Dodaj do ulubionych

Dj wesele - jak sprawdzić czy ktoś jest dobry?

03.11.14, 11:31
Witam, w przyszlym roku biore slub i szukam dj na wesele. Chcialabym, zeby poprowadzil takze cala impreze, a nie tylko stal za konsola i sie usmiechal. Znacie moze sposoby/ pytania jak sprawdzic kogos czy bedzie dobry i stanie na wysokosci zadania? ;)
Obserwuj wątek
    • djmosquito Re: Dj wesele - jak sprawdzić czy ktoś jest dobry 03.11.14, 21:35
      W punktach:
      1. strona internetowa (treść, wygląd, język, media-galerie, opinie)
      2. opinie klientów (może ktoś się przy nim bawił, może zna, ...)
      3. może się da zajrzeć na imprezę, którą akurat prowadzi
      4. bezpośrednie spotkanie (ogólne wrażanie, oferta, ...)
      5. intuicja :)
      6. cena (rzecz względna, ale zazwyczaj: albo tanio, albo dobrze!)
      Jakby co to polecam swoje usługi: www.dj-na-wesela.pl
    • arni_dj Re: Dj wesele - jak sprawdzić czy ktoś jest dobry 07.11.14, 13:49
      Witam wszystkich - ciekawy temat i pytanie często przewija się na forach.
      Jako DJ weselny z pasją i dwudziestoletnim doświadczeniem w graniu wesel w Warszawie myślę, że mogę udzielić kilku rad.
      1 – Zapytajcie czy to jedyne zajęcie tej osoby, czy tylko praca dodatkowa? Ma to duże znaczenie podczas prowadzenia wesela. Pomyślcie ile może Wam dać człowiek, który pracuje na co dzień, a w soboty gra. Kiedy ma wypocząć, zawsze jest zmęczony. Jak to sprawdzić, bardzo prosto czy można umówić się z tą osobą w dowolnym czasie i miejscu w ciągu dnia.
      2 – Z czego gra taki DJ? My pasjonaci kochamy płyty czy to CD czy winylowe, ja sam zabieram zawsze na wesele 2500 oryginalnych płyt CD.
      3 – Czy jest w stanie pokazać – film na DVD jak prowadzi wesele. Mają być obszerne fragmenty z jednego, dwóch wesel, a nie małe fragmenty z kilku wesel.
      4 – Jaki sprzęt będzie na Waszym weselu? My pasjonaci nie boimy się mówić o swoim sprzęcie. W ofercie można zobaczyć jak wygląda taki sprzęt, w Internecie sprawdzić po nazwach ile kosztuje. Narzędzia pracy mają wielkie znaczenie. Jeżeli DJ nie chce o tym mówić lub mało konkretnie odpowiada na Wasze pytania to można podejrzewać, że pakuje się ze sprzętem do Opal Corsy – sam widziałem, a nie do dostawczaka, albo osobówki z dużą przyczepą. Nie istnieje miniaturowy profesjonalny sprzęt, nawet nagłośnienie Bose, które posiadam pomimo małych rozmiarów waży około 150 kg.
      5 – Na spotkaniu czy DJ opowiada o swojej pasji, czy trzeba ciągnąć go za język i otrzymujemy krótkie wymijające odpowiedzi na pytania. Nie chodzi o to, z kim gdzie i dla kogo grał, tylko o to jak prowadzi standardowe wesele. My pasjonaci lubimy opowiadać o swojej pasji, ale proszę uważać na nadgorliwców, którzy opowiadają o szczegółach, datach i nazwiskach – dobry DJ szanuje prywatność swoich klientów. Lubimy dzielić się zaobserwowanymi zdarzeniami, ale bez szczegółów.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka