubowa.

Gram od Sinatry, Presleya poprzez Rolling Stonesów, Barry'ego White'a aż po Jacka White'a:)

Nie uciekam od żadnych gatunków. Kocham retro brzmienia w stylu Arethy Franklin, ale i Buriala czy Jamesa Blake'a. Lubię stary, dobry T. Love, ale i Justina Timberlake czy Daft Punk. Lubię przygrzmocić Beastie Boys i pobujać się przy Sade.

Jest to dla mnie ogromna przyjemność móc grać dobrą muzykę na weselu.
      Zapraszam do zapoznania się ze mną poprzez moją stronę oraz do zajrzenia na mój kanał youtube z propozycjami playlisty weselnej.

Zapraszam
      Monika Petryczko
      Oprawa muzyczna wesela
      DJ na wesele

www.petryczko.pl

monika@petryczko.pl
      tel. +48 603 193 529

Kanał youtube: KLIKNIJ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się